6 ay önceki sevgilim yazın bi kerecik ben müsait olduğumda görüşürüz dedi

merhababensude

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
5
-5
23
Arkadaşlar 2 yıl süren bi ilişkim vardı o dönem ben çok stresliydim ve sınavım vardı biraz kötü davrandım çocuğa ve çocuk benden ayrıldı. Ama o da beni çok zorlamıştı o dönemde hayatına bir kız girmiş arkadaş olarak ve beni tanıstırmamıştı. Ve sonrasında o da ayıp ettiğinin farkına vardığını söyledi. Her neyse 6 ay içinde ben çok üzüldüm çokta ısrar edip kendimi daha da düşürdüm. Çocuğu cidden çok seviyorum. Sınavımda haziranda bu arada Sonrasında arkadaş gibi olduk ayda bir telefonlaşır hal hatır sormaya başladık. Yazın bir kere daha bi kafede oturup konuşlim dedi çünkü okul bitiyor ülke değiştiriyor o. bende onu zamanı gelince konusalim dedim. Sizce barışmak mi istiyor istese neden gelmiyor ya da içini mi rahatlatıp gidecek. Ben ona çok ısrar ettim ve hiç evet demedi ama hep yumuşak davrandı arayı bozmadı hiç ve nasıl davranırsam döner

Ukala ukala bilmiş bilmiş yazmak istemem.Genede olmayan şey olmaz işte.Sizi kırmak istemiyor diye değil.Ne mükemmel bir erkek olduğunu bir kere daha tatmin etmek kendine güvenini tazelemek kendi kanatları ile daldan dala uçarken sizin üzüldüğünüzü görmek istiyor.Zaten yalvarmissiniz kendiniz yazdınız zaten aşkta gurur olmaz diyeni ben bı elime geçirsem😂Gurur yoksa aşk neye yarar herşeyin temeli kendine saygıdan geçer.Yoksa böyle oyalamaca....bide oğlana bak ya yazın ben müsait olduğumda bı kerecik görüşürüz demiş .Dünyanın imparatoru.Nasil koştu iseniz peşinden bu size aşkla dönmez .Yanilirsam yazın buralardayım.

Yani kendine kesiyor yaşıyor bu erkek siz sadece bir hayransiniz.Hani sanatçılara hayran olan ooo kendini yerlere atan kitle olurya konserlerde..İşte siz onun o yönünü besliyorsunuz O kadar şahane bir yere gelmiski o ben neyim ya olmuş.Tum olayiniz bu .Bunu farkedin umarım

Ukala ukala bilmiş bilmiş yazmak istemem.Genede olmayan şey olmaz işte.Sizi kırmak istemiyor diye değil.Ne mükemmel bir erkek olduğunu bir kere daha tatmin etmek kendine güvenini tazelemek kendi kanatları ile daldan dala uçarken sizin üzüldüğünüzü görmek istiyor.Zaten yalvarmissiniz kendiniz yazdınız zaten aşkta gurur olmaz diyeni ben bı elime geçirsem😂Gurur yoksa aşk neye yarar herşeyin temeli kendine saygıdan geçer.Yoksa böyle oyalamaca....bide oğlana bak ya yazın ben müsait olduğumda bı kerecik görüşürüz demiş .Dünyanın imparatoru.Nasil koştu iseniz peşinden bu size aşkla dönmez .Yanilirsam yazın buralardayım.
Yok çok kibar biri aslında benim müsaitliğimi söyledi

Arkadaşlar 2 yıl süren bi ilişkim vardı o dönem ben çok stresliydim ve sınavım vardı biraz kötü davrandım çocuğa ve çocuk benden ayrıldı. Ama o da beni çok zorlamıştı o dönemde hayatına bir kız girmiş arkadaş olarak ve beni tanıstırmamıştı. Ve sonrasında o da ayıp ettiğinin farkına vardığını söyledi. Her neyse 6 ay içinde ben çok üzüldüm çokta ısrar edip kendimi daha da düşürdüm. Çocuğu cidden çok seviyorum. Sınavımda haziranda bu arada Sonrasında arkadaş gibi olduk ayda bir telefonlaşır hal hatır sormaya başladık. Yazın bir kere daha bi kafede oturup konuşlim dedi çünkü okul bitiyor ülke değiştiriyor o. bende onu zamanı gelince konusalim dedim. Sizce barışmak mi istiyor istese neden gelmiyor ya da içini mi rahatlatıp gidecek. Ben ona çok ısrar ettim ve hiç evet demedi ama hep yumuşak davrandı arayı bozmadı hiç ve nasıl davranırsam döner

Yaz dediğiniz 10 gün sonra zaten. Ne söyleyeceğini çok merak ediyorsanız 10 gün sonra öğreneceksiniz. Ama ülke değiştirme durumu varsa siz yavaş yavaş unutmaya başlayın.

