7 cm boyutunda miyom ameliyatı olmak

Çok çok teşekkür ederim bilgiler için.
Ameliyat oldum bile
Sizin de ameliyatınızi iyi geçirmenize sevindim.
Çok şükür .
Rabbim her şekilde korumuş
Çok şükür
Ben de oldum bile.
Ben çok çok nazik , canı tatlı biriymisim onu anladim.
Kapalı ameliyat oldu.
Içimden çıkarılan şeyleri doktor gösterdi
Gözlerime inanamadim
Yıllarca o kadar şeyi nasıl tasimisim
Şimdi dikişlerin üzerindeki yapışık bandlari açtım
Çok çok canım acıdı.
Göbek deligim de çok kötü görünüyor
Ve ben çok kötü kabiz oldum
Ameliyat olalı sadece bugünüm rahat geçti
Kabzlktan mahvoldum
Allah razı olsun bilgiler için
Rabbim evladinizi kucagnza almayı nsp etsin . amin

Arkadasları merhabalar bıraz zaman gecmıs ama yardımınıza ıhtıyacım var,bende ıkı hafta once laparoskopık myom amelıyatı oldum 7cm ve 3 cm myom alındı.ve bugun olmam gereken gunde adet oldum fakat aşırı agrılı oldu,sabahtan berı 3 tane agrı kesıcı içtim,çok adet sancısı cekıyorum sızlerın amelıyat sonrası ılk adetınız nasıldı boyle sancılımıydı?yzarsanız cok mutlu olurum cunku sehır dısında oldum amelıyatı hemen pat dıye soramıyorm doktora herseyı

Arkadasları merhabalar bıraz zaman gecmıs ama yardımınıza ıhtıyacım var,bende ıkı hafta once laparoskopık myom amelıyatı oldum 7cm ve 3 cm myom alındı.ve bugun olmam gereken gunde adet oldum fakat aşırı agrılı oldu,sabahtan berı 3 tane agrı kesıcı içtim,çok adet sancısı cekıyorum sızlerın amelıyat sonrası ılk adetınız nasıldı boyle sancılımıydı?yzarsanız cok mutlu olurum cunku sehır dısında oldum amelıyatı hemen pat dıye soramıyorm doktora herseyı
Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim kanamam uzun sürmüştü ve sonrasında hemen adet olmamıştım. Ama adetim de ağrılı değildi. Kanama için doktora telefonla ulaşmıştım benim de doktorum şehir dışındaydı. Ama lütfen kötü düşünmeyin. Miyomlardan kurtulmussunuz zamanla hersey yoluna girecektir :)

Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim kanamam uzun sürmüştü ve sonrasında hemen adet olmamıştım. Ama adetim de ağrılı değildi. Kanama için doktora telefonla ulaşmıştım benim de doktorum şehir dışındaydı. Ama lütfen kötü düşünmeyin. Miyomlardan kurtulmussunuz zamanla hersey yoluna girecektir :)
Tesekkurler hızlı cevabınız ıcın🙏Benımde amelıyattan sonra hıc kanamam olmadı.sımdı adet olmam gereken gunde oldum ama dayananılmaz bı adet sancısıyla.Bende yarın sekreterıne yazarım devam ederse ama tabıkı yasayan bılır o yuzden sızlerın cevapları cok onemlı benım ıcın😊🌸

Tesekkurler hızlı cevabınız ıcın🙏Benımde amelıyattan sonra hıc kanamam olmadı.sımdı adet olmam gereken gunde oldum ama dayananılmaz bı adet sancısıyla.Bende yarın sekreterıne yazarım devam ederse ama tabıkı yasayan bılır o yuzden sızlerın cevapları cok onemlı benım ıcın😊🌸
Ne demek rica ederim :) Ama miyomun yeri de önemli muhtemelen. Benim miyom rahmin dis duvarında olduğu için rahmin iç tabakasına dokunmadık demişti doktorum. Belki sizin yerleşim yeri farklıysa.. Çok geçmiş olsun. İçimden sizin durumunuzla ilgili kötü birsey geçmedi:)

Geçmiş olsun..Üzerinden yıllar geçti ama evet epey sancılı geçmişti. Magnezyum desteği alabilirsiniz ve kullanabiliyorsanız eğer apranax fort iyi gelecektir.

X