Saç Rengi ve Saç Boyama 7.0 ve 8.1 ile boyadigim saclarima dip boyasi

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kizlar selam ben sacimi palette 7.0 ve koleston 8.1 karıştırıp boyadim. Altta ki renge bagli olarak(bakir karamel gibi biseydi) ilk basta kestane gibi bisey oldu koleston da koyu tutuyor ya. sonra yikandikca akti ve suan guzel oldu tam istedigim renge ulasti

Ancak dipler cikmaya basladi siyah siyah. Bu yuzden dip boyasi yapmak istiyorum ama ayni renkleri karistirip sadece dibe sursem gene ilk tutan gibi kestane birsey tutmasin? Bu sefer dipler farkli uclar farkli olacak 😵

Komple sacada surersem , sacimin uclarinda da hafif sarilar var ben bunlarin gitmesini istemiyorum renkten de memnunum. Acaba dipleri sadece 8.1 ile mi boyasam?

Boyama konusunda tecrübeliyim ama renkler konusunda hic bilmiyorum :KK43:( Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Kizlar selam ben sacimi palette 7.0 ve koleston 8.1 karıştırıp boyadim. Altta ki renge bagli olarak(bakir karamel gibi biseydi) ilk basta kestane gibi bisey oldu koleston da koyu tutuyor ya. sonra yikandikca akti ve suan guzel bi kumral oldu tam istedigim gibi.

Ancak dipler cikmaya basladi siyah siyah. Bu yuzden dip boyasi yapmak istiyorum ama ayni renkleri karistirip sadece dibe sursem gene ilk tutan gibi kestane birsey tutmasin? Bu sefer dipler farkli uclar farkli olacak 😵

Komple sacada surersem , sacimin uclarinda da hafif sarilar var ben bunlarin gitmesini istemiyorum renkten de memnunum. Acaba dipleri sadece 8.1 ile mi boyasam?

Boyama konusunda tecrübeliyim ama renkler konusunda hic bilmiyorum :KK43:( Şimdiden teşekkürler
Siyahin uzerinde 8.1 belli olmaz sanki. Biraz rengini kıramaz mısınız?

Siyahin uzerinde 8.1 belli olmaz sanki. Biraz rengini kıramaz mısınız?
Dipteki Kendi dogal rengim boyle koyu kestane gibi aslinda, bide doğal sac belki açık tutar mi acaba 8.1 :) yada dediginiz gibi rengini kirsamda olabilir, peki bunu hangi numarayla yapmaliyim sizce. Resmini ekliyorum, biraz kizillik çıkmış ama ışıktan sanirim, bukadar kizil yansima yok:) tam cekememisim ama ust kisimda siyah gorunen yerler diplerim

Eklentiler

• Screenshot_20211009-211040_Gallery.jpg
    Screenshot_20211009-211040_Gallery.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 249
Valla renk harika😍 rengini kirmak icin açıcı boyalardan kullanmaniz lazim. Boya, mavi toz, oksidan oluyor icinde. Renk acildiktan sonra yine tonuna göre karar vermek gerekiyor tabi. Açma konusu riskli ama. Yakma ihtimaliniz var. Birinden yardim alsaniz cok iyi olur.

Valla renk harika😍 rengini kirmak icin açıcı boyalardan kullanmaniz lazim. Boya, mavi toz, oksidan oluyor icinde. Renk acildiktan sonra yine tonuna göre karar vermek gerekiyor tabi. Açma konusu riskli ama. Yakma ihtimaliniz var. Birinden yardim alsaniz cok iyi olur.
Cokk teşekkür ederim🥰😍 , haklisiniz biraz arastirayim oyle yapayim en iyisi riske atmamak lazim💐

Schwarzkopf markasinin omegaplex iceren bir serisi var. Onu kullanırsanız memnun kalirsiniz. Omegaplex yanmayi engelliyor. Ben kullanmistim daha once. 2 saate yakin beklemiştim. Tek tel kopmadi. Sonra benim kullandığım seri kaldirildi. Hala omegaplex serisi devam ediyor. Arastirin isterseniz.

Schwarzkopf markasinin omegaplex iceren bir serisi var. Onu kullanırsanız memnun kalirsiniz. Omegaplex yanmayi engelliyor. Ben kullanmistim daha once. 2 saate yakin beklemiştim. Tek tel kopmadi. Sonra benim kullandığım seri kaldirildi. Hala omegaplex serisi devam ediyor. Arastirin isterseniz.
Tamam çok tesekkur ederim bakiyorum hemen 🤗

Şu da geldi aklima. Bahsettigim seriden 1 kutu alip icindeki omegaplex maddesini normal açıcıya karistirabilirsiniz. Ayni etkiyi yapar herhalde. Çok mesgul ettim konunuzu.😶

Şu da geldi aklima. Bahsettigim seriden 1 kutu alip icindeki omegaplex maddesini normal açıcıya karistirabilirsiniz. Ayni etkiyi yapar herhalde. Çok mesgul ettim konunuzu.😶
Yok olur mu cok yardimci oldunuz bu yontemleri bilmiyordum hic, evet onuda arastirayim bi🤗

X