Banyo Dekorasyonu 50 Modern Banyo Tasarimi

arkadaşlar o kadar da heveslenilicik bişşey yok bende bekarken aaa çok güzel banyonun içinde havuz banyosu çok büyük filan bu sitedeki banyolarla gaza geldim eşimde zaten apartman dairesinde oturmayalım filan diyodu o küçüklüğünde kötü bişey yaşadığı için asla apartman dairesinde yaşayamazdı.bende tamam dedim ve 3 katlı bi villa yaptırdık eşimin ümraniyede arazisi vardı eşimle istediğimiz gibi bir ev oluşturduk banyomuz bizimde böyle ama o havuzu bi yandan çok güzel fakat bi yandan kötü onun ilaçlaarı suyununn değişimi vs.çok uğraştırıyo insanı temizlikte öyle 3 katlı bi evi temizlemek hiç kolay değil.mecburen hiç istemesemde eşimin zoruyla hizmetçi tuttuk.fakat her havuza girdiğimizde banyo mahvoluuyo fazlada doldurmuyoruz fakat:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: yazık hizmetçiye acıyorum ona bide benim banyomun dolapları fullll aynalı kız bi temizlemeye giriyo 2.30 saatten önce çıkmıyo bence bu kadarıda iyi diğil

hepsi çok güzelmiş ama rezidansda oturuyor olmak lazım sanırım bunlar için :)
yada evini kendin yaptıracaksın banyoyu büyük tutacaksın :p

çoooooooook güzeller bayıldım hepsine bazıları çok ekonomik yani ben arşivime ekliiim de lazım olur:KK51::KK51:

çok güzel fakat bu tasarımlar ıslak mekanlar için ne derece kullanışlı olur bilemem. hizmetçide olmalı :KK70:

hepsi birbirinden güzel ama kaç kişinin evinde bu kadar büyük banyo var kiii :KK16:

çok güzellerrr kim istemez ki böyle banyoo :KK16::KK16:

ama ev kadar bunlar :KK1::KK1:

X