60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

64.5 ile başlıyorum 🥲 aralıklı oruç bana iyi geliyor da şu an memleketteyim yapamıyorum. Birlikte olursak daha kolay olur inşallah. Sizin durum nedir?
65.4 tüm dün. İnsaallah🤲 kilolarimiz yakinmis bayagi. Ben ne kadar haftada 1 kg hedeflesem de 500-700 gibi gidiyor. Marttan beri bu işin içindeyim. Hadi bismillah. 👍👍

65.4 tüm dün. İnsaallah🤲 kilolarimiz yakinmis bayagi. Ben ne kadar haftada 1 kg hedeflesem de 500-700 gibi gidiyor. Marttan beri bu işin içindeyim. Hadi bismillah. 👍👍
Aralarda bıraktığınız oldu mu? Ayda 2.5-3 kilo genelde daha iyi oluyor. Yavaş ama kalıcı. Benim boyum 1.60 bu nedenle daha fazla görünüyorum bence. Sizin kaç?

Bugün yemeği 18.30da bitirdim. İnşallah daha da erkene çekerim.

Aralarda bıraktığınız oldu mu? Ayda 2.5-3 kilo genelde daha iyi oluyor. Yavaş ama kalıcı. Benim boyum 1.60 bu nedenle daha fazla görünüyorum bence. Sizin kaç?

Bugün yemeği 18.30da bitirdim. İnşallah daha da erkene çekerim.
İnsaallah🤲 iki ay kadar kesintisiz biraktim demeyeyim ama esnetmistim..Hic gucum yoktu. Boyum 1.63 sanirim😃

furusan furusan nasıl geçiyor bugün?
Sabah kahvaltımı güzel yaptım. Menemen, peynir ve zeytinle. Şimdi akşam misafiri için yemek hazırlıyorum. Kendim önden biraz yemeyi planlıyorum. Onlar gelince salata ve çorbayla eşlik ederim. Çok geçe kalmak istemiyorum. Bunun dışında bir minik kare çikolata yedim. Şimdilik bir sorun yok. Sen neler yaptın?

Sabah kahvaltımı güzel yaptım. Menemen, peynir ve zeytinle. Şimdi akşam misafiri için yemek hazırlıyorum. Kendim önden biraz yemeyi planlıyorum. Onlar gelince salata ve çorbayla eşlik ederim. Çok geçe kalmak istemiyorum. Bunun dışında bir minik kare çikolata yedim. Şimdilik bir sorun yok. Sen neler yaptın?

Normalde 17.de yemeği sonlandırmam gerekiyor fakat hemen erkene çekemem maalesef. Günden güne düşmeyi planladım. Misafir de olunca hele... 😥
İyi geçmiş. Benim de iyi bence 😃 kahvaltida sucuklu kasarli tostla klasik kahvalti tabagi, arada abartmadan kuruyemis tabagi ve birazdan yuklenmeden yicem insaallah aksam yemegini. (Saat 17:00 gibi yemis oluyorum genelde) aksamdan sonra aralar olacak tabi. Dikkat etmeye calisicam. İzinde oldugumdan yemegi erken yeme sansim olacak uzun süre. Saat olayina alisirsin merak etme, kolay o iş. Yarın sabah düz 65 olsam 😃 tartilican mi sabah? Kolay gelsin sana😘

İyi geçmiş. Benim de iyi bence 😃 kahvaltida sucuklu kasarli tostla klasik kahvalti tabagi, arada abartmadan kuruyemis tabagi ve birazdan yuklenmeden yicem insaallah aksam yemegini. (Saat 17:00 gibi yemis oluyorum genelde) aksamdan sonra aralar olacak tabi. Dikkat etmeye calisicam. İzinde oldugumdan yemegi erken yeme sansim olacak uzun süre. Saat olayina alisirsin merak etme, kolay o iş. Yarın sabah düz 65 olsam 😃 tartilican mi sabah? Kolay gelsin sana😘
Vaaaaooov çok iyi geçmiş günün tebrik ederim 👍👍
Maalesef misafir misafir üstüne geldi yorgunluktan ne yediğimi de anlamadım. Yarın kesin berbat bir tartı görürüm. Memleketten dönene kadar almamak bile başarı olacak benim için.

Vaaaaooov çok iyi geçmiş günün tebrik ederim 👍👍
Maalesef misafir misafir üstüne geldi yorgunluktan ne yediğimi de anlamadım. Yarın kesin berbat bir tartı görürüm. Memleketten dönene kadar almamak bile başarı olacak benim için.
Sağol 🥰 almasan da iyi o zaman.👍 Kalabalikta olmayabiliyor diyet isleri.

furusan furusan merhaba;
Dün o kadar dikkat ettim,.gram oynamamış yine. Bugun de cok yedim. İyi yaptim. Tartıldın mı?
Merhaba. Ben de bugün tartılayım diyorum da korkuyorum. Birazdan çıkarım. Burası şu an çok müsait değil. Deneyeceğim ama 😥 dün gündüz ben de yedim ama akşamı erken kapattım sayılır. 🥲

Çok yeme sebebin tartının sabit kalması mı yoksa kendiliğinden mi gelişti?

Merhaba. Ben de bugün tartılayım diyorum da korkuyorum. Birazdan çıkarım. Burası şu an çok müsait değil. Deneyeceğim ama 😥 dün gündüz ben de yedim ama akşamı erken kapattım sayılır. 🥲

Çok yeme sebebin tartının sabit kalması mı yoksa kendiliğinden mi gelişti?
İyi yapmissin, sabit kaldi diye yedim Bugün o kadar yemicem.👍 Tartildin mi

Ah ya, 300-500 hadi ödem olur da Allahtan daha fazla arti cikmamissin. Dikkatli olmaliyiz.
Acaba önümüzdeki hafta mı başlasam? En geç çarşamba gideceğiz. Henüz bir hafta var. O zamana kadar senin de şevkini kırmak istemem. Ya da böyle minimum artıyı hedefleyerek ilerleyeyim.

Ödem değil ya ben dikkat edemiyorum. İnan burada o kadar zor ki. Kendi evime gidene kadar....
Anladim ya benim de ailemin yaninda cok zordu. Yemesen ısrar ettikleri oluyor, geriliyorsun . Yani kendi adıma öyle. Simdi esimleyim. Allahtan cogunlukla iki öğün yiyor kendisi. Ailemin yaninda kaldigim sureden anliyorum seni.

X