7 haftalik hamilelikte akinti

Pazartesi gittiğinde kesin bi tarih verir. Banada ilk gittiğimde 6 hastalıktı 5 haftalik dedi. Ikinci kez gittigimde 7 haftalik diye gittim 8+1 dedi. Doktorundan memnun degilmisin, değilsen eger degistirsen daha iyi olur
Değiştireceğim düzgün ölçmedi bile

Son adet tarihinle ultrasonda ayni mi çıkıyor canım? Benim normalde 25 mart son adet tarihi ilk kontrolümde sata gore 6 haftalikti ama 5 haftalik göründü. 2 hafta sonra gittiğimdede 8 hafta 1 gün yani 25 mart degil 29dan itibaren hesapla dedi
Merhaba şimdi konuyu okurken bnde de benzer bişey şimdi bn sata göre 7 haftalık olmam gerekirken 5 haftalık çıktım ilk gittiğimde doktora kan tahlili verdim kana göre 3,4 haftalıksın dedi bir hafta sonra gel dedi gittim 5 haftalık ilk kez göründü kese 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi her şey yolunda dedi geç döllenme felan olabilir dedi sizde bu durum sata göre sonradan ilerledi mi yani hesaplayınca not almıştım bn ilişkiye göre evet tam 5 haftalık oluyor biraz uzun oldu ama cvplarsanız sevinirim düzelir mi sizce bu 2 hafta uyumsuzluk

Merhaba şimdi konuyu okurken bnde de benzer bişey şimdi bn sata göre 7 haftalık olmam gerekirken 5 haftalık çıktım ilk gittiğimde doktora kan tahlili verdim kana göre 3,4 haftalıksın dedi bir hafta sonra gel dedi gittim 5 haftalık ilk kez göründü kese 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi her şey yolunda dedi geç döllenme felan olabilir dedi sizde bu durum sata göre sonradan ilerledi mi yani hesaplayınca not almıştım bn ilişkiye göre evet tam 5 haftalık oluyor biraz uzun oldu ama cvplarsanız sevinirim düzelir mi sizce bu 2 hafta uyumsuzluk
Merhaba, evet sonraki randevumda 8+5 gunluk çıktı ultrasonda. Bi kac gun eklendi sadece. Ama geç döllenmedir endişe etme galiba 8 9 daha net oliuor haftasi. Sağlıkla al kucağına insallah 😊

Merhaba, evet sonraki randevumda 8+5 gunluk çıktı ultrasonda. Bi kac gun eklendi sadece. Ama geç döllenmedir endişe etme galiba 8 9 daha net oliuor haftasi. Sağlıkla al kucağına insallah 😊
Ayy çok teşekkür ederim içime su serptin ara fazla olunca bnde inşallah kapanır uyumlu olur sata göre ilki boş gebelik diye korkuyorum haliyle Amin inşallah canım sen ne yaptın kaç aylıksız şuan sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah🥰

X