VASER LIPO VE POPOYA YAG TRANSFERI SERUVENIM

5. YIL SONU GUNCELLEME

Merhabalar,

Buraya yazmayali cok olmus, Ameliyatimin ustunden 5 yil gecmis bile. Kisa bir guncelleme yapmak istedim. Hala genel sartlariyla ameliyattan memnunum. Yag alinan gobek kismim hala yumusak ama sporla baya toparladim. Popom hala erimedi. Hatta yag enjekte edildigi icinmi bilmiyorum 2-3 kilo aldigimda bile sanki popomda buyuyor ondan dikkat ediyorum. Daha buyuk olunca gozume sahte geliyor cunku. Ama 56 kilo civarindayim ve bu kiloda vucudumun sekliyle cok orantili duruyor ondan problem olmuyor. Ilerde hamilelik donemi yasarsam eger nasil gozukur inanin bilmiyorum:KK70:

Son olarak; benim gibi oncesinde duz bir popoya sahip biri eminimki genel olarak memnun kalicaktir bu ameliyattan ama eger poponuz varsa ve daha buyutmek istiyorsaniz benim tavsiyem sporla buyutmenizden yana cunku daha dogal durucaktir. Onun disinda yag aldirdigim icinde memnunnum cunku asla erimeyen bir simit bolgem vardi ve vucudumu cok orantisiz gosteriyordu ondan kurtulmus olmak beni mutlu ediyor. Eger orantili kilo aliyorsaniz ve saglikli beslenmeyle kilo verbiliyorsaniz yine tavsiyem saglikli yonlerle kilo vermenizden yana. Hicbir zaman cok kilolu biri olmadim ama orantisizligim hep beni rahatsiz ediyordu. Ameliyattan sonrada rahatsiz oldugum seyle oluyor ama saglikli beslenme ve sporla cozebiliyorum.

Bu sure zaafinda kendimle ilgili bircok farkindalikta yasadim. Aslinda hicbir zaman vucudumun mukemmel olmiyacagini hep beni rahatsiz eden birseyler olucagini ve aslinda butun mukemmelligiminde tamamen benim kusurlarimla olustugunu mesela. :) Once kendimizi sevmeyi ogrenmeliyiz sanirim sonra eger bizi daha mutlu edicegini ve cidden baska cozumun olmiyacagini dusundugumuzde disardan bi yardim almayi dusunmekte fayda var.

Eskisi kadar aktif degilim burda ama elimden geldigince sorularinizi cevaplamak isterim.

Sevgiler <3

Tabiki bende zamaninda cok arastirdim. Ben belimi incelttirdim karin germe popoya yag oldu. Bel incelince popom daha guzel duruyor. Hala belirgin. Elbise giydigimde cikintili ve guzel duruyor😊
Merhaba uzun zamandir bbl arastiriyorum, rica etsem isnstadan fotogtaf yollayabilir misiniz? Ben de size atarim, hala emin olamaiyorum ameliyat olsam mi olmasam mi ;( deryashn29

X