5 Mayıs 2023 Akrep Burcunda Ay Tutulması

Screenshot_20230505-103233_Instagram.jpg

Screenshot_20230505-103237_Instagram.jpg

Screenshot_20230505-103240_Instagram.jpg
 
ays (1).png


KOÇ
Merhaba sevgili koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar. Ay tutulması sizleri eşinizin parası, paylaşımlı kazançlar ve resmi kurum kuruluşlarla olan ilişkinizde etkileyecek gibi görünmekte. O nedenle bu konularda özellikle yeni bir atılım içine girmeniz söz konusu olabilir. Ama bunu yaparken kesinlikle dikkatli olmanızda ve akıl almanızda fayda var. Olabildiğince tarafsız kalın derim.


BOĞA
Merhaba sevgili boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar. Ay tutulması sizin ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikler konusunda yeni bir başlangıç yapmanıza neden olacakmış gibi görünmekte. Bu anlamda hayatınızda olan ve ilişkinin nereye doğru gittiğini bilemediğiniz partnerinizle artık “Tamam mı, devam mı? Artık bu işi bir yoluna koyalım” derken bulabilirsiniz kendinizi. Keza hukuki sorunlarınız varsa bu konuda mahkemelerle ilgili olarak enteresan gelişmeler de yaşamanız olası.


İKİZLER
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar. Mayıs ayının en önemli gökyüzü olayı olan Ay tutulmasını iş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar ve sağlığınız gibi konularda hissedeceksiniz. Ve bu anlamda ciddi bir değişim, dönüşüm yaşamanız söz konusu olabilir. Yeni bir iş veya sağlığınızla ilgili yeni başlangıçları içeren girişimlerde bulunabilirsiniz. Yapmanız gerekeni en iyi biçimde yapmanızda fayda var.YENGEÇ
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar. Ay tutulması bu haftanıza damgasını vuracak gibi görünmekte benim canım Yengeçlerim. Artık aşk ve ilişkiler konusunda sizden güzel haberler duyabiliriz. Muhtemel bir kararsızlık yaşamanız ve bağlanma korkularınız depreşebilir. Ama bu konuda çok da çekimser davranmayın. Açılın, ifade edin duygularınızı. İleride üzülürseniz bulduğunuz ilk Yengeç burcu arkadaşınızın omzunda ağlarsınız. Tabi ilişkiler konusunda abartmayın durumu.


ASLAN
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar. Bu ayın kaçınılmaz olarak sizi de etkisi altında tutacak en önemli gelişme, elbette Yay burcunda yaşanılacak olan Ay tutulması olacaktır. Bu tutulma aile köklerinizi, gayrimenkul, anne- babanızı, aile büyüklerini ve kariyer konularını ilgilendiren başlıklarda gelişecek ve bu tutulma, bu anlamda sil baştan yeniden harekete geçirecek gibi görünüyor. Mümkün olduğu ölçüde bu konularda iş bitirmeye bakın.


BAŞAK
Merhaba sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar. Yaşayacağınız tutulma sizin daha çok yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan konularınızda gelişecek. Bu anlamda yeni bir iletişim biçimi ve ilişkilerinizde sağlam bir yenilenme sizi bekliyor gibi görünmekte. Fakat hayal kırıklıklarına açık bir tutulma, dikkat!


TERAZİ
Merhaba sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar. Maddi konularda çözüme açık bir Ay tutulması yaşayacağınız çok açık. O nedenle iyi bir başlangıç için tutulmanın birkaç güç sonrasında planlı programlı bir başlangıç size gayet iyi gelebilir, bunu kullanabilirsiniz. Fakat duygusal anlamda ise sizi zorlayacak gibi görünmekte bu tutulma. O nedenle özellikle evliyseniz eşinizle, sevgilinizle olan konuşmalara, alacağınız kararlara dikkat!


