5 yilimi heba eden sahis

Masal58

Aynaya bakan yüzünü, Kalbe bakan özünü görür
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
575
397
Iyi aksamlar arkadaslar ben yurt disinda dogup buyudum es denen kisiyle tanisarak (ben oyle saniyordum) evlendi. 5 yildir evliyiz ilk zamanlar inisli cikisli geciyordu. Tartismalarda 'sen olmazsan bu gavur topraginda ne isim olur Türkiye ye donus yaparim' diyen sa his Yaklasik 2 yil ônce kadrolu isi oldu dili pek olmadigi halde Alman marketinde kasiyer oldu ve 2 yildir tartisma oldugunda 'eger ayrilirsak sen olmazsan bu evi sen terk edersin hatta bu sehiri' diyo. Guya bosanirsak ve ben belirli bi sureden sonra biriyle evlenirsem rahatsiz olurmu bizide rahatsiz edermis (ortada fol yok yumurta yokken)
Gecen yaz Trye gidemedik onun yerine cocukluk arkadasinin evine gittik Italyaya, gec vakitlere kadar gezip tozmasina hic bisey demedim hasret gidersin iyi vakit gecirsin diye... Pazar gece telefonu acik kaldi bende es denen kisinin kardesiyle sohbetine baktim (aslinda hic yapmam beni ilgilendirmez genelde ama sanki bi his bakmam gerektigini soyledi) Italyada oldugumuz Zaman meger bi bar'a gitmisler ve Ben fotograflarla karsilastim kiz garsonlarla sarmas dolas hem foto hem video gordum baya sarilma elleri sevgili gibi tutma vs.... (aslinda bar'a gitmesini sorun etmezdim) fakat kafayi hem alkolle hemde kendinin dedigi gibi ilk defa bi madde icmesiyle hatirlamadigini idda etti. 1 hafta sonra oturum islemlerini yapmamiz lazim yoksa sinir disi edilebilir tabi valilige Benimde gitmem lazim. Sizce tum evraklarini yok edip Türkiye ye mi gondermeliyim yoksa (oturum 2 yillik verir ler) intikamimi alip oyle mi gondereyim?
NOT : Altinlarim mihirim kendi adina Trde bi kasada. Hem maddi hem manevi sikintida olmasini istiyorum...
Bana tavsiyede bulunanlar ve zahmet edip cevap verenlere simdikemten cok tesekkur ler ❤️

Iyi aksamlar arkadaslar ben yurt disinda dogup buyudum es denen kisiyle tanisarak (ben oyle saniyordum) evlendi. 5 yildir evliyiz ilk zamanlar inisli cikisli geciyordu. Tartismalarda 'sen olmazsan bu gavur topraginda ne isim olur Türkiye ye donus yaparim' diyen sa his Yaklasik 2 yil ônce kadrolu isi oldu dili pek olmadigi halde Alman marketinde kasiyer oldu ve 2 yildir tartisma oldugunda 'eger ayrilirsak sen olmazsan bu evi sen terk edersin hatta bu sehiri' diyo. Guya bosanirsak ve ben belirli bi sureden sonra biriyle evlenirsem rahatsiz olurmu bizide rahatsiz edermis (ortada fol yok yumurta yokken)
Gecen yaz Trye gidemedik onun yerine cocukluk arkadasinin evine gittik Italyaya, gec vakitlere kadar gezip tozmasina hic bisey demedim hasret gidersin iyi vakit gecirsin diye... Pazar gece telefonu acik kaldi bende es denen kisinin kardesiyle sohbetine baktim (aslinda hic yapmam beni ilgilendirmez genelde ama sanki bi his bakmam gerektigini soyledi) Italyada oldugumuz Zaman meger bi bar'a gitmisler ve Ben fotograflarla karsilastim kiz garsonlarla sarmas dolas hem foto hem video gordum baya sarilma elleri sevgili gibi tutma vs.... (aslinda bar'a gitmesini sorun etmezdim) fakat kafayi hem alkolle hemde kendinin dedigi gibi ilk defa bi madde icmesiyle hatirlamadigini idda etti. 1 hafta sonra oturum islemlerini yapmamiz lazim yoksa sinir disi edilebilir tabi valilige Benimde gitmem lazim. Sizce tum evraklarini yok edip Türkiye ye mi gondermeliyim yoksa (oturum 2 yillik verir ler) intikamimi alip oyle mi gondereyim?
NOT : Altinlarim mihirim kendi adina Trde bi kasada. Hem maddi hem manevi sikintida olmasini istiyorum...
Bana tavsiyede bulunanlar ve zahmet edip cevap verenlere simdikemten cok tesekkur ler ❤️
Gönder gitsin iki kuruşluk iş bulunca bir gtü arşa kalkmış adam oraya kapak atmak için seni kullanıyor

Altınları her halukarda alamazsınız bari sınır dışı ederek sinirinizi alın.

Dağdan gelip bagdakini mi kovuyor. Eğer ayrılırsak evden de şehirden de gidersin ne demek 😡

Postala bunu, en yakın zaman da kurtul.
Altınlarına gelince keşke kendi hesabına yatirsaydin. Gerçi mahkemede alabilirsin sorun olmaz.

Bu zihniyette birine sakın oturum izni alma.

Bence gözü açılmış eşinizin. Sizi de güzel kullanmis. Zaten mihirlerinizi vs alamazsınız ama bu adamdan kurtulup bir ömür mutlu olabilirsiniz. 5 yılınız çöpe gitmiş. Gerçekten olmicaksa zorlamayın. Olan kadına oluyor,gençliğinize oluyor .

Bir akrabamizda oyle Trden birisiyle evlendi. Adam acayip sorunluydu, alkolde asiriya kaciyordu. Hamileyken karisini tekme tokat doven pisligin tekiydi. Kadin adamdan bosaninca adamin oturumu dustu. Bildigim birkac ay kacak yasadi sonra Tr ye sinir disi edildi. Siz yurtdisinda dogmus buyumussunuz boylesi rezil adamlarin sizi alt etmesine izin vermeyin lutfen. Guc onlarin degil sizin elinizde. Yol verin gitsin suyu kaynamis.

yolla gitsin. Zaten 5 sene kaybetmissin, iki sene daha nasil harcarsin.
Adam baya kullanmis seni. Düsünmen bile hata

"Yal yediği kaba s.çıyo kocayı görüyonnu"derdi, babaannem burda olsa..
Ben de eşiniz ultra nankör ve sizle ego savaşı içinde diyorum.
Çünkü elitlik😌

Gavurun toprakları diyen bir insana, at tekmeyi gitsin kutsal topraklara.
En hazetmedigim insanlar bu tipler. Hem gavur diyorlar, hemde duruyorlar Burda. Gitsin ozaman Arabistand'a yasasin.

Cahil egolu kibirli ve şımarık sen ona değer vermişsin yüceltmişsin şimdi sana tepeden bakıyor farkında mısın?

Şu yurt dışında yetişen kızların kendilerini yurtdışı vizesi gibi kullandırmasına cidden üzülüyorum. O kadar çok örnek gördüm ki. Nerdeyse bu şekilde yapılan evliliklerin en az %70 inde adamın tek derdi yurt dışı oluyor, kızları evliliğe ikna etmek için. her türlü şeye eyvallah ediyorlar ama oturumu alınca, malesef kızların yüzüne bakmıyorlar. Hatta daha kızdan ayrılmadan oradan yabancı kadın bile ayarlayanı gördüm. Bırak arkadaşım adam niyetini açıkça söylemiş sana, tek derdi oturum , oturumu alınca o sana atar tekmeyi zaten.

X