6+1 duyulmayan kalp atışı

Merhaba kızlar. Kusura bakmayın orta yerden konuya daldım. Ben 02 Nisanda doktora gittiğimde doktor sanki ufak bir kalp atımı görülüyor demişti. Hatta ben bile gördüm çok ufak. Ölçüm yaptı 2.6 mm 5+6 haftalık dedi. Haftaya kalp atışını duyarız dedi. Bu hafta gittik ben tabii büyümüş olmasını ve duymayı beklerken çok daha bulanık bir görüntü oldu. Doktor ölçüm yaptı 4.6 mm yani 6+1 dedi 1 hafta geçti ama 1 hafta büyümemiş ve kalp atışı da duyamadık. Doktor dedi haftaya tekrar bakalım. Böyle bişey yaşanınız var mı? Çok üzgünüm napsam bilemiyorum. Başka doktora mı gitsem?
Benim başıma böyle bir durum geldi hamileliğim ilk zamanlarında ritim olmadı düşebilir vs gibi endişelere kaptırıldm doktor tarafından hatta ilac başlayalım dedi felan.ben başka bir doktora gittim.ve bebeğimin kalp sesini dinlendim hiç bir problem de yoktu.su an bebeğim dogdu 5 aylık cok şükür.canınızı sıkmayınız

Benim başıma böyle bir durum geldi hamileliğim ilk zamanlarında ritim olmadı düşebilir vs gibi endişelere kaptırıldm doktor tarafından hatta ilac başlayalım dedi felan.ben başka bir doktora gittim.ve bebeğimin kalp sesini dinlendim hiç bir problem de yoktu.su an bebeğim dogdu 5 aylık cok şükür.canınızı sıkmayınız
Yaaaa 😊 Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin içime bir nebze de olsa su serptiniz. Başka bir doktora da gideceğim kesin karar verdim. Ama işte kahverengi akıntılarım oluyor tuvalete gittikçe peçeteye geliyor. Öyle ağrım sızım yok çok şükür ama 🙏🏻 Benim geçen ay tam regl olacağım dönem ufak kanamalarım olmuştu hatta dış gebelikten şüphelenilmişti. Yine regl dönemim geliyor akıntılar ondan olabilir mi ki? :/ Valla kafam çok karışık :/ 3 haftadır her Cuma vajinal ultrason oluyorum. O mu bi sorun yarattı acaba diyorum 🤷🏻‍♀️ inşallah haftaya Cuma günü gittiğimde bebeğimin büyümüş olduğunu ve kalp atışlarını görürüz 🙏🏻 Çok teşekkür ederim ☺️

Asiri kucuk daha bekleyin stres yapmayın yolk varsa bebek de oluşacaktır.
Ben 4+5 te gittim. Kesen göründü hatta doktorum bak organları da oluşmaya başlamış 0.7 cm idi. Boş gebelik değil dedi.. değer 4000 civarı idi. Ancak 5+1 de kan tahlilinde beta 7280 cıktı. Sanki durmus gibi. Doktor kalp atışı için bekleyelim dedi. Sanırım olumlu ilerlemiyor

X