65-80 kilo arasi yarismak isteyenler (Surec iki ay)...

Bende size instagramdan haber veriyorum güya herkes burdaymış zaten. Kızlar ben 66yım eşim rahatsızlandı aniden ameliyat oldu hastanesi geleni gideni birde adet dönemi feci bi haldeyim. Yarışmada bende varım

Hoşgeldiiin canım.. Ayrıca çokça geçmiş olsun.
Telefonda yazışmak bana acaip zor geliyor kızlar roxen2303 krizantem3
A AklinYolu1 ne iyi ettin de açtın bu topiği arkadaşım

Hoşgeldiiin canım.. Ayrıca çokça geçmiş olsun.
Telefonda yazışmak bana acaip zor geliyor kızlar roxen2303 krizantem3
A AklinYolu1 ne iyi ettin de açtın bu topiği arkadaşım
Çok teşekkür ederim canım çok sükür atlattık sayılır. Yarım saatlik bi gecikme olsa sonuçları kötü olacakmış. Allah a bin şükür en az sıkıntıyla atlattık.
Bende instagramı sevemedim niyeyse.. bırası iyi hem motive oluyor insan

Buradayim 65 kg ile.
Tamam iste 6 yi 5 ile degistirirsin o kolay :)

Yarisma 21 subatta basliyor 2 mayista bitiyor. 5 ila 10 kilo arasi verilir diye tahmin ediyorum.

Hayirli olsun :) butun fazlaliklarinizi verin bu yeni yarismada.
Sagol canim. Biraz kilo al sen de gel dermisim ama Allah korusun. Dusmanina dilemem.

All star yaptik beratti :))
Eylul ayinda diyete basladigimda basliginizi gormustum 85 kiloyum araligin dışındayım diyip yazmamistim.Simdi ise 63 kiloyum yine araligin disindayim :) oylesine soyleyesim geldi.Herkese keyifli kilo vermeler

Kilo araligina takilmayin dedigim bu aralik disinda yarisan cok arkadasim oldu. Ilk gun oylesine yazilmisti .

Sana da saglikli kilo vermeler. :)

Ben de varııııım!
21 Şubatta bomba gibi geliyorum

Eski kilolar yok asla!!!

Sensiz olmazdi zaten :)

Bende size instagramdan haber veriyorum güya herkes burdaymış zaten. Kızlar ben 66yım eşim rahatsızlandı aniden ameliyat oldu hastanesi geleni gideni birde adet dönemi feci bi haldeyim. Yarışmada bende varım

Gecmis olsun fatmacim. Umarim cabuk atlatir.

Ilk gunler hafif yaparsin acelemiz yok. 10 hafta gibi bir suremiz var.
işte gelim burdayımmmmm 21 şubatta bende varımm (ay ben hep varım gerçi de)

Hosgeldin. Tarti resmini isterim .

Bende geldim korumada size eşlik ederim

Seni de koruma da yazalim listeye. Yalniz hissetmezsin.

Son düzenleme:
Kurallari yazayim da sonradan aramiz bozulmasin. Bu yarisma son yarismamiz ve all star niteliginde daha once katilmis arkadaslarla yarisiyoruz. Yardimcim @_SinsireLLa_dir. Yarisma 21 subatta baslayip 2 mayista bitecektir. Arada katilim yok. Her carsamba tarti resmi yuklemek zorunludur.

Mecburi olanlar : 21 subat carsamba ve oteki carsambalar tarti resmi yuklemek zorunludur. Tartim tatile cikti , pilim bozuldu yok.

Istege bagli olanlar : Menu ve spor paylasimi.

Menu icin : Burada zorlama yok. Kilo verdiginiz surece istediginizi yiyebilirsiniz. Bende sivi diyeti ve patates ise yariyor diye baskasina bunu zorunlu kilamam sadece tavsiye edebilirim.

Spor icin : Bu da mecburi degil ama kilo vermek ve saglikli olmak icin onerebilirim.

+ Benim yapacaklarim gunluk menu paylasimi ve 20 dk lik spor (yuruyus dahil). Katilmak isteyen katilmakta serbesttir. Yalniz ilk haftadan katilmasi mecburidir cunku bu 20 dk her hafta 5 dk arttirilacak ve burada paylasilacaktir.

Katilanlarin kilo verecegine inaniyorum. Hepimize saglikli kilo vermeler. Diyetimiz bol olsun :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…