6. Gün embriyosu kalitesi 6BC

Ilkdeneyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
53
15
30
Herkese merhaba 6. Gün embriyosu ve kalitesi 6bc olan 2 adet embriyom var. PGT testi yapılmış. 1 tane transfer edilecek. Sizce şansım var ? Korkularım endişelerim çok fazla .

Herkese merhaba 6. Gün embriyosu ve kalitesi 6bc olan 2 adet embriyom var. PGT testi yapılmış. 1 tane transfer edilecek. Sizce şansım var ? Korkularım endişelerim çok fazla .
Pgt sonucunuz olumlu geldiyse korkmayın. Tutma ihtimali %70 bende pgt li transfer olmustum. Şuan bebeğim kucağımda çok şükür

BİZDE EŞİMLE SMA TAŞIYICI ÇIKTIK HASTANEYE SEVK EDİLDİK ARAŞTIRMALARIM SONUCU PGT ÖNERİLİYOR BANA BU SÜRECEİ ANLATIR MISINIZ MADDİ VE MANEVİ ABLAMDA ?
Dollenen embriyolarinizin 6.gune gitmesi beklenir pgt için. Embriyodan biyopsi ile parça alınıp sonra embriyolar dondurulur. Alinan parcalardan kromozomlarina bakilir. Sonucun çıkması bazen 3 gün bazen 15 gün sürebilir. Tamamen laboratuvarin çalışma günüyle alakalı. Geçen sene 1 embriyo test ücreti 325 euroydu

Pgt sonucunuz olumlu geldiyse korkmayın. Tutma ihtimali %70 bende pgt li transfer olmustum. Şuan bebeğim kucağımda çok şükür
Merhaba, bebeğinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah.. izninizle bende bir soru soracaktım; embriyolarım 3. Günden sonra gelişimi yavaşladı ve sadece 1 tanesi yavaş ilerleyerek gözlem altında 6. Güne ulaştı. Ama çok yavaş geldi genetik teste gönderilecek bayram dolayısıyla kargo kapalıymış biyopsi alındı donduruldu. Sizce umut var mı yani genetiği iyi geldi diyelim çok yavaş gelişti ya tutunabilir mi yoksa boşuna mı.. 3. Tüp bebek denemem arada ameliyatlar da var maddi manevi eşimle mahvolduk neyi düşüneceğimi şaşırdım.. sizce umut var mı yoksa boşuna mı gönderdik yeni yumurta toplama mı yaptırmalıydık

X