AKREP
Merhaba sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar. Yaşanacak olan tutulma malum sizin tam da kişisel alanınızda gerçekleşecek ve size maddi manevi her konuda “Hadi bakalım, tazeleneyim artık yetti hımbıl hımbıl oturmak” dedirtecek gibi duruyor. O nedenle kendiniz için elinizden ne geliyorsa yapmanızda ciddi fayda var. Ama bu süreçte iş ve iş ortaklıklarına ve ilişkinize özen göstermeyi ihmal etmeyin.


YAY
Merhaba sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar. Bu Ay tutulması bilinçaltını, hayalleri ve rüyaları bunun yanında ruhsal ihtiyaçları, korkuları, endişeleri, duyduğunuz güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisleri, darlık ve kısıtlanmaları anlatan konularda gerçekleşecek. O nedenle bu tutulma sizin ruhsal anlamda şifalanmanıza neden olabilir, fakat sevgili meselelerinde yaralanmaya da açık bir pozisyon gelişebilir.


OĞLAK
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar. Bu tutulma daha çok sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar vb. konuları anlatan alanda gerçekleşecek, o nedenle bu ve diğer yandan aşk, ilişkiler konularında da sizi etkileyebilecekmiş gibi görünmekte. Bu Ay tutulması özellikle ilişkide “Tamam mı, devam mı?” dedirtebilir. Bir karar vermeden önce kesinlikle enine, boyuna düşünmenizde fayda var.


KOVA
Merhaba sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar. Yay burcunda yaşanacak olan Ay tutulması sizin kariyer alanınızda gerçekleşecek ve bu noktada bir iş değişikliği veya çalışma alanınızda değişim söz konusu olabilir. O nedenle olabilecek bir hareketlenmede akılla hareket etmenizi tavsiye ederim. Duygularınızla hareket ettiğiniz takdirde sonra pişman olma olasılığınız hayli fazla. Konuşmalarınıza bir kere daha dikkat edin.


BALIK
Merhaba sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar. Bu ayın en önemli gökyüzü olayı olan Yay burcundaki Ay tutulması, sizi dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konularda etkileyecek gibi görünmekte. O nedenle özellikle öğrenci veya herhangi bir konuda eğitimdeki Balıkların bu süreçte yeniliklere adım atmaları muhtemel. Hazırlıklı ve sağlam bir donanımla elinizdeki fazlalıklardan kurtulun derim.Murat İpek
 
ays (1).jpg

Koç Burcu
5 Mayıs'ta Akrep dolunayı sekizinci evinizde gerçekleşecek. Bu dönem libidonuz yüksek ve bu yoğun hisler sizi mantığınızı dinlemekten uzaklaştırıyor. Eğer arzularınızdan emin değilseniz, radikal bir şey yapmadan önce ortalığın yatışmasını bekleyin. Önümüzdeki iki hafta, bir sonraki hamlenizin ne olması gerektiğini daha iyi anlayacaksınız.Boğa Burcu
5 Mayıs Akrep dolunayı ilişkiler etrafında bir dizi beklenmedik olayı önünüze getirebilir. Önümüzdeki iki ila dört hafta içinde, önemli bir dönüm noktasına ulaşabilirsiniz. İster iş ister romantizm için olsun, bu daha resmi bir şekilde taahhütte bulunmanız için bir işaret olabilir. Ön gördüğünüz büyük adım için cesaret gösterin.İkizler Burcu
Son zamanlarda sağlıksız alışkanlıklar edindiyseniz, altıncı evinizdeki Akrep ay tutulması, vücudunuza iyi davranmanız için bir fırsat olabilir. Lezzetli hamur işlerine bağımlı olmaktan ya da kötü alışkanlıklarınızdan kurtuluyorsunuz. Sizi kişisel anlamda ve fiziksel anlamda daha iyi hissettirecek aktiviteler oluşacak.


