6. Ayımm :)

deno88

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
143
4
35
ilk once sunu belirteyim arkadaslarr , 6. ayim ama sisliklerim gecmedi herkezinki farkli boyutta oluyor zaten.. benimki ozellikle ilk baslarda cok fazla oldu ama doktorum 1. yilin sonuna kadar beklememi soyledi.. eski resimlerim cok yok eski bilgisayarimda kaldi bunlari bulabildim sadece birkac yil oncesinin idare edin artik.. fikirlerinizi bekliyorm:)

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten hala şiş görünüyor burun ucunun tam alt kısmı şiş duruyor, doğal ve güzel bir burun cnm güle güle kullan ..

hala şiş olduğu belli canım. Bu halide iyi,kötü bir burun değil kesinlikle ama bence 1 yıl sonunda şişliklerin tam inince daha güzel olacak

Bencede burnun güzel olmus ve bambaska biri olmusun sanki . Sisler indikce dahada güzelesecek. Güle güle kullan canim.

tsk edermm arkadaslar insallah iner yakin zamanda:)

xxgonoxx cnm senin burnunda cok guzel ama eskisini yenisini ayirt edemedim ikiside cok guzel:)

canım burnun güzel olmuşş ama şişlik var tabii birazz inince tam okka gibi olur bence

çilek olsaydı keske dicem ama valla bu sefer onun görevini ben üstleniyorum
burnun kötü degil ama bence 6. aya göre fazla şiş gibi duruyor ve ucu bence düşük kalmış
seni kırmak icin söylemiyorum ama benim burnumun ucu da düşük kaldı revizyonla düzelttirecegim, bence doktorunla konus eger o düsüklük gecmezse sende düzelttir derim ben, orası düzelirse cok daha iyi olur burnun, ha ama yok ben ikinci bir ameliyat istemiyorum diyorsan böyle de kötü degil güzel tabii

çilek olsaydı keske dicem ama valla bu sefer onun görevini ben üstleniyorum
burnun kötü degil ama bence 6. aya göre fazla şiş gibi duruyor ve ucu bence düşük kalmış
seni kırmak icin söylemiyorum ama benim burnumun ucu da düşük kaldı revizyonla düzelttirecegim, bence doktorunla konus eger o düsüklük gecmezse sende düzelttir derim ben, orası düzelirse cok daha iyi olur burnun, ha ama yok ben ikinci bir ameliyat istemiyorum diyorsan böyle de kötü degil güzel tabii

cilekle konusuyorum ztn fikirlerini soyledi , ucunun dusuk oldugunu ilk senden duydum ama sagol fikirlerin icin 2. ameliyat dusunmuyorum

yettim gariiiiiiiiiiiii :)

yok yahu ucu bana düşük gelmedi şişlikte normal boyutlarda bence abartılıcak gibi değil mesela benimde 7-8 ay oldu winnie the pooh gibiyim hala :)

yüzüne yakışmış kaldırtıp napcaksınki bana bi arkadasım gecengun dedi cok kalkık hiç güzel deil michael jacksona benzemıssın dedi mesela :)

yettim gariiiiiiiiiiiii :)

yok yahu ucu bana düşük gelmedi şişlikte normal boyutlarda bence abartılıcak gibi değil mesela benimde 7-8 ay oldu winnie the pooh gibiyim hala :)

yüzüne yakışmış kaldırtıp napcaksınki bana bi arkadasım gecengun dedi cok kalkık hiç güzel deil michael jacksona benzemıssın dedi mesela :)

haha cnm tsk ederim ama kiskanmistir bakma sen snn burnun super:) 2. ameliyati hic cekemem birde gerek gormuyorum yani, kotu olma riskide var yagmurdan kacarken doluya tutulmiyim:)

herkesin fikri degisik tabii
ben kendi fikrimi söyledim önemli olan senin begenmen

Ebru_ebru ya katılıyorum ucu düsük ama daha önce baskasının söylememesı normal
bır cok kısı kötüde olsa güzel der

kizlar benim doktorum bu iste profosyonel ve birsuru unlununde burnunu yapmis hepside cok guzel.. bana dogal yapicam dedi tamam kalkik degil ama kendi burnumu goruyorum surekli dusukluk yok ha kalkik degil dersiniz kavis yok dersiniz tamam anlarim oyle ama dusuk oldugunu dusunmuyorum yinede tesekkur ederim dusunceleriniz icin

durun bidaha bakıcam fotolara düşük müşük olsaydı önce ben sölerdim zaten aaa benim doktorumunda ameliyat ettiği en ünlü isim benim vallahi çilekkkkkkkkkkkk :)

