64 günde 1008 terörist öldürüldü

cimcimegfb

Nami deger #cimcimegfb
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2013
18.026
40.712
64 günde 1008 terörist öldürüldü
1441774043694.jpg

• Gündem
  • 09.09.2015

Terör örgütü PKK'ya yönelik 22 Temmuz'dan bu yana düzenlenen operasyonlarda bin 8 terörist etkisiz hale getirildi

Güvenlik güçleri, terör örgütlerinin Türkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılarına operasyonlarla karşılık verdi; terör örgütü PKK'ya yönelik 22 Temmuz'dan bu yana düzenlenen operasyonlarda bin 8 terörist etkisiz hale getirildi.

KCK'nın temmuz ayında "barajlar ve baraj inşasında kullanılan araçların hedef alınacağını" açıklamasının ardından terör örgütü PKK ile gençlik yapılanması YDG-H ve terör örgütü DHKP-C, başta Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri olmak üzere ülke genelinde barış ve huzur ortamını bozan eylemlerine devam ediyor.

Derlenen bilgiye göre, son 64 gündeki (7 Temmuz - 8 Eylül) terör saldırılarında, Malazgirt Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız ve Dağlıca Tabur Komutanı Kurmay Yarbay İlker Çelikcan, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt Çeken'in de aralarında bulunduğu 110 güvenlik görevlisi (asker, polis ve korucu) şehit edildi, biri İran uyruklu 23 kişi hayatını kaybetti, 3'ü İran uyruklu 304 kişi yaralandı.

Teröristlerce çoğunluğu tırlardan oluşan 257 araç ateşe verildi. Bu süreçteki çatışmalarda 118 terörist etkisiz hale getirildi; 18'i yaralı, 40 terörist yakalandı.

YURTİÇİNDEKİ OPERASYONLAR

Büyük bölümü PKK ve gençlik yapılanması YDG-H'ye olmak üzere, DAİŞ ve DHKP-C terör örgütlerine yönelik pek çok ilde 24 Temmuz'dan bu yana gerçekleştirilen operasyonlarda, 2 bin 330 kişi gözaltına alındı, bunlardan 622'si tutuklandı.

Muş'un Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın şehit edildiği olaya ilişkin yakalanan 2 şüpheli de tutuklandı.

TSK'NIN HAVA OPERASYONLARI

Güvenlik güçlerinin 22 Temmuz'dan bu yana terör örgütü PKK'ya yönelik yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği operasyonlarda bin 8 terörist etkisiz hale getirildi.

Hava operasyonları sonucu yurtdışında yaklaşık 620 teröristin, yurtiçindeki operasyonlarda da 250-300 teröristin yaralandığı tespit edildi.

Hava operasyonlarının yanı sıra güvenlik güçleri, tank ve top atışlarıyla da terör örgütü mensuplarına büyük zayiat verdirdi.

AA

http://m.ahaber.com.tr/gundem/2015/09/09/64-gunde-1008-terorist-olduruldu

eee Öldürüldü noldu? 1008 ailenin de acısı var demektir. Ne sanıyoruz? Şehit ailesi Evlat acısı çekerken pkklı çocuğun ailesi çekmiyor mu? Bizim hatırlamaya ihtiyacımız olan tek şey Gözyaşlarımızın tadı aynı.

eee Öldürüldü noldu? 1008 ailenin de acısı var demektir. Ne sanıyoruz? Şehit ailesi Evlat acısı çekerken pkklı çocuğun ailesi çekmiyor mu? Bizim hatırlamaya ihtiyacımız olan tek şey Gözyaşlarımızın tadı aynı.
Çeksinler bi zahmet.
Hiç biri bizim 1 şehidimizin tırnağı olamaz.
Napalım geberdiler diye üzülelim mi?

Ne alaka?
Pkk lı teröristin ailesi dağa çıkmasına ,asker öldürmesine izin vermeseydi o zaman!

Çeksinler bi zahmet.
Hiç biri bizim 1 şehidimizin tırnağı olamaz.
Napalım geberdiler diye üzülelim mi?
üzülebileceğini bilseydim söylerdim ama sana üzül yada sizlere üzülün demedim. alıntılaman anlamsız.

Ne alaka?
Pkk lı teröristin ailesi dağa çıkmasına ,asker öldürmesine izin vermeseydi o zaman!

Tamam bunu bana değil izin verenlere söyle. Ben fikir beyan ettim. alıntılama lütfen.

üzülebileceğini bilseydim söylerdim ama sana üzül yada sizlere üzülün demedim. alıntılaman anlamsız.

Tamam bunu bana değil izin verenlere söyle. Ben fikir beyan ettim. alıntılama lütfen.
Ortaya bir fikir atıp arkasında durup tartışamıyorsun bile.
Onların aileleri yok mu diyen sensin,bende sana cevap veriyorum haliyle.

Dalga mi geciyorsun?tamam insancıl olun da yani bu kadari fazla.

Sanki kendileri istemeden daga çıkmış hepsi birer masum insan evladı.gözyaşlarının tadı aynı değil bu kadar da değil.vallahi faşist oldum ya buradaki bazı insanlar sayesinde.

Askerimize haince pusu kurup öldüren,çocukları yetim bırakan teroristin ailesine mi üzülelim ? Şaka gibi valla,birde özür dileyip taziyeye gidelim isterseniz...Hepsinin kökü kurusun 1008 değil 100008 i geberir inşallah.

Ortaya bir fikir atıp arkasında durup tartışamıyorsun bile.
Onların aileleri yok mu diyen sensin,bende sana cevap veriyorum haliyle.

Ortaya fikir attım sende cevap verdin bende alıntılamamnı çünkü sizler yada sizler gibi insanlar ile bu konuda tartışmakistese idim doğrudan yazacağımı beyan ettim.

Polemik yaratmayın.

Sanki kendileri istemeden daga çıkmış hepsi birer masum insan evladı.gözyaşlarının tadı aynı değil bu kadar da değil.vallahi faşist oldum ya buradaki bazı insanlar sayesinde.

evet insancılım. Bu konuda da kendimi savunma gereği duymuyorum.

Pkk dan bahsediyoruz yahu, teröristlerden..
Neyine üzülcem?
Elbet üzülmem.
Ölen çocuk olsa bile üzülmem, teröristse eğer.
Şu sözlerin hakkında fikir veriyor zaten.
Alıntılayıp alıntılamayacağıma da karışma bi zahmet :)

Son kez yazıyorum Alıntılayıp polemik yaratmayın. Bu benim düşüncem. Farkındaysanız hiç birinizle arkadaş değili ve muhabbetim yok. Aynı düşünceleri paylaşmamız mümkün değil.

Ortaya fikir attım sende cevap verdin bende alıntılamamnı çünkü sizler yada sizler gibi insanlar ile bu konuda tartışmakistese idim doğrudan yazacağımı beyan ettim.

Polemik yaratmayın.
evet insancılım. Bu konuda da kendimi savunma gereği duymuyorum.
Katilleri savunan bir insanın insancıl olduğuna inanıyoruz arkadaşlar hepbirlikte.
Dur birazdan inanıcam,zorluyorum:KK51:

Öyle olur mu abla? "Omo onlordo onson"

Hümanistliğin ...... çıkıyor.
%98 Loading...

X