6 yaşındaki kızım bile beni takmıyor

Onuda denedim.bkr süre hiç uyarmadjm iyice zivanadan çıktı
Davranışta sönme olmadan önce sönme patlaması yaşanır. Keşke görmezden gelmeye devam etseydiniz. Evet çok sinir bozucu gelebilir davranışı size ama size saygısızlık olsun diye yapmıyordur, oyun olarak görüyordur muhtemelen. Çok aşırı tepki vermeyin lütfen çocuğa. Çok sinirlendiğinizde karşınızdakinin bir yetişkin olmadığını hayatı yeni öğrenmeye çalışan, meraklı ve sizin desteğinize, sevginize ihtiyacı olan biri olduğunu hatırlamaya çalışın.

Sadece günlük ortalama 3 tane konunuz var kocam nefes aldı bu ne demek şimdi iyi mi kötü mü tadında. 😂
Kızınıza da takmayın, üstüne düşmeyin görmezdem gelir davranışın ilgi çekmediğini anlar bırakır
Olabilir . İnsanlık halı. İnsanların konularıyla dalga geçmeyelim ilginizi çekmiyorsa okumaz geçersiniz veya okuyup hiç cevap vermezsiniz.

Burası çok hassas çünkü insanlar dertlerini yazıyor demek ki o kadar sıkışmış hissetmiş kendini buraya kadar gelmiş.
Sizin nezdinizde söylemiyorum ama Bdv'de bir şey yazarken dikkat etmeliyiz.

İnsanlar zaten kötü şeyler yaşıyorlar. Bir de biz üstlerine gidersek... Hiç olur mu

Olabilir . İnsanlık halı. İnsanların konularıyla dalga geçmeyelim ilginizi çekmiyorsa okumaz geçersiniz veya okuyup hiç cevap vermezsiniz.

Burası çok hassas çünkü insanlar dertlerini yazıyor demek ki o kadar sıkışmış hissetmiş kendini buraya kadar gelmiş.

İnsanlar zaten kötü şeyler yaşıyorlar. Bir de biz üstlerine gidersek... Hiç olur mu
Benim muhatabım konu sahibi, beni alıntılamayınız. Kendi kendinize fikirlerinizi beyan edip geçiniz. Kendi tabirinizle beğenmezseniz okumayın geçin.Sizin yorumunuz veya eleştiriniz beni bağlamıyor

Teşekkür ederim

Hani altdudagi ısırıp vvvvvvvvvvv diye ses çıkar ya o şekilde bir şey söyleyeyim vvvvvv bir şey rica ediyorum v

Bu nasıl bir hareket yapmaya çalıştım olmadı bile😀
Hiç vvvv sesi çıkararak.bir şey rica eden de görmedim hayatımda. Çocuk bu ne görürse onu yapar neyine sinir oldunuz. Sinir oluyorsanız boyle sesler çıkartmayın.🙄

Teşekkür ederim

Hiç vvvv sesi çıkararak.bir şey rica eden de görmedim hayatımda. Çocuk bu ne görürse onu yapar neyine sinir oldunuz. Sinir oluyorsanız boyle sesler çıkartmayın.🙄
Valla ben de denedim olmadı, şekilden şekle girdim evde Allah'tan maç var da dikkat çekmedim :KK70:

Ben de çok merak ettim. Konu sahibi görsellerle destekleyerek açıklayabilir misin? :KK70:

Niye ya dayak cennetten çıkma derler 🤣🤣🤣
Sizden güçlü bir insanin ağzının ortasına bir vurun bakalım madem dayak cennetten çıkma . Poponuz yerse tabii . Ne kolay değil mi karşılığında hiçbir şey yapamayacak yine ağlayıp size sarılacak canlıya vurmak .çocuğun iç dünyasını bir kere yikarsaniz bunun hayatında sonuclari olur . Sonra yaşlanınca niye bu çocuk beni aramıyor bir kere ziyaret etmiyor dersiniz. Bu dalga geçilecek bir mevzu değil