Yengeç Burcu
5 Mayıs'ta Akrep dolunayı beşinci evinizde... Bu demek oluyor ki bu Mayı ayı tutku, romantizm ve yaratıcılıkile geçecek. Aşk Tanrısının oklarından kaçamayacaksınız. Önümüzdeki iki ila dört hafta içinde gerçek aşkınızla karşılaşabilir veya belki de sonunda kalbinizi doğru insana kaptırabilirsiniz. Ama mevcut ilişkinizde işler iyi gitmiyorsa acilen ipleri bırakmalısınız.Aslan Burcu
Akrep ay tutulması dördüncü evinizde gerçekleşecek. B dönem ev değiştirme ya da ev ile ilgili yapılması gerekenlere yoğunlaşabilirsiniz. Tüm bunlar aklınızdakileri tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Diğer yandan duygusal bir fırtınanın eşiğinde olabilirsiniz. Dürtüsel hareket etmeyin. Bir değişiklik gerçekten gerekli olsa da, geri dönülmez olan her şeyin enine boyuna düşünülmesi gerekir.


Başak Burcu
5 Mayıs'taki Akrep dolunayı, sizi dengesiz dinamikler ve yanlış giden konularda uyarıyor. Başak burçları bu dönem ilişkileriniz ve iletişim biçiminiz çok önemli. Değişime ayak uydurmalı ve olması gerekenden daha çok sonu alabileceğiniz adımları atmalısınız.


Terazi Burcu
Sevgili Terazi burçları bu dolunay ikinci evinizde... Yani para her şekilde geliyor ancak onu nasıl harcıyorsunuz? Tutumlu olmakla cimri olmak arasında olduğu kadar savurganlıkla keyif yapmak arasında da farklar vardır. Biraz dizginleri ele alın.


Akrep Burcu
Akrep burçları burcunuzdaki dolunay yepyeni bir sayfanın açılışına ve hayatınızda yeni bir kimliğe bürünmenize neden olabilir. Şaşıracağınız bir gelişme öğrenebilir ya da gizli kalmış bir meseleyi duyabilirsiniz. Bu sizi pozitif anlamda bir yeniliğe itecektir.


Yay Burcu
Yay burçları 12'inci evinizdeki tutulma ile birlikte gizli düşmanlıklar, rüyalar ve kayıp eşyalar gündeme gelebilir. Bu dönem uhrevi bir gücün üstünüzde olduğunu hissedebilirsiniz. Değişim sizin ruhunuzda gerçekleşecek.


Oğlak Burcu
Oğlak burçları 11'inci evinizdeki tutulma ile birlikte arkadaşlıklar konusu gündemde ve ne yazık ki çok sevseniz de bir dostunuz ile işler kopma noktasına gelebilir. Mantıklı yaklaşmalı ve biten ilişkilerinizi sonlandırmalısınız.


Kova Burcu
Sevgili Kovalar 10'uncu evinizdeki tutulma ile birlikte kariyer hayatınızda bir şey bitiyor ve yeni bir sayfa açılıyor. İşinizi değiştirebilir veya iş bulabilirsiniz. Daha iyi kazanç ya da konfor için işinizden ayrılabilirsiniz.


Balık Burcu
Balık burçları 9'uncu evinizdeki tutulma size inandığınız ne varsa sorgulatacak gibi görünüyor. Veya uzun zamandır körü körüne inandığınız bir meseleden aniden vazgeçmenize neden olacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.Onedio
 
5 MAYIS KOÇ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması özellikle ortak maddi konularda yeni farkındalıklar getirebilir. Farklı beklentileriniz karşı tarafın beklentileriyle uyumlu olmayabilir, sıra dışı hamleler yapmanız gerekebilir.5 MAYIS BOĞA BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ilişkilerde, evlilik ve ortaklıklarda yeni farkındalıklar getirebilir. İlişkiler alanında yeni kararlar alabilirsiniz.
5 MAYIS İKİZLER BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması gündelik yaşamınızla ilgili yeni farkındalıklar ve kararlar getirebilir. Bunun için ruhunuzdaki çalkantıları doğru yönetmeniz gerekebilir.
5 MAYIS YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması aşka ve sevdiklerinize dair yeni farkındalıklar ve kararlar getirebilir. Sıra dışı fikirlerinizde çok da ısrarcı olmamalısınız.
5 MAYIS ASLAN BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması özellikle ev ve ailenizle, geçmişinizle, köklerinizle ilgili yeni farkındalıklar getirebilir. Kariyerinizle ilgili farklı hedef ve beklentileriniz aile ve geçmişin beklentileriyle uyumlu olmayabilir, sıra dışı hamleler yapmanız gerekebilir.
5 MAYIS BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması özellikle yakın çevrenizle ilgili yeni farkındalıklar getirebilir. Komşu ve kardeş ilişkilerinizi masaya yatırabilirsiniz. Eğitimle ilgili kararlar alabilirsiniz.
5 MAYIS TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması özellikle maddi konularda yeni farkındalıklar getirebilir. Ortak beklentileriniz kendi beklentilerinizle uyumlu olmayabilir, mücadeleci yanınızı daha çok ortaya koymanız gerekebilir.

