5 yil nasil gecti anlamadim

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
02.02.2009
Ve tam 5 yil oldu
Up uzun 5 yil!!!
02.02.2004 pazartesi, kurban bayramin 2. günü, saat 13:52 civarinda melek oldun gittin. Gözlerimin önünde gittin ve ne yapacagimi bilemedim. Caresizligin ne oldugunu o gün anlamdim ben. Gözlerimin önünde can verdin ve ben öylesine dondum kaldim.

Bu 5 yil nasıl geçti anlamadım, günlerin aylarin, senelerin akıp gittiğini fark etmedim.
Seni her hatırladığımda seni son gördüğüm o acılar dolu halin gözümün önüne geliyor. Ama şunu hiç unutma canım babam aradan 5 yil gecmis olsa da seni hep düşünüyor ve ölesiye özlüyorum ki anlatamam. Hiç bir şey eskisi gibi değil artık, bana “sakar şakir”, “o amigo geldin mi yine”, “Münih’te ne var ne yok” demeni, „hayatimi kitap yapsana“ ve bazen kizmalarini, televizyonla konusmalarini bile arıyorum.
Biliyormusun canim babam, istegini yerine getirmeye basladim. Istedigin gibi „senin icin“ ve daha önemlisi „senin kitabini“ yaziyorum.
Kim bilir sen şimdi ne haldesin ne yapıyorsun. Her ne kadar sevin yokluğun kalbime acı verse de her zaman yanımda olduğunu beni izlediğini beni koruduğunu biliyorum.
Seni her yerde görüyor daima seni aniyor ve hatirliyorum. Hele o eski evde oturdugumuzda her yer senin anilarinla yüklüydü, simdi annemler tasindi o evden kirip dökmüsler yeniden yapiliyormus. Gördügümde nasil icim sizladi anlatamam, senin o eve sarfettigin emegi yok etmisler.

Her ne kadar çevremde ki insanlara güçlü görünmeye çalışsam da hala geçeler boyunca ağladığımı bir ben bir Allah birde sen biliyorsun. Biliyorum bana kızıyorsun ağlıyorum diye ama elimde değil canım babam.
Seni cok ama cok özlüyorum, hic bir sey yerini tutmuyor.
Senin kara kızın Hülya sen öldükten sonra sanki karanlık bir uçuruma düştü, kendini toparlayamaz oldu. Sana çok ihtiyacım var. Beraber yaptığımız yürüyüşleri, yıldızları seyretmeyi, bana çocukluğunu anlatmanı nasihatlarını özledim. İnanırmısın futbolun bile sensiz hiçbir tadı yok. Sen öldükten sonra iyice sogudum futboldan ama yinede sirf senin icin Besiktasin durumunu takip ediyorum. Her ne zaman KARAKARTAL’ın maçını izlesem dalıyorum o eski günlere.
Ne kadar güzeldi seninle BJK maçına bakmak. Senin o heyecanını, “goooolllll” diye haykırmanı arıyorum.
Senin sayende futbol fanatiği olan kızın, şimdi futboldan nerdeyse kopmuş bir halde. Ne zaman BJK kazandığında sana “yine kazandık babacığım” diye haykırmamı duyuyorsun ve biliyorum ki bekliyorsun.

Bazen ölmeyi bile o kadar çok istiyorum ki sırf yanında olmak için. Okuluma gelince babacığım. Sen öldükten sonra hiç iyi gitmedi. Okumamı en çok istiyordun ve seni kaybedince artık hiçbir tadı tuzu kalmadı. En kötüsüde hic bir motivasyonum kalmadi iyice koptum gitmez oldum. Seni mutlu etmek için benimle gurur duyman için okumaktan zevk alıyordum. Belki de bana çok kızıyorsun asıl şimdi daha azimli daha güçlü olmam gerek diye, ama ne yapayım içimde eksiklik var. Okula gittigimde icim daraliyordu. Ama simdi hersey bitti, nasil bitti sorma.

Hep derdinki, neden insanlar seni izlemesin seni dinlemesin. Ama oldu. Sen o günleri göremedin ama gazetelerde TV’de haberlerim çıkıyordu. Benimle gurur duyduğunu biliyorum.
Gerci simdi biraktim o isi daha iyi bir sirket ve pozisyona geldim. Çok isterdim bu başarımda yanımda olmanı. Ne çok isterdim diplomamı alırken yanımda olmanı. Yanımda olmasan bile eline vermek isterim. Çok isterdim başarımda yanımda olmanı.
Ne çok isterdim ileride düğünümde beni beyaz gelinlik içinde evlendirmeni sonra torunlarını kucağına almanı.

