7 opu, hiç transfer olamadım

umut0401

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
2
1
43
Merhaba
43 yaşındayım 1.5 yıldır evliyim. 1 yıldır tüp bebek tedavisindeyim. 1 yılda 7 opu yaptım, pgt ye giden 10 embriyodan tam sağlıklı gelen olmadı. Transfer aşamasına gelemedim bile. Yaş durumum malum. Benim yaşımda hamile kalan arkadaşlar ne yaptınız? Kimde tedavi oldunuz? Pgt li mi pgt siz mi? Pgtliyse kaçıncı embriyoda sağlıklıyı buldunuz? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Merhaba
43 yaşındayım 1.5 yıldır evliyim. 1 yıldır tüp bebek tedavisindeyim. 1 yılda 7 opu yaptım, pgt ye giden 10 embriyodan tam sağlıklı gelen olmadı. Transfer aşamasına gelemedim bile. Yaş durumum malum. Benim yaşımda hamile kalan arkadaşlar ne yaptınız? Kimde tedavi oldunuz? Pgt li mi pgt siz mi? Pgtliyse kaçıncı embriyoda sağlıklıyı buldunuz? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Yine burdan bi arkadasa sizin gibi transfer olamiyordu prof. Dr cem celik onerdim kendisi dun transfer oldu. 14 yildir evliyim buyumeyen yumurtalarimi cem hoca buyulttu . Su an hamileyim bence sayfasina bi bakin cem hocanin

Merhaba benim de geçen yıl 7 tane 5. Gün embriyomdan Pgt den hiç sağlıklı gelmedi
Bu hafta 2. Deneme için başladık inşallah bu defa bulacağız 🙏
Bana ve eşime yapılan testlerde hiç bir sorun bulunamadı

Merhaba benim de geçen yıl 7 tane 5. Gün embriyomdan Pgt den hiç sağlıklı gelmedi
Bu hafta 2. Deneme için başladık inşallah bu defa bulacağız 🙏
Bana ve eşime yapılan testlerde hiç bir sorun bulunamadı
Ne güzel siz 1 seferde 7 tane 5.gün embriyosu bulmuşsunuz. Ben 7 seferde o kadar bulabildim. 7 kere opu yapmak maddi manevi yıpratıcı, daha ne kadar süreceğini düşünmek de insanı strese sokuyor. Açıkçası sürece başlarken daha kolay sonuç alacağımı düşünmüştüm. İnşAllah Allahım dualarımızı kabul etsin..

Ne güzel siz 1 seferde 7 tane 5.gün embriyosu bulmuşsunuz. Ben 7 seferde o kadar bulabildim. 7 kere opu yapmak maddi manevi yıpratıcı, daha ne kadar süreceğini düşünmek de insanı strese sokuyor. Açıkçası sürece başlarken daha kolay sonuç alacağımı düşünmüştüm. İnşAllah Allahım dualarımızı kabul etsin..
Benim üç tane de düşüğüm var. Hiç kolay süreçler değil maddi manevi çok yıpratıcı oluyor.Allah için hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah
Ben ikinci deneme öncesi Üreme sağlığı üzerine çalışan bir diyetisyenden destek aldım yaklaşık dört ay kadar ve psikolojik destek de almak gerekiyor. Bana faydası oldu daha iyi hissediyorum kendimi bu süreçte

Merhaba
Ben de 2 kere opu oldum ve hiç sağlıklı embriyom oluşmadı genetikten kötü geldi hep , maddi ve manevi çok yiprandik nasıl olcak bilmiyorum şuan bıraktık gibi , iki tane 3. Gün embriyom War ama onlar sağlıklı mı bilmiyorum ama denemekten başka caremde yok yaşım 35 , 3 kere opu oldum 3 kere transferim oldu hepsi hüsran

Size ve eşinize genetik test yapıldı mı? Herhangi bir sorun çıktı mı? Neden sağlıklı embriyo oluşmadığına dair dr lar bişey dedi mi? Lütfen umutsuz olmayın Allah çok büyük. Normal yolla deneyip hamile kalan çok duydum tüp bebek sonrası🙏🏻

X