hmmmm bakın şimdi burda kimsenin bilmediği,bileninde dikkat etmediği bi husus var,bazı insanların dudak ile burun arasındaki payı dar olur,benimde öyle mesela,o mesafeyi açmak mümkün değil cunku elinizle septumun başlangıc noktasına bastırırsanız orda sbit duran bi kemik oldugunu göreceksınız o kemiği kırıp yukarı almak gibi bişey sözkonusu olamıyor tıbben

doktorların en fazla yapabilecegı şey burun ucunu yukarı alır bu şekilde o alanın daha az gölgelenmesini o alanın aydınlık kalarak daha genişmiş gibi gorunmesini sağlayabilirler,

bende ameliyattan cıktım burnum agzıma gırıcek gibiydi moralim bozuldu kalkık olmamıs filan diye dusundum ama burnun ucumu elimle yukarı kaldırıyorum kalkmıyo fazla sonra anladımki kaldırabilecegı kadar kaldırmıs zaten doktorum ama benim dudak payım dar olduğu için öyle görünüyormuş yapacak bişey yok bu duruma,konu sahibi arkadaşında öyle bi durumu var,ve bu tip insanlarda septum sarkık kalıyor suan benım septumumda sarkık kaldı mesela 1 cm daha alınsaydı nasıl olurdu dıye dusunmuyor degılım acıkcası,
ebru_ebru mesela seninde septumun sarkık aynı sorundan sende şikayetçisin sanırımn ayrıca örnek vermek için söledim canım sakın yanlış anlama,örnekleri çoğaltıyorum yani ama bunu ben doktoruma sorucam anlatıcam o septumun biraz daha alınması mümkün olabiliyormuymus acaba,ama suda var sımdı ben zuhtu beye bidaha ameliyat olcam dersem adam mesleği bırakır 1 tanesini yaparken depresyon geçircekti 2.sinde kesin emekli olur artık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hmmmm bakın şimdi burda kimsenin bilmediği,bileninde dikkat etmediği bi husus var,bazı insanların dudak ile burun arasındaki payı dar olur,benimde öyle mesela,o mesafeyi açmak mümkün değil cunku elinizle septumun başlangıc noktasına bastırırsanız orda sbit duran bi kemik oldugunu göreceksınız o kemiği kırıp yukarı almak gibi bişey sözkonusu olamıyor tıbben

doktorların en fazla yapabilecegı şey burun ucunu yukarı alır bu şekilde o alanın daha az gölgelenmesini o alanın aydınlık kalarak daha genişmiş gibi gorunmesini sağlayabilirler,

bende ameliyattan cıktım burnum agzıma gırıcek gibiydi moralim bozuldu kalkık olmamıs filan diye dusundum ama burnun ucumu elimle yukarı kaldırıyorum kalkmıyo fazla sonra anladımki kaldırabilecegı kadar kaldırmıs zaten doktorum ama benim dudak payım dar olduğu için öyle görünüyormuş yapacak bişey yok bu duruma,konu sahibi arkadaşında öyle bi durumu var,ve bu tip insanlarda septum sarkık kalıyor suan benım septumumda sarkık kaldı mesela 1 cm daha alınsaydı nasıl olurdu dıye dusunmuyor degılım acıkcası,
ebru_ebru mesela seninde septumun sarkık aynı sorundan sende şikayetçisin sanırımn ayrıca örnek vermek için söledim canım sakın yanlış anlama,örnekleri çoğaltıyorum yani ama bunu ben doktoruma sorucam anlatıcam o septumun biraz daha alınması mümkün olabiliyormuymus acaba,ama suda var sımdı ben zuhtu beye bidaha ameliyat olcam dersem adam mesleği bırakır 1 tanesini yaparken depresyon geçircekti 2.sinde kesin emekli olur artık :)

cnm benim doktorumda dudak payindan bahsetti ayrica bende elimle azicik kaldiriyorum domuz burnu gibi oluyor gitmiyor yuzume yani doktorumla gorusmeye gittigimde gosteririm ama senin dedigin gibi oldugunu dusunuyorum sen doktorunla konusunca banada haber verirsin:) ama snn burnun daha ne kadar kalkabilir cilekcim lutfen yaaa bu forumdaki en guzel burunsun allahin zoruna gider :)

ay yok benimki kalkmasın zaten daha cnm :) teşekkür ederim ayrıca
doktorumla yüzyüze gorusmeye gidicem bi baksın bakalım ne iş çıkarmış en son gördüğünde beni alçılıydım :)

X