Bu içimdeki açı yıkıyor beni canım babam, dayanamıyorum ve kabullenemiyorum. Sensizlik çok zor çok acı. Her yer karanlik geliyor, bütün isiklari sanki götürdün o sevgi dolu yüreginle.
Sen hayatımda en değer verdiğim en sevdiğim insandın. Bu durumu yediremiyorum kendime. Cevremde babasina deger vermeyen o kadar insan varken neden benim BABAM?
Ben seni görmesem bile sen beni görüyor beni koruyorsun. Ben ise seni kalbimde hatıralarda eskilerde yaşatıyorum.

SEN BENİM İÇİN HİÇ ÖLMEDİNKİ BABAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :a015:

01.02.2009
20:39

bunuda bugün yazdim

Saat 10:48
02.02.2009

Sirketteyim canim babam ama kendimi ise veremiyorum, calisamiyorum.
Zaten bütün gece uyumadim aglamak ve düsünmekten.
Aklim 5 yil önceki bu günde. Yine bir pazartesiydi…. O günün her anini, ser saniyesini yasiyor gibiyim sanki.
Bir gün öncesinden abimin telefon acip „gelsen iyi olur“ demesiyle apar topar yola cikmistim. Yol boyunca sana birsey oldu, yetisemedim diye aglamaktan gözlerim sismisti. Yanina vardigimda, senin o halin hic gözümün önünden gitmiyor.
En son gördügümden beri cok degismistin. Zayiflamistin, sanki kücük bir cocuk gibiydin, morfinden dolayi kendinde degil ve zor nefes aliyordun. Yanina oturup „ben geldim“ dedigimde bana baktin ama Karakizinin oldugumu farkettinmi bilmiyorum. Yalniz elimi sykmanla benim kendimi tutamamam bir olmustu. Dayanamamistim seni öyle görmeye, yüregime sanki bicak saplanmis gibi olmustum.
Abime seni hastaneye götürmemisi söylemis oda yapacak birsey yok artik, zaten hastaneden o yüzden cikarttilar , morfin onun iyilesmesini degil daha cabuk aci cekmeden ölmesini saglayacak dediginde dünyam yikilmisti. Olamazdi benim canim babam ölemezdi, ne yapardim ben onsuz. Megersem doktor ta kac gün öncesinden demis, kendinisi en kötü duruma hazirlayin, az zamani kaldi diye. Ama bana bunu söylememislerdi, okulumu sinavimi aksatmayin diye benden gizlemislerdi bu haberi.
O gece nasil gecti hatirlamiyorum bile, sabah uyandigimda senin yanina bile giremiyordum, dayanamadigim icin sende görür üzülürsün diye sirf kapidan bakarak „günaydin baba“ demistim.
Durgundu o gün, sanki havada sessiz issiz birseyler vardi. Kurban Bayramin ikinci günüydü. Bir kac kisi gelip gitmisti, hem bayramlasmaya hemde seni ziyarete.
O an nasil oldu nasil geldi gecti hic bilmiyorum. Misafirler vardi. Mutfakta cay demlerken annemin „hemen doktoru ara baban nefes almiyor“ demesiyle icime giren korku ve telasi anlatamam. Doktora ulasamamis, yanina kosmustum, son nefesini veriyordun, annem „ölme gitme“ demesini duymuyordum sanki, donmus vaziyette öylecene sana bakakaldigimi bilyiorum. Gitmistin, melekler seni bizden alip götürmüstü, yüzünde gülücük vardi, ben ise yasadigim sokun etkisinde titreyerek duruyordum. Misafir „kizim doktoru aradinmi“ demesini bile duymamisim, kolumdan tutuldugu an icimdeki o aciyi yasadigim caresiz olayi kavramaya calisiyordum. Annemin haykirislarini duymuyordum ben kendi dünyamdaydim, kimseyi ne görüyor nede duyuyordum, yanina oturup elini tutup gögüsüne uzanip agladigimi biliyorum. Beni yerimden kaldiran gelen doktor olmustu, kolunu omuzuma atip „üzgün“ oldugunu belirtmisti. Sonra birden evin ici dolmaya basladi, aci haber tez duyulmustu, beni odadan cikartip bir daha sokmadilar oraya. Abimle kardesimi arayip haberi vermek bana düsmüstü. Bu zor görevi nasil yaptigimi hala anlamiyorum.
Evimiz ve evimizin önündeki o kücük cadde araba ve insanlarla dolmustu, megersem ne kadar sevenin varmis. Kac kere denedim odaya yanina girmeye, tuttular beni birakmadilar. Bir daha o odaya hic giremedim babacigim. Mecbur kaldigimda ise yattigin yere bakmadan, cabuk girip ciktim.
Aci gercek tabutun evi girmesiyle tekrar yüzüme vurdu. Nasil koyarlardi senin onun icine. Hem üsür hemde nefes alamazdin, üstelik daracikti. Ama engel olamadim, koydular seni soguk kara tabuta ve götürdüler. Aklim bombos kalbim aci doluydu, pir pir carpiyordu yasadigi korkunc olaydan. Kabullenemiyor inanamiyordum, etraftaki insanlari görmüyordum. Bir daha da görmedim seni, göstermediler, halbuki cok isterdim seni son kez olsun görmeyi.

Ertesi gün havaalanina giderken, kendimi ufacik, kimsesiz korunmasi gereken kücük bir kizcocugu gibi hissettim. Yapayalnizdim, abim kardesim annem vardi ama yalnizdim. Cünki sen yoktun artik, ebediyen kalbimde olacaktin, hayal olarak kalacaktin.
Yoklugun okadar zor geliyor, artik aramizda olmaman icimi cok yakiyor. Hic bir bayramin anlami bile kalmadi sen gittin gideli. Hersey senle güzeldi, bir cok seyi senle sevmistim. Öldügün gün en cok pisman oldugum durum ise, sana bir kere olsun sarilip „babacigim seni cok seviyorum“ dememistim. Seni cok sevdigimi biliyordun, söylemesemde sevgimi cok farkli sekilde gösteriyordum.
Ölümünü hic bir zaman kabullenemedim, cok özlüyor ve ariyorum heryerde herzaman. Hayat bana cok zor geliyor, bu yükü kaldiramiyorum. Hayatimda en sevdigim en deger verdigim insani kaybettim. „Baba“ kelimesini duymak bile bana aci veriyor. Babalarina deger vermeyen onca insan varken, neden benim canim BABAM diye sormadan edemiyorum. Etrafimdaki bazi insanlarin benim önümde babalarina sarilip ilgi gösterirken benim icim yaniyor.
Sürekli birden cikip gelecekmisin gibi geliyor, keske öyle birsey olsa.
O karanlik bosluktan cikmam cok zor oldu, kendime gelemedim. Gelmeyeceksin artik bunu anladim beklemek bosa. Ama yakinda ben senin yanina gelecegim. Inan canim babacigim, sen öldükten sonra ölümden korkmaz oldum, cünki öldügüm zaman yanina gelecegim. Hersey ne kadar aci olsa bile allah aciyla birlikte insani güldürmesini bile biliyor. Bazen hüzünle seni andigimda gülmeden gecemiyorum yaptiklarina.
Istedigin gibi köyüne defnettik seni, mezarini da mermerle yaptirdik, bütün mezarliktaki en güzel mezar senin oldu. Mezarini ilk gördügümde o aciyi kalbimde tekrar hissettim. Ismin yaziyordu. Artik gercekten kacis yoktu. Senin nefes almadan topraklarin altinda yattigini düsünmek icimi sizlatiyordu.
Dilerimki iyisin orda. Babanin, abinin, cocuklarinin ve en önemlisi hic görmedigin annenin yanindasin. Bunlari düsünmek biraz rahatlatiyor beni ama sensizlikte hayati zorlastiriyor bana.
Seni cok özlüyorum, sensiz hersey sanki bos, hayatin anlami bile yok.
Yaninda olmak istiyorum….. Nur icinde yat canim babam!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
hulim sana ben kurban olurum yaaa..
Allah sabırlar versin, bende annemi kaybettim 17 yıl oldu koca bir 17 yıl.
zaman unutturmuyo ama acılarla yaşamaya alıştırıyor.
dilerim mekanı cennet olur. dua et bol bol, başka elden gelen bişi yok :teselli:

başın sağolsun.
mekanı cennet olsun babacığının. nur içinde yatsın.
yazını okurken çok duygulandım. Allah sevdiği kullarını yanına tez alırmış derler:çok üzgünüm::teselli:

bu siir tam beni anlatyior....alinti

NE ÖZLEDİM SENİ BİR BİLSEN
NASIL TÜTÜYORSUN BURNUMDA
YUTKUNAMIYORUM SENİ ANDIKÇA,
HATTA NEFES ALAMIYORUM.
CÜZDANIMDAKİ RESMİNE BAKTIKÇA,
ISSIZ GECELERDE
HAYALİNE KAPILIYORUM SESSİZCE.
ŞİMDİ OLSAYDI DİYORUM,
OKŞASAYDI SAÇLARIMI,
ISLAK GÖZLERİMİ SİLEBİLSEYDİ
BU KADAR ERKEN GİTMESEYDİDE,
TELİMİ, DUĞAMI GÖREBİLSEYDİ.
YAŞASAYDIDA DAĞ DAĞ GERİLERDE OLSAYDI.
TELEFONDA DUYABİLSEYDİM SESİNİ,
RÜZGARLAR GETİRSEYDİ KOKUSUNU,
BİR MEKTUBU, BİR SELAMI GELSEYDİ,
YILDA BİR, HATTA ON YILDA BİR GÖREBİLSEYDİM,
O BENİM BUĞULU GÖZLERİMDEN
BEN ONUN MİS KOKULU ELLERİNDEN ÖPSEYDİM.
KOKLASAYDI BAĞRINA BASA BASA.
SAÇININ HER TELİNE, BİN BUSE KONDURSAYDIM.
GÖĞSÜNDE UYUSAYDIM,
BASTIĞIN YERLERE SÜRSEYDİM YÜZÜMÜ,
AMA HASRET KOYMASAYDI GÖZÜMÜ.
BERABER YUDUMLASAYDIK ÇAYIMIZI,
BERABER YAŞASAYDIK YAŞAMADIKLARIMIZI.
SADECE RÜYAMDA DEĞİL ,
YANIMDA GÖREBİLSEYDİM.
BABACIĞIM, KEŞKE SENİNLE AYNI GÜN ÖLEBİLSEYDİM,
ARDINDA, ASLINDA MUTSUZ BİR NEFES BIRAKTIN.
KULAĞIMDA ÇINLAYAN HOŞ BİR SES BIRAKTIN,
HAKKIN YOKTU İNAN, HİÇ HAKKIN YOKTU.
BENİ ÇOK ERKEN YETİM BIRAKTIN,
AH BİR BİLSEN SENİ NE ÇOK ÖZLEDİM.
İNAN O ÇOCUK RUHUMLA GELİRSİN DİYE AYLARCA BEKLEDİM.
HİÇ İNANMADIM "ÖLDÜĞÜNE"..
O ÇİZGİLİ PİJAMALARINLA
PENCERENİN ÖNÜNDE BULUVERECEĞİM SANDIM HEP,
UZANSAM TUTACAĞIM SANDIM,
GÜNDE BİN KERE UZANDIM
BİR KEZ BİLE TUTAMADIM.
GÖRDÜĞÜM HER ADAMI,SENSİN SANDIM.
ZAMAN ZAMAN KARŞIMDASIN GİBİ GÖRDÜM,
KİMİ AN KAYBOLDUN DUMAN DUMAN,
AH BİR BİLSEN BABACIĞIM.
BU YETİMLİK NE YAMAN,
SEN GİTTİN GİDELİ SEVMİYORUM BAYRAMLARI,
YALAN DEĞİL KISKANIYORUM BABLI OLANLARI.
HELE O "BABALAR GÜNÜ" VARYA BABACIĞIM,
İŞTE O GÜN KAHROLUYORUM.
SANKİ DERİN
SANKİ DİPSİZ KUYULARDA BOĞULUYORUM............

alintidir

Canım benim,Allah rahmet eylesin babacığına,mekanı Cennet olsun inşallah. a.s.
Dilerim,Allah sana ilerde çoluk çocuğunla birlikte,upuzun hayırlı bir yaşam versin:1hug:
Dua larını eksik etme,mutlaka ona ulaşacaktır.:Saruboceq::nazar:

hulim sana ben kurban olurum yaaa..
Allah sabırlar versin, bende annemi kaybettim 17 yıl oldu koca bir 17 yıl.
zaman unutturmuyo ama acılarla yaşamaya alıştırıyor.
dilerim mekanı cennet olur. dua et bol bol, başka elden gelen bişi yok :teselli:

canim benim cok sagol ya, seninde basin sagolsun
zaten duadan baska yaptigim birsey yok, ama son 1-2 haftadir cok kötüyüm bu gün yaklastikca kötü oluyorum yarin ne yapacagimi bilemiyorum.
ben alisamiyorum acilarla yasamayi :KK43:(((((

başın sağolsun.
mekanı cennet olsun babacığının. nur içinde yatsın.
yazını okurken çok duygulandım. Allah sevdiği kullarını yanına tez alırmış derler:çok üzgünüm::teselli:

canim benim cok tesekkür ederim
evet tez alir derler, ama ben kabullenemyiorum :a015:
üstelik öldükten sonra yüzünde gülümseme olustu sanki acilardan kurtuldugu, annesi babasi abisi, ölen cpcuklarinin yanina gitmekten mutlu olmustu

Canım benim,Allah rahmet eylesin babacığına,mekanı Cennet olsun inşallah. a.s.
Dilerim,Allah sana ilerde çoluk çocuğunla birlikte,upuzun hayırlı bir yaşam versin:1hug:
Dua larını eksik etme,mutlaka ona ulaşacaktır.:Saruboceq::nazar:

aminnnnnnn sagol tatlim

Hulim canım adaşım
Yazdıklarını okurken gözyaşlarına boğuldum
Babamın vefat edip benden uzaklaştığını düşündüm bi an
Çok kötü oldum :çok üzgünüm:
Bazen kızıyorum babama ama biliyorum o asla benim kötülüğümü istemiyor
Ne yapıyorsa benim iyiliğim için yapıyor
Senin baban da sevdiğin hayatta değer verdiğin en önemli varlıklardan biriymiş senin için
Böyle bir baban olduğu için çok şanslısın :teselli:
Annem babası vefat ettiğinde, dedem için hiç üzülmemişti. Çünkü dedem onu kardeşine göndermiş annemi amcası büyütmüştü ve dedem onun için bir yabancıydı benim için de öyleydi bir kere başımı okşayıp sevmedi beni
Ama annem hep baba sevgisini göremedim babam bir kere olsun bana kızım demedi baba nedir bilmedim diye zaman zaman üzülür :çok üzgünüm:
Canım sen çok şanslısın seni seven bir baban vardı ve hala var seninle yaşıyor
Babanın sana verdiği sevgiyle ve sana öğrettikleriyle onun yolundan gittiğin sürece babacığın hep seninle olacaktır
Allah'ım babanı nurlar içinde yatırsın inşallah :Saruboceq:
Hep onun için dua et canım
Ve onun kızı olduğun için çok şanslı olduğunu hiçbir zaman unutma... Şeniz

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu inan..
Ne kadar güçlü bir kaleme sahipsin...
Duygularını içine atmayıp, bu şekilde bir yerlere yazman çok ama çok iyi canım..
İçinde biriktirmen birgün bir patlak vermene sebep olabilir..
Yaz, sen yaz biz de bu güzel metinlerden faydalanalım..

Baban içinde yürekten bir şekilde Allah'tan rahmet dilerim..

Hulim canım adaşım
Yazdıklarını okurken gözyaşlarına boğuldum
Babamın vefat edip benden uzaklaştığını düşündüm bi an
Çok kötü oldum :çok üzgünüm:
Bazen kızıyorum babama ama biliyorum o asla benim kötülüğümü istemiyor
Ne yapıyorsa benim iyiliğim için yapıyor
Senin baban da sevdiğin hayatta değer verdiğin en önemli varlıklardan biriymiş senin için
Böyle bir baban olduğu için çok şanslısın :teselli:
Annem babası vefat ettiğinde, dedem için hiç üzülmemişti. Çünkü dedem onu kardeşine göndermiş annemi amcası büyütmüştü ve dedem onun için bir yabancıydı benim için de öyleydi bir kere başımı okşayıp sevmedi beni
Ama annem hep baba sevgisini göremedim babam bir kere olsun bana kızım demedi baba nedir bilmedim diye zaman zaman üzülür :çok üzgünüm:
Canım sen çok şanslısın seni seven bir baban vardı ve hala var seninle yaşıyor
Babanın sana verdiği sevgiyle ve sana öğrettikleriyle onun yolundan gittiğin sürece babacığın hep seninle olacaktır
Allah'ım babanı nurlar içinde yatırsın inşallah :Saruboceq:
Hep onun için dua et canım
Ve onun kızı olduğun için çok şanslı olduğunu hiçbir zaman unutma... Şeniz

canim adasim benim cok cok tesekkür ederi mduygularin icin
evet cok sansliyim babam beni cok severdi cocuklarindan en cok beni severdi, bunu herkes bilir ama kiskanma olayi olmazdi
o benim CANIMdi ya, bana karakizim derdi hep :KK43:((((

Yazdıklarını okuyunca gözlerim doldu inan..
Ne kadar güçlü bir kaleme sahipsin...
Duygularını içine atmayıp, bu şekilde bir yerlere yazman çok ama çok iyi canım..
İçinde biriktirmen birgün bir patlak vermene sebep olabilir..
Yaz, sen yaz biz de bu güzel metinlerden faydalanalım..

Baban içinde yürekten bir şekilde Allah'tan rahmet dilerim..

canim ablacigim cok tesekkür ederim
yine bazen icime atiyorum sonra saatlerce kendi kendime agliyorum bugün nedense icimden yazmak geldi düsüncelerimi ve sizlerle paylasmak, birazda benim icin tesellü olsun diye, sabahtan beri evde yalniz aglyiorum, yarinin olmasini hic istemiyorum nasil caliscam ne yapcam bilmiyorum
amin nur icinde ytiyordur insallah

hulim seni iyi anlarim benim babamda 2000 yilinda vefat etti 47 yasinda cok genc gitti hemde gurbette olmak dahada zor senede bir sefer yaz tatillerinde gör ondan sonra aniden cekip gitsin cok zor yasayan bilir baba demek arkanda kuvvet demek allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun

senağlamacanım başın sağolsun, acını hafifleticek kelimeler bulamıyorum,
Allah gani gani rahmet eylesin:teselli:

başınız sağolsun arkadaşım baba sevgisi nedir, nasıl bişidir, bir baba kızını nasıl sever, kızın babasına duyduğu sevgi nasıldır ,bilmiyorum ama anne acısını çeken biri olarak seni anlıyorum .. :teselli: nur içinde yatsın :Saruboceq:

canım dayanamadım wala hepsini okuyamadım..
mekanı cennet olsun..
Allah rahmet eylesin..sanada dayanma gücü versin bitanem

canım benim ne diycemi bilemez durumdayım nasıl teselli versemde seni rahatlassam.
baban okuyormuşcasına,,ne güzel adeta babana mektup yazarak içini bir nebzede olsa dökmüşsün be bitanem..
allah nur içinde yatırsın.
babayı kaybetmenin acısı ne kadar ağırmış meğer.meğer diyorum çünkü ben babamı hiiç tanımadım.henüz ben doğmadan öldüğü için babayla yaşamanın ve kaybetmenin duygusunu bilemedim.benim için sadece yokluk vardı baba yokluğu.
bazen keşke yaşasaydık,tanısaydım,güzel anılarımmı olurdu acaba,yada korkarmıydım,çokmu severdim,azmı.yoksa arkadaşmı olurduk,sıkıştığımda arkamda babam var diyebilecekmiydim acaba.işte hep muamma olduğu için.baba kelimesinden başka şey bilmiyorum.
ama senin anlattıklarından,keşke bende yaşasaydım,bir kaç kelime olurdu belkide anlatacak,hatırlıycak anılarda kalan.
işte canım,erken kaybetmenin ağırlığıda olsa,çok sevmenin ve bir dolu anılarının olmasıda çok güzel.
canım benim allah çok çok sabırlar versin.geridekilerede uzun ömür .bol bol dua et bitanem bol bol dua.a.s.

Allah rahmet eylesin. sabır diliyorum sana canım:KK43: bilirim sevdiğin birini kaybetmenin acısını... ama lütfen neden ben neden biz deme... kader. nedenler başlarsa hiç dayanamazsın. ben aşkımın ardından neden dememek için hergün mücadele ediyorum. kaybetmek çok acı, bende dayanmakta zorlanıyorum.ama sabretmekten başka çaremiz yok.
hem çok şanslısınki öyle değerli bir babanın evladısın...Allah mekanını cennet etsin.

Mekani cennet olsun babanin...:Saruboceq:

Bende annemi kaybettim, yakinda 1 yil olucak, o günden simdiden korkuyorum...:çok üzgünüm:

X