6 haftalik düsük yaptim karmakarisik bi durumdayim ...

baharkardelen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
2
0
33
öncelikle herkeze merhaba benim basima gelenler pismis tavugun basina gelmemistir eminim :KK43: 22 ekim de hamile oldugumu ögrendim saglik ocagina gittim kann testi yaptirim degerler düsük oldugu icin artis olmadigi icin 4 kez kan aldirdim artis oluyordu fakat cok az baktim olacak gibi degil özel hastaneye gittim muayne olmak icin bana hemen tesiz konuldu dis gebelik olabilir diye muayne olmadan tabi tekrar kan alindi ve 2 gün sonra tekar gittim kan vermeye sonra tekrar tabi bu sirada bende kanama basladi ilk baslarda kahverengi lekelenmeler vardi daha sonra kanamaya dönüstü bu doktora defalarca belirtim bunu muayne edin dis gebelik se de yapilmasi ne gerekiyorsa yapin dedim en son beta hcg degerlerime bakildi ve görebilecegini söyledi doktor ama tekrar üstüne basa basa dis gebelik olmasi büyük bi ihtimal dedi her neyse vaginal ultrasyona girdim keseyide kücük bir nokta gördüm doktor hamilesin dedi ultrason resmini verdi bana bi igne yazdi iki hafta aralikla vurulacagimi söyledi yani birini o gun digerini ise erstesi hafta o gün aksami yani 3 aralik da düsük yaptim gündüz ögrendim aksaminda düsük yaptim :KK43: 8 araliga kadar kanamam devam etti doktora gittim kürtajlik bi durum olmadigini söyledi bunun üzerine ocagin 19 unda adet gördüm ve 25 ine kadar devam etti adetim bittikten sonra kahverengi lekeler gelmeye basladi azar azar ve su anda hem lekelenmelerim hem kanamam var bu neyin nesi anlamis degilim doktora hafta sonu gidecegiz esim calistigi icin kafam alak bulak oldu acaba tekrar mi hastalandim yoksa baska birsey mi var bilmiyorum sizin anliyacaginiz fikirlerinize ihtiyacim var daha anlatmadigim bir sürü sey oldu ama su anda bendeki bu lekelenmeler ve kanama gercekten neyin nesi onu bilmek istiyorum uzun lafin kisasi bilginize ihtiyacim var ....

X