Lekeler, Çiller 5 seans karbon peeling yaptırdım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Konuyu hortlatmış olucam ama, bende karbon peeling yaptırıyorum sivilce ve lekeler için. Çoğunlukla lekeler için. İlk gittiğimde sivilce problemim çok yoktu ancak şimdi... 3. Seanstan sonra hiç çıkmayan yerlerden feci şekilde sivilceler çıktı. Çoğunluğu geçti ama izler kaldı... 4. Ya da 5. Seanstan sonra da boynumda minik sivilceler oluştu. Çene hizamda da deri altında kalan, şiş ama ucu olmayan sivilceler. Verdiğim 1500 tlye mi yanayım cildimin daha kötü hâle gelmesine mi... geçmiyor da bu deri altındaki sivilceler. Her gittiğimde aa sivilcelerin azalmış sönmüş diyip duruyolar. Körler herhalde...

arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.

arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.

Merhaba Melis hanım, söyliyebilirmisiniz o kremin adı yada karışımın içeriyini?

Konuyu hortlatmış olucam ama, bende karbon peeling yaptırıyorum sivilce ve lekeler için. Çoğunlukla lekeler için. İlk gittiğimde sivilce problemim çok yoktu ancak şimdi... 3. Seanstan sonra hiç çıkmayan yerlerden feci şekilde sivilceler çıktı. Çoğunluğu geçti ama izler kaldı... 4. Ya da 5. Seanstan sonra da boynumda minik sivilceler oluştu. Çene hizamda da deri altında kalan, şiş ama ucu olmayan sivilceler. Verdiğim 1500 tlye mi yanayım cildimin daha kötü hâle gelmesine mi... geçmiyor da bu deri altındaki sivilceler. Her gittiğimde aa sivilcelerin azalmış sönmüş diyip duruyolar. Körler herhalde...

merhaba ben roza hastasıyım kozarıklıklar mevcut yüzümde international acıbadme hülya sağlama gittiğimde karbon peeling +gold toning önerdiler 1500 tl toplam sizinde sanki aynı yer gibi geldi sizde o hastanede mi yaptınız şuan durumunuz nasıl?? birde sizin sıkıntı sadece sivilcemiydi?

Benimde yüzümde güneş lekesi vardi lazer makinesi aldim evde karbon peling kendim yaptim hemen fark oldu açilma daha devam edicem bi kere yaptim lazerim çok güzel ben çok memnunum ciltte hiç kötü birşey olmadi çünkü bunun hersene yapilmasi gerekiyormus bitane doktor öyle demişti

Bnm de yüzümde sivilceler ve lekeler var Karbon Peeling yaptırıyorum inşallah iyi bir sonuç alırım ://

Merhabalar karbon peelingi ben akne i,lerimnicin düşünüyordum buralara kadar geldim yorumları okudum kafam çorba...
Ama leke sorunu olanlar için şöyle yardımcı olabilirim kardeşim eczacı ve leke kremi kendisi de yapıyor...
Gece kremi olarak kullanılıyor leke üzerine ince bir tabaka şeklinde ilk hafta itibari ile gözle görünür derecede etki ediyor...Kremin çıkış noktası yanık sonrası izinden kurtulamayan hastası ile baslamiş... kendim de kullandım güzel sonuçlar aldım... Bir-çok arkadaşım da kullandı hepsi memnuniyetini dile getirdi... Burada adını yazamıyorum malum reklama girer diye ama özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım... Lekeler insanın moralini vok bozuyor hamilelik sonrası ben yaşamıştım çok şükür Şimdi hiç tedirgin olmuyorum düzenli kullanımımda hemen toparlanıyor cildim en azından leke problemimi hallettim ...
Darısı akne izlerime...

Merhabalar karbon peelingi ben akne i,lerimnicin düşünüyordum buralara kadar geldim yorumları okudum kafam çorba...
Ama leke sorunu olanlar için şöyle yardımcı olabilirim kardeşim eczacı ve leke kremi kendisi de yapıyor...
Gece kremi olarak kullanılıyor leke üzerine ince bir tabaka şeklinde ilk hafta itibari ile gözle görünür derecede etki ediyor...Kremin çıkış noktası yanık sonrası izinden kurtulamayan hastası ile baslamiş... kendim de kullandım güzel sonuçlar aldım... Bir-çok arkadaşım da kullandı hepsi memnuniyetini dile getirdi... Burada adını yazamıyorum malum reklama girer diye ama özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım... Lekeler insanın moralini vok bozuyor hamilelik sonrası ben yaşamıştım çok şükür Şimdi hiç tedirgin olmuyorum düzenli kullanımımda hemen toparlanıyor cildim en azından leke problemimi hallettim ...
Darısı akne izlerime...
Merhaba leke kremimi bana yazabilir misiniz

Ben leke tedavisini İzmir'de yeni açılan bir yerde yaptırdım daha ilk seanstan sonuç almaya başladım açıkçası. Yer ismi vermek doğru olur mu bilmiyorum ama oldukça iyi geldi. 2 sene önce lazer yüzünden cildimde lekeler oluşmuştu ne denediysem olmadı. Şimdi bu gittiğim yer inşallah iyi sonuçlanır. İlk seans için her şey yolunca gitti bakalım

İyi akşamlar, bende de çok fazla leke var. Siz hangi kremi kullanandınız. Yazarsanız çok sevinirim.

eskişehir acıbadem hastanesinde yaptırdım eskisinden çok çok kötü yüzüm 2000 lira para verdim 50 60 tane fotom var ne yapabilirim ki bişi yapabilirmiyim??
Merhaba. Cok geçmiş olsun. Umarim suanda daha iyisinizdir.Eskisehir Acibadem hastanesinde hangi doktora yaptırdınız acaba?

yüzümde lekeler vardı güneş lekesi. malesma denilen lekelerden.dr a gittim büyük ünlü bi hastaneye.göz altlarımın altında yanaklara yakın yerde para kadar 2 leke vardı sadece.şimdi iğrenç oldu yüzüm .psikolojim bozuldu .4 yıldır sivilce çıkmıyodu 20 30 tane sivilce çıktı onların izi de kaldı .alnıma kbt gibi bişey adı atış yapıldı onun da izi kaldı.çok koyu kahve. öncede soluk sarı çil gibiydi fondötenle kapanıyodu.
her seferinde azalcak geçicek sivilce nedir ki lekelerin geçsin sivilceyi sen yapıyosun stres yapıyosun fln dendi.
kafıyı yiycem yaa yazamıcam
bu arada hala saldırmadım onlara sabırr bekliyorum gücümü toplayıp hırsımı alsammı yoksa geçer mi diye karar veremedim
Karbon peelinginden sonra mı oldu bunlar

X