5 MAYIS AKREP BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması özellikle ilişkilerinizle ilgili yeni farkındalıklar ve kararlar getirebilir. Karşı tarafın şimdiye kadar görmediğiniz yönlerini fark edip keşfedebilirsiniz.

5 MAYIS YAY BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması bilinçaltında yeni farkındalıklar getirebilir. Gündelik yaşam koşullarındaki değişikliklerin ruhunuza yansımaları yeni kararlar getirebilir.

5 MAYIS OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması sosyal yaşamla ilgili yeni farkındalıklar ve kararlar getirebilir. Arkadaşlarınızdan beklentileriniz şahsi ve bireysel beklentilerinizle uyumlu olmayabilir, sıra dışı fikirler geliştirebilirsiniz.

5 MAYIS KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması kariyerinizle ve statünüzle yeni farkındalıklar ve kararlar getirebilir. Ailedeki değişimin statünüze ve imajınıza etkilerini görebilirsiniz.


5 MAYIS BALIK BURCU YORUMLARI

Bugün gerçekleşen Ay tutulması uzaklara, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara dikkatinizi çekebilir ve yeni farkındalıklarla birlikte yeni kararlar getirebilir.
Elle
 
KOÇ: Hızlı başlayan tutkulu ve samimi ilişkilere girebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı ilgilendiren değiştirici koşullar görünür olabilir. Bu dönemde kriz çıkaran durumlar, finansal açıdan önem taşıyan değişiklikler olabilir.

BOĞA: Gündeminizde evlilik, ortaklıklar, açık düşmanlar olacak ve en çok etki alacak burçlar arasındasınız. Sağlığınıza muhakkak özen göstermelisiniz. Arkanızdan dönen oyunların kadersel olarak artık ortalığa döküleceği, yüzleşmelerin yaşanacağı zamanlar olduğundan ani kopuşlar, bitişler yaşayabilirsiniz. Bekâr boğalar evlilik kararı alabilir. Ortaklıklarınıza da dikkat etmelisiniz. Görmezden geldiğiniz konularda farkındalıklar yaşama durumu olabilir.

İKİZLER: 16 Mayıs'a kadar olan dönemde, gruplar, sosyal işler ve gelecek yönündeki beklentileriniz açısından oldukça canlı ve hevesli olabileceğiniz fırsatlar var ancak bu süreçte bazı kabullenmeler ve tam olarak kendinizin yönetmekte zorlanabileceği koşullar da olabilir. Bir bakıma işte aşırı hırs yerine, daha fazla kendinize dönmek isteyebileceğiniz istekleriniz de olabilir. Bu süreçte Satürn sizden daha dikkatli, sorumlu ve gerçekçi olmanızı da isteyecek. Eğer bu alana yeteri kadar dikkat etmez, ihmaller ve sorumsuzluklar içinde olursanız, bu kez Satürn ciddi düşünceler, kısıtlamalar ve memnuniyetsizlikler getirebilir.

YENGEÇ: Aşkta, sevdiklerinizle ilgili konularda, çocuklarla ilgili durumlar içinde, ya da spekülatif yatırımlar alanında ani durumlar gündeme gelebilir. Geçmişte yaşanmış ancak tam kestiremediğiniz bir olayın içyüzünü fark ederek oldukça şaşırabilirsiniz.