Sizden güçlü bir insanin ağzının ortasına bir vurun bakalım madem dayak cennetten çıkma . Poponuz yerse tabii . Ne kolay değil mi karşılığında hiçbir şey yapamayacak yine ağlayıp size sarılacak canlıya vurmak .çocuğun iç dünyasını bir kere yikarsaniz bunun hayatında sonuclari olur . Sonra yaşlanınca niye bu çocuk beni aramıyor bir kere ziyaret etmiyor dersiniz. Bu dalga geçilecek bir mevzu değil
Her konuda eskiye dönüş var, eskiden kundak yapmayın aman zararlı diyorlardı, şimdi sarıp sarmalayin çocuk kendini güvende hissetsin diyorlar. Eskiler bişey biliyorda yapıyor yılların tecrubesi var. Dayak konusunda da eskiye dönüş olabilir büyük ihtimal🤣🤣🤣

Her zaman hedefi vuran Anne terliği diye birşey var bu ülkede sürekli dalga geçilen.😏😏

6 yaşındaki kızım bnei sinir hastasi edicek diye korkuyorum.
Yaklaşık 1 yıldır sürekli benim ağzımin taklidini yapıyor .
Hani altdudagi ısırıp vvvvvvvvvvv diye ses çıkar ya o şekilde bir şey söyleyeyim vvvvvv bir şey rica ediyorum vvvvvvvv yemek saati diyorum vvvvvvvv insanların yanında akrabaların yanında her yerde artık ciddi anlamda sinirim bozuldu herşeye vvvvvv demseinden bilmiyorum belki abartıyorum ama çok sinir oluyorum.ve çok uzun süredir uyarıyorum yapmaya dewam ediyor.artik babası bile sinir olmaya başladı madem bu kadar söylüyorsun niye dikkate almıyor diye.abartma diyenleriniz olacaktır belki ama gerçekten küçükcuk çocuğa birşey soyluyememek herşey vvvvvv denmesi beni sinir ediyor 😭😭😭 ne yapabilirim bu asamada
Babasının size karşı davranışları nasıl ? Saygısız ise ondan etkileniyor olabilir bence.Gormezden gelme davranışı,konuşma vs etkili olmuyorsa ben kendimce anlam karmaşası yaratarak çözmeyi denerdim sanırım.

-Yemek hazır
-vvvv
- himm anladım seni acıkmadin demek,tamam o zaman.

-Arkadasina niye vurdun ?
-Vvv
-Hmm sen eve dönmek istiyorsun artık arkadaşınla olmak istemiyorsun demek.

Gibi şeyler ve mecbur kalmadikca bir şey söylemezdim unutuncaya kadar,bir şey rica etmezdim mesela davranış seyreklessin diye

Hani altdudagi ısırıp vvvvvvvvvvv diye ses çıkar ya o şekilde bir şey söyleyeyim vvvvvv bir şey rica ediyorum vvvvvvvv yemek saati diyorum vvvvvvvv insanların yanında akrabaların yanında her yerde artık ciddi anlamda sinirim bozuldu herşeye vvvvvv demseinden bilmiyorum belki abartıyorum ama çok sinir oluyorum.ve çok uzun süredir uyarıyorum yapmaya dewam ediyor.artik babası bile sinir olmaya başladı madem bu kadar söylüyorsun niye dikkate almıyor diye.abartma diyenleriniz olacaktır belki ama gerçekten küçükcuk çocuğa birşey soyluyememek herşey vvvvvv denmesi beni sinir ediyor 😭😭😭 ne yapabilirim bu asamada
Üstüne düştükçe yapma dedikçe yapacaktır.
Görmezden gelin.

cocuga bu kadar gicik kaptiysaniz, biraz dinlenin, ikinize de zararli.

sizin dikkatinizi cektigini dusundugu icin daha cok yapar, gormezden gelin

Siz de onun her isteğine konusmasina vvvvv yapın 😅 al sana vvvvvv diyin. İstediğini de yapmayıp takmayın. Bir kaç güne düzelir bence. Bir de yapma deyince bayılıyorlar yapmaya. Hepsi aynı emin olun:)

X