6 aylık bebek balgam atamamasu

Ayda can

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
42
14
29
Merhaba arkadaşlar
6 aylık ikiz bebeklerim var. Hasta oldular grip gibi.Sonrasinda balgam varmış doktor oyle söyledi. Buhar makinesiyle hava verdik ama bir türlü ise yaramadı. Hirlamasi devam ediyor.sizce doğal bildiğiniz yöntemler varmi.rica etsem yardımcı olabilir misiniz. Cok buhar makinesi ile ilaç vermek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım

Kesinlikle yeniden doktor görmeli çok küçük çünkü çok geçmiş olsun üzüldüm

Cok teşekkür ediyorum bir türlü atamadı balgamini. Buhar da çok vermek istemiyorum vemtolin biraz ağır gelebiliyormus galiba.cok saolun allah razi olsn
Birde şu var belki hiriltisinjn artma sebebi balgamin sökülüyor olması olabilir ilaçları bırakmayın

Daha çok küçük ciğerlerine inmiş yavrum benim kızımda 19aylık aynı ilacı veriyorum hergün 3kere bitkisel herşeyi denedim işe yaramadı sonra buharı verdik 5günde tamamen bitti lütfen düzenli kullanın ilacı

Birde şu var belki hiriltisinjn artma sebebi balgamin sökülüyor olması olabilir ilaçları bırakmayın
Evet doktor da öyle söyledi. Baya yumusamis balgam devam et dedi .Bende huzursuz oldum çok veriyorum diye .Bazı sayfalarda ayva yaprağı elma kabuğu vs biseyler yazmislar onlarda iyi gelmiş falan diyolar ama bilemedim.bir zarari olurmu diye

Doktor ciğerlerine inmemiş ama ilaci vermezsen hiç belli olmaz hemen iniverir dedi .
Evet işte ciğerine inmesi sıkıntı kullanın ilacı hiç bişey olmaz. Trendyoldan yıkanmamış koyun yünü aldım yanında güllük sakızı ile beraber geliyor onu kullanabilirsiniz od çok işe yarıyor.

Evet doktor da öyle söyledi. Baya yumusamis balgam devam et dedi .Bende huzursuz oldum çok veriyorum diye .Bazı sayfalarda ayva yaprağı elma kabuğu vs biseyler yazmislar onlarda iyi gelmiş falan diyolar ama bilemedim.bir zarari olurmu diye
Onlari yapmak için çok küçük bence o_O

buhar sonrası sırtına pat pat avucunuzla hafifçe ama tok şekilde hareket yapmanız gerekiyor. Bol sıvı alması da çok faydası oluyor benim bebeğim 18 aylık ama 2 kere ağır geçirmişti 5 aylıkken ve 9 aylıkken. buhar sonrası mutlaka pat pat yapmanız gerekiyor hatta kucağınızda karnı dizinize gelecek şekilde yaparsanız daha etkili olur bunu yaparken. Bol sıvı anne sütü ya da formül süt bizde çok işe yararı bi kaç günde söküyor o balgamı. Bir de burnunu günde en az sabah akşam serum fizyolojik uyguluyoruz o da çok etkili oluyor sümüğü balgamı yumuşatıyor. 🤗

Ventolin kullanmak istemiyorsanız en azından serum fizyolojik ile buhar uyguluyoruz 5 dk o da çok etkili oluyor bayağı yumuşatıyor sümüğü balgamı

buhar sonrası sırtına pat pat avucunuzla hafifçe ama tok şekilde hareket yapmanız gerekiyor. Bol sıvı alması da çok faydası oluyor benim bebeğim 18 aylık ama 2 kere ağır geçirmişti 5 aylıkken ve 9 aylıkken. buhar sonrası mutlaka pat pat yapmanız gerekiyor hatta kucağınızda karnı dizinize gelecek şekilde yaparsanız daha etkili olur bunu yaparken. Bol sıvı anne sütü ya da formül süt bizde çok işe yararı bi kaç günde söküyor o balgamı. Bir de burnunu günde en az sabah akşam serum fizyolojik uyguluyoruz o da çok etkili oluyor sümüğü balgamı yumuşatıyor. 🤗
Allah allah inanir misiniz maşallah diyim.Hemen gecirmissiniz ne guzel. nerdeyse 1 aya yaklaştı hala geçmedi bizim. Hırhır artık kafayı yiyeceğim. Hepsini de yapıyorum aslında ama anlamadım

Cok teşekkür ediyorum bir türlü atamadı balgamini. Buhar da çok vermek istemiyorum vemtolin biraz ağır gelebiliyormus galiba.cok saolun allah razi olsn
Verilmesi gerekiyorsa vereceksiniz mecbur şakası tok çünkü maalesef ki ay olarak hem küçükler tehlikeli zamanları .

X