6 aylık Bebegim uykusunda çok hareketli

Merhaba benim bebeğim de sizinki gibi bi çare çözüm bulabildiniz mi

Merhaba benim bebeğim de sizinki gibi bi çare çözüm bulabildiniz mi
Hayır hala aynı ama biraz azaldı gibi diyebilirim bazen çok olsada şimdilik nadir de olsa bi iki saat uyuyor bir de galiba ağrısı olduğu için değilde sadece sağa sola hareket etmek istediği için dönüyormuş gibi geliyor bazen sadece bana dokunamadığı için bile defalarca kez dönüyor uykusunu kaçırana kadar bende ya memeye alıyorum ya ayağıma alıp uykusuna devam etmesini sağlıyorum böyle gidecek galiba bi kaç ay daha 😊 sizin bebeginiz kaç aylık

Yattigi odanin isisi 21 derecenin ustune cikmasin.
Altina tek body giydirmek kosuluyla 1.7 tog uyku tulumuyla uyutun. Bazi kaliteli markalarda 0.5 tog'da yeterli oluyor sanirim.

Hareketli bebek iyidir, gazini atar, kabiz olmaz, uzulecek birseyiniz yok, yormayin tatli caninizi.

Hayır hala aynı ama biraz azaldı gibi diyebilirim bazen çok olsada şimdilik nadir de olsa bi iki saat uyuyor bir de galiba ağrısı olduğu için değilde sadece sağa sola hareket etmek istediği için dönüyormuş gibi geliyor bazen sadece bana dokunamadığı için bile defalarca kez dönüyor uykusunu kaçırana kadar bende ya memeye alıyorum ya ayağıma alıp uykusuna devam etmesini sağlıyorum böyle gidecek galiba bi kaç ay daha 😊 sizin bebeginiz kaç aylık
4 bucuk aylık

Merhaba, benim oğlum da 6.5 aylık o da yeni ne öğrense uykusunda yapar, bi ara pat pat ayaklarını kaldırıp kaldırıp vuruyordu şimdi ağız şaplatmayı öğrendi gece bakıyorum ağız şaplatıyo kötü tarafı bunları yaparken bir süre sonra kendini uyandırıyo 🙈 zaten uykusu hafiflediğinde bunları yapıyo bence sonra da uyanıyo genelde

Merhaba, benim oğlum da 6.5 aylık o da yeni ne öğrense uykusunda yapar, bi ara

Biz he böyleydik bu da beni korkutuyor du acaba Bi yerimi ağrıyor diye düşünüyordum ama şuan dediğim gibi bi tık daha iyi çok şükür gene çok kalkıyoruz ana artık bunu alışkanlık haline getirdiğini düşünüyorum

X