6 haftalık gebelikte kahverengi kanama

Maryseb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
33
8
29
Kızlar acil
2 gündür kahverengi damla şeklinde kanamam var bugün doktora gittim ultrasonla baktı keseyi gördük haftaya kalp atışına bakalım yerleşme kanaması olabilir dedi progestan kullanıyorum kırmızı olursa gel dedi. Ama ip gibi koyu kahverengi bi şey geldi uzayan normal mi ?

Merhaba canım, inşallah bir sıkıntı olmamıştır, kalp atışını duymuşsundur. Benim de senin gibi 5 haftada oldu çok korkmuştum. Doktorum senin doktorunun dediğini söyledi kırmızı olmadıkça korkma dedi ayrıca herhangi bir ilaç vermedi. şimdi 7 hafta bitmek üzere yine çok hafif var. Fazla endişeleniyor olabiliriz :)

Kızlar acil
2 gündür kahverengi damla şeklinde kanamam var bugün doktora gittim ultrasonla baktı keseyi gördük haftaya kalp atışına bakalım yerleşme kanaması olabilir dedi progestan kullanıyorum kırmızı olursa gel dedi. Ama ip gibi koyu kahverengi bi şey geldi uzayan normal mi ?
Benim kanamam bile oldu ama kese yanında kanama alanı varmış progestan kullanıyorum ve hep yatıyorum. . Sizde yoktur inşallah kanama alanı. .

Kalp atışını duyduk ama kanama alanı var benimde kese kenarında hatta kırmızı oldu bi gün hastanede yattım 15 gündür kahverengi devam ediyor tekrar kontrol var 2 gün sonra merak ediyorum her şey yolunda gidiyordur umarım

Merhaba bende 5 haftalık hamileyim kasıklarım agrıyo diye duphaston vermişti doktor onu kullanmaya başlayınca kahverengi lekelenmem oldu ve doktora gittim kanama alanım vardı kese yanında 2 gün yatış verdi çok hafifte olsa yine lekem geldi ne yapmamız gerekkiyor bilmiyorum arkadasın dedigi gibi çok endişeleniyoruz belkide endişelenmemiz lazım 😪

Merhaba bende 5 haftalık hamileyim kasıklarım agrıyo diye duphaston vermişti doktor onu kullanmaya başlayınca kahverengi lekelenmem oldu ve doktora gittim kanama alanım vardı kese yanında 2 gün yatış verdi çok hafifte olsa yine lekem geldi ne yapmamız gerekkiyor bilmiyorum arkadasın dedigi gibi çok endişeleniyoruz belkide endişelenmemiz lazım 😪
kasık ağrım olduğunda doktor yatmanın yanında bol bol su içmemi önerdi. Endişelenmeyin bence sağlıklı ise bebek inşallah kucağınıza alacaksınız

Merhaba arkadaşlar benim de 9.haftada kanamam oldu.Progrstan ve dinlenmeyle geçti.Daha sonra kahverengi akıntı oldu.Yine progrstan ve dinlenme.Ayrıca adet olacakmış gibi hafif sancılarım vardı.14.haftadan sonra sancılar yavaş yavaş geçmeye başladı.Şimdi 20. haftadayım çok şükür bir sorunum kalmadı.Bol bol dinlenin,yemenize içmenize dikkat edin.Sancılarınızda ya da akıntınızda bir değişiklik farkederseniz doktorunuza mutlaka danışın.Sadece sabır gerekiyor.Ben bu haftalara gelene kadar hep günleri saydım.Moralinizi de yüksek tutun.

X