Yok çok kibar biri aslında benim müsaitliğimi söyledi
Evet çok kibar günlerce siz yalvardiginiz halde oralı olmamış .Durmuş durmuş son dakika bı kerecik lütfet mîş.Yazin buraya sonucu ben ego kasıp bu ayrılıkta sizi suçlayıp hatta yedekte bekle moduna getireceğine eminim sizi.Ama ispatlayamam.Zaman diyelim

Yere atılmış,sicaktan erimiş,fark etmeden üzerine bastığınizda ayağınızı yapasip sünen,insanı siner eden bir sakız vardır ya ; işte o sizsiniz..
Sizinkisi sevmek değil,yapışmak.
Ha diyorsaniz ki ; adam yurtdisinda okuyor,aşk bahane,kariyeri açık,ileriye dönük kendimi garantiye almak istiyorum..
Ona sözüm yok.
Ancak beklentiniz yok ise,sadece seviyorsanız ; kendinizi bu kadar alcaltmayin.

Yere atılmış,sicaktan erimiş,fark etmeden üzerine bastığınizda ayağınızı yapasip sünen,insanı siner eden bir sakız vardır ya ; işte o sizsiniz..
Sizinkisi sevmek değil,yapışmak.
Ha diyorsaniz ki ; adam yurtdisinda okuyor,aşk bahane,kariyeri açık,ileriye dönük kendimi garantiye almak istiyorum..
Ona sözüm yok.
Ancak beklentiniz yok ise,sadece seviyorsanız ; kendinizi bu kadar alcaltmayin.
Yok seviyorum nasıl davraniyim

Yok seviyorum nasıl davraniyim
Seviyorsanız bile sürekli özveri gösteren taraf siz olmamalisiniz.
O neden sizi kazanmak için çaba sarf etmiyor, siz neden dönmesi için ne yapmanız gerektiğini sorguluyorsunuz.
Seven kisi olduğunuz gibi sever,böyle dönmesi için plan program yapmanıza gerek kalmaz.

Ülke mi değiştiriyor ? Yoksa herif Karabük üniversitesi öğrencisi mi?
Şaka bir yana gerek yok. Olacak olsaydı olurdu. Zaman ve enerji kıymetli şeyler.
Ay Gabon diye bir ülkeden bile öğrenci varmış burhan orada. Kız ben bilmiyorum haritada yerini karabük'ün millet gabondan görüp gitmiş. Yakında bayburtu da keşfetmeseler

Bitmiş gitmiş. Arkadaş kalalım olayına girme hiç olmuyor yapma.Görüşmek istemiyom de çıkar hayatından önüne bak artık. Arkadaş olalım dost kalalım falan hikaye bunlar yapma.

bu olay bana şu tweeti çağrıştırdı
1716367203148.png

amacın bu değilse uzak dur

Sizinle iletişimi koparmıyor çünkü belli olmaz bir gün lazım olursunuz belki. Yedek kulübesindesiniz anlayacağınız.
Barışmak istemiyor, yazın bir ara buluşuruz dediği şey büyük ihtimalle siz sormazsanız olmayacak. Görüşmek isteyen insan şimdi görüşür.
Bütün bunları geçtim yurtdışına taşınıyor, orda yeni aşklara yelken açıcak, aslaa barışmaz sizinle.
O diğer kızla da gayet flört etmiş, aldatılmışsınız.
Şimdi düşünün bakalım, sizi yedekte tutan, aldatan biri ile mi birlikte olmak istiyorsunuz. Barışsanız içiniz rahat olucak mı?
Unutun, hayatınıza devam edin. Daha ne aşklar yaşayacaksınız.

X