7 haftalık hamileyim....;(

Dışarıda satılanlarda bulyon var.. Şu çorba karıştırıcı blendırla etsiz yapılan..

Disarda satilanlarin hepsi etsiz oluyor. Icinde bulgur baharat ve sos var. Mideni rahatsiz etmeyecekse bir sakincasi olacagini sanmiyorum.

Nen hamileligim boyunca salgam ve cig kofte yedim sabah kahvaltida yedigimi bilirim ye hic birsey olmaz kizim oldu suan 1 bucuk yasinda

Cig et sakatat sucuk vs . zararli . Etsizse sorun olmaz. Temiz bir yerden ayranla iyi gider. Benim canim sushi istiyordu. Ömrümde yemedim niye istiyordu bilmiyorum. Ama o da zararli cok

Yedim etsiz olandan hemde her hafta bir porsiyon yedim yani insanın canı çekiyor napalim etsizse ye gitsin bolca ayran iç mide yanması yapıyor çok fenaaa :)

Etsiz cig kofteden hicbir sey olmaz isterseniz 1 2 tane degil 2 3 porsiyon yiyin yani alt tarafi bulgur.
Etliyse yanindan bile gecmeyin.

Etsiz cig kofteden hicbir sey olmaz isterseniz 1 2 tane degil 2 3 porsiyon yiyin yani alt tarafi bulgur.
Etliyse yanindan bile gecmeyin.

Etsizse ye ben hep yedim kizim 2 yasinda o bile yiyo simdi bayila bayila

Arkadaşlar 7 haftalık hamıleyım ve canım çiğ köfte yemek ıstıyor herkes zararlı dıyor kafayı yıyecem eşim almiş 1.2 tane ye dıyor ama millet aklıma gelıyor ;(lutfen bilen yorum yapsın ;(

Canmm benmde tek aserdigim sey cigkofteydi:) doktora sordum etsiz olmasi sartiyla nefsinin korelmesi icin az bisey yiyebilirsin dedi. Esim durum olarak aldi ama vicdan azabindan ancak yarısını yiyebildim:))

X