ASLAN: Taşınma, emlak alımı, miras konularında tamamlanmalar olabilir. Ailenizden, akrabalarınızdan arzu ettiğiniz destek ve ilgiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ev ve işi ilgilendiren hızlı kararlar, olaylar gündeme gelebilir.

BAŞAK: İletişim, eğitim ve yakın çevreyle ilgili konulara odaklanacağı bir dönem olabilir. Bu tutulma, Başak burcunun kendisini ifade etme şeklini ve iletişim tarzını gözden geçirmesi, kendisini daha iyi ifade edebilmesi ve ilişkilerinde daha sağlıklı iletişim kurması için bir fırsat yaratabilir. Eğitim ve öğrenme de bu dönemde öne çıkabilir. Yeni öğrenme fırsatları, kurslar veya seminerler gündeme gelebilir. Aynı zamanda, seyahat planları veya yurt dışı bağlantıları da bu dönemde gündeme gelebilir.

TERAZİ: Başkalarıyla ortak hareket etmek, uyumlu olmak ve gerektiğinde destek istemeniz gerekiyor gözüküyor. Aksi taktirde sorumluluklarınızla kendiniz başa çıkmakta zorluk çekebilirsiniz. Birikimlerinizi, para durumunuzu ve gelirlerinizi ilgilendiren kararlar, hızlı olaylar söz konusu olabilir.

AKREP: Bu tutulma, Akrep burcunun romantik ilişkilerinde veya iş ortaklıklarında önemli kararlar almasına neden olabilir. Eğer bir ilişkiniz veya ortaklığınız varsa, bu dönemde bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. İlişkiniz veya ortaklığınızın geleceği hakkında kararlar almak için önemli bir zaman olabilir. Ayrıca, yeni bir ilişki veya iş ortaklığı kurma fırsatı da olabilir.

YAY: Yay burcu için bir dönüşüm ve değişim zamanı olabilir. Bu tutulma, Yay burcunun kariyer, iş ve sosyal statüsüyle ilgili konulara odaklanmasına neden olabilir. Bu dönemde iş hayatınızda değişiklikler yaşanabilir. Örneğin, yeni bir iş teklifi alabilir veya mevcut işinizde yükseliş veya değişiklikler olabilir. Ayrıca, iş ilişkilerinde veya ortaklıklarda da değişiklikler olabilir.

OĞLAK: Dayanışma içerisinde olmanız ve yardımlaşmanız gerekebilir. İş kurmak, var olan işinizi büyütmek için gereken koşullar oluşmaya başlayabilir. Gerek arkadaşlıklar gerekse özel hayatınızda bir karar dikkat çekebilir.

KOVA: Kariyerinizde köklü bir değişiklik olabilir. İş sebebiyle kısa seyahatler yapabilir, yeni ticari anlaşmalara imza atabilirsiniz. Mesleki işler ve sorumluluklar konusunda daha çok şey yapmak çabasındasınız. Bu dönemde, kişisel hedeflerinize ve geleceğinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için yeni yollar keşfedebilir ve kendi duygusal ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Ayrıca, tutulma hayatınızda bazı değişikliklere neden olabilir ve yeni fırsatlar sunabilir.

BALIK: Balıklar için tutulma aynı zamanda stresli bir dönem de olabilir. Özellikle ilişkilerde zorluklar yaşanabilir ve arkadaşlıklarınızda değişimler olabilir. Bu nedenle, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve ilişkilerde anlayışlı olmak önemlidir. Tutulma aynı zamanda, hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.Nilay Arslan
 

BURÇLARA GENEL ETKİSİ

  • ASLAN, BOĞA, AKREP, BOĞA SERT ETKİ ALIYOR. HAYATINIZDA DEĞİŞİMLERİ KABUL EDİN.
  • BALIK, YENGEÇ, OĞLAK, BAŞAKLAR ŞANSLISINIZ.
  • TERAZİ, YAY, KOÇ, İKİZLER ANİ SORUNLAR İÇİNDE KALABİLİRSİNİZ.


Dilara Yıldızhan
 
X