60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

canım valla yemekler hep yağlı olunca minimum oranda alıyorum mecburen.ama yetiyor hatta artıyor bile

evet canım haklısın benim elimde yemekhanemizin yemek listesi var bir aylık listeye bakıp yarın neler çıkacağını görüyorum bakıyorum eğer yağlıysa yada bana gaz yapıcı bir yiyecek varsa evden getiriyorum daha iyi oluyor.

ya kızlar bişi sorucam forum değişince nasıl yapacağımı bilemedim, birden fazla mesajdan aynı anda alıntı yapıp hepsine bir seferde nasıl cevap veriyoruz bileniniz var mı?

canım bende bilmiyorum maalesef bilen yazarsa bende yapmaya çalışayım bari

kızlar yeşil çay kullanıyorsanız aşağıda yazacağım listeyi yapıp yüzünüze uygulayabilirsiniz çok iyi geliyor sonuçta bu da sağlıklı yaşama dahil hep yeme içme konuşmayayım:)

yarım su bardağı soğutulmuş yeşil çay
üç yemek kaşığı maden suyu (sade) susuz olarak bu ikisini karıştırıp temiz cilde pamuk ile sürün.nemlendiriciye gerek kalmıyor.

bu arada işyeri doktoru da bir karışım önerdi sindirim ve şeker ihtiyacı için:
1 yemek kaşığı pekmez
1 orta boy portakalın kabuğunun rendesi
çeyrek limon suyu (limonunu fazla koyabilirsiniz tamamen zevkinize bağlı)

karışımı her sabah 2 çay kaşığı olarak yemeniz halinde gün boyu canınız tatlı istemiyor ve sağlıklı şekilde zayıflayabiliyorsunuz.Kendisi bizzat denemiş ve hayatının son on yılını böyle geçirmiş:)başka da hiçbirşey yapmadan 25 kilo vermiş

blntrcl verdiğin bilgiler için çok teşekkürler
portakallı karışım tatlı isteğini kestiği içinyardımcı mı oluyor yoksa başka bir etkisi var mı mesela yağ yakmak gibi
bide doktoruna yağ yakmak için neler yemek gerekir diye bi sorsana :KK34:

bu arada işyeri doktoru da bir karışım önerdi sindirim ve şeker ihtiyacı için:
1 yemek kaşığı pekmez
1 orta boy portakalın kabuğunun rendesi
çeyrek limon suyu (limonunu fazla koyabilirsiniz tamamen zevkinize bağlı)

karışımı her sabah 2 çay kaşığı olarak yemeniz halinde gün boyu canınız tatlı istemiyor ve sağlıklı şekilde zayıflayabiliyorsunuz.Kendisi bizzat denemiş ve hayatının son on yılını böyle geçirmiş:)başka da hiçbirşey yapmadan 25 kilo vermiş
canım iyi ama yazın portakal kabuğu rendesini nerden bulucaz

hugocuk valla şimdi bende seni düşünüyordum parmağından dolayı fazla yazamıyor galiba diye düşünüyordum hoşgeldin kuzum sende :KK71:

ehehe özleyen biri olmuş. sorma tatlım kociş internet bağlantısını değiştirmiş ancak yapıldı yenisi sabah beri giremedim çok sıkıldım nihayet geldi

X