53 gündür adet görmedim PCOS var ilk kez bu kadar gecikti

Sila_mayis

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
8
2
26
Merhabalar PCOS hastasıyım. Adetlerimde düzensizlik hep vardı. fakat gecikmeler bu denli olmuyordu. Ayda iki kez adet olurken 53 gündür adet olamadım. Son adet tarihim 7 Kasım - 11 Kasım aralığıydı. Sonrasında bat gecikince defalarca test yaptım evde hiç birinde olumlu sonuç göremedim.
İlk kez bu kadar geciktiğim için doktora gittim alltan ultrason yapıldı sorun olmadığını söyledi ama kan testi falan da yapılmadı. Adet söktürücü verdi bende bi ihtimal gebelik oluşabilir diye kullanmadım bunu. Ama bu durum beni çok rahatsız ediyor. Başına gelen varsa aydınlatabilir mi normal mi acaba

Merhabalar PCOS hastasıyım. Adetlerimde düzensizlik hep vardı. fakat gecikmeler bu denli olmuyordu. Ayda iki kez adet olurken 53 gündür adet olamadım. Son adet tarihim 7 Kasım - 11 Kasım aralığıydı. Sonrasında bat gecikince defalarca test yaptım evde hiç birinde olumlu sonuç göremedim.
İlk kez bu kadar geciktiğim için doktora gittim alltan ultrason yapıldı sorun olmadığını söyledi ama kan testi falan da yapılmadı. Adet söktürücü verdi bende bi ihtimal gebelik oluşabilir diye kullanmadım bunu. Ama bu durum beni çok rahatsız ediyor. Başına gelen varsa aydınlatabilir mi normal mi acaba
Ben de pkos hastasıyım ve 2 3 ay adet olmadığımı biliyorum hamile olsan çoktan çıkardı boşuna umutlanmanı istemem zamanında yaşadığım için düzgünce ilacını iç adetin sökülsün. Hayıt otunu araştır ben çay olarak demleyip içiyordum çok faydalı

Merhaba adet söktürücüden önce içinizde şüphe kalmaması için kanda gebelik testi verin. Ben de ağustostan aralığa kadar adet olmadım pcos yüzünden. Belki hormonlarınızda değişiklik olmuştur adetinizin 3.günü hormonlarınıza baktırın derim

X