5 yildan sonra...

Bir ilişkiye hazır olmamanız kimseye güvenememeniz çok normal ama bence daha çok sosyalleşin. Karşı cinsle de arkadaş olmayı deneyin. Ama sakın kendinizi kapatmayın en yakın arkadaşlarınızdan destek alın sosyalleşin
Zaten sosyalim arkadaslarimdan destek aliyorum hep arkadaslarim yanimda oldu. Gunlerce gecelerce agladim. Siradan ekrkek arkadaslarimda var ama bana bi adim atilinca kaciyorum hemen. Belkide cok zaman gecmesi lazim

Zaten sosyalim arkadaslarimdan destek aliyorum hep arkadaslarim yanimda oldu. Gunlerce gecelerce agladim. Siradan ekrkek arkadaslarimda var ama bana bi adim atilinca kaciyorum hemen. Belkide cok zaman gecmesi lazim

Daha çok taze acınız. Yaşınız da küçük anladığım kadarı ile. Daha ünide okuyorsunuz sanırım. Kimler kimler çıkacak karşınıza. Kendi hayatınıza odaklanın. İnanın bir kaç sene önce çocuk yaşta seçtiğiniz bu adamı hatırlamayacaksınız bile.

Sizinle paylasmak istedim en azindan icimdeki aci gecer. Benim eski erkek arkadasimla biz bes yildir ayrilip devamli barisiyoduk. Ailemde taniyodu yanj annemler babam degil. 2016 nin yazinda yine baristik ve o askerdeydi ben bekledim onu. Askerden gelince soz takicaktik. Ben erken demistim okulum bittikten sonra dusunuruz erken demistim. Bana seni seviyorum senden baskasiyla asla evlenemem diyodu. Annemlede soz olayini konusmustu. Sonra askerden geldi benimle ilgilenmeemye basladi. Ben anliyodum kizlarla takildigini hissediyodum. Sonra babasi kanser oldu ben onla konusmuyodum ama. Hastaneye gittim babasini ziyaret ettim. Onada destek olmustum. Sonra aramiz duzelmye baslamisti bigun sinirlendim iki gun yazip bi gun yazmiyodu. Bende sinirlendim saydim kufurettim ayrildim. Cevap vermedim dahada. Aradan bi ay gecti annemi bahaneyle aradi gezmeye gidelim diye. Gitmedik. Bikac hafta sonra facede bi kizla resmini gorudm ve aylar sora nisanlandilar. Ve kadin ondan nerdeyse 15 yas buyuk daha fazladir belki. Sonrada evlendiler isteboyle hepsi 4 ay icinde olmustur hemen evlendiler. Ben suanda cok aci cekiyorum aylardir acim ofkem dinmedi. Kalbimi yerinden sokselerdi bukadar acimazdi. Ama bu bambaska bi aci. Ben ona senelerimi vermisken benim cocukluk askimken unutmak unutmaya calismak cok aci. Bazen evet bitti unuttum diyorum ama cok fazla cikmiyk aklimdan ofkem sinirim kendimi yiyip bitiryorum. Bende engelli heryerden. Ama fake hesaplardan takipediyorum hala bu elimde degil. Senden baskasiyla evlenemem diyen adam ayrildiktan sonra hemen evlenebiliyomus.
Çok güzel bu hayat tecrübesi size bence artık önünüze bakın hayat mucizelere gebe

emin ol herekesin böyle tecrübesi var
bende uzun bir ilişki yasadım 6 yıl briyle konustum
sonunda yıldım sabrımı tasırdı korkaktı cesaretsizdi uzun süreli ilişkiler yıpranmaya mahkumdur tabiri caizse bo..u çıkıyor
asla uzun süreli ilşki sürmez tadı kacar bizimkide öyle oldu herkes biliyordu onla konustugumu fakat kısmet degilmiş olmadı
ben baskasıyla evlendim 10 yıllık evliyim su an
dünyayay birdaha gelsem eşimle evlenirim karakteri sağlam adam:nazar::nazar::dua::dua:
birde evladımız var cok sükür adam gibi adam

sende üzülme unutursun kimse bizim kadar baglı sanmazdım düşün
bizimki gibi kimse olamazdı sanardım ondan başkası olmazdı gibi geliyor yalan yalan unutuyorsun yolunada bakıyorsun evleniyorsun onuda gö... üstü oturtuyorsun:KK70::KK49:dımdızlak kalıyor sonra hırs ediyor sayemde iş adamı oluyor:rolleyes:

film gibi vallaha bak basım geldiuzun yıllardır calısmayan ben işe başladım
bu x kişi iş yerime geldi bir iş için biz iş yerinde koridorda carpısıp karsılasmayalımmı neye ugradıgımızı sasırdık tabiii
aynen film gibi hiç bozuntuya vermedim mrb dedim mrb dedi burdamı calısıyosun dedi evet dedim sen iş için geldim dedi buyur dedim
o benim evlendiğimi biliyor ben sonra ondan hiçççççç haberim olmadı 10 yıldır ilk kez gödm düşünn:KK57::eek:
evlimi bekarmı ne yaptı bilmiyorum
cıkısta nasılsın dedi iyiyim sen nasılsın dedim iyi dedi nasıl gidiyor dedi gayet iyi evliyim bir kızım var
yaa dedi sen dedim bende evlendim2 yıl oldu bir oglum var
allah mesut etsin senide dedim iyigünler dedik gitti
ben sok o sokkkkkkk... hayat çok aacayip yaa:KK57:

Kadının 15 yaş büyük olmasını niye belirttiğini anlamadım ama neyse :)
Adamı terkeden sensin e sebeplerinde varmış.
Boşver ne dediyse dedi hepsi geçmişte kalmış.
Evlenmiş
Önüne bakmaya çalış
E normalmi belirtecek tabi Allah Allah

X