7 zeytin 1 incir kullananlar

golgefeslegeni

🌿 'Keşke gölgesine razı bir fesleğen olsaydım' 🌿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
7.163
30.997
33
Merhaba kızlar teyzem kilo vermek için 7 zeytin 1 incir adında bir sayfa bulmuş instagramda bitkisel bir ilaç satıyorlar. Görünürde kilo verenler var ancak bana pek güvenilir gelmedi. Aranızda bu üründen kullanıp fayda gören var mı?

images (2).jpeg

Merhaba kızlar teyzem kilo vermek için 7 zeytin 1 incir adında bir sayfa bulmuş instagramda bitkisel bir ilaç satıyorlar. Görünürde kilo verenler var ancak bana pek güvenilir gelmedi. Aranızda bu üründen kullanıp fayda gören var mı?

Eki Görüntüle 2711605
2021 hileli urun lisesine girer bu ürün de. Zayiflama hapi saglikli olsa diyeyisyenler diyet listesi yazmaz bunlari verirlerdi.

Eki Görüntüle 2711605
Bende şipariş verdim bekliyorum yarın elime ulaşacak yorumlara baktım instagramdan çok iyi sonuçlar var garanti veriyorlar sizinle iletişime geçiyorlar yazdığınız zaman yorumlarda da çoğu kişiyi gördüm güven sorunu yaşayan bende kararsızım tamamen bitkisel deniyor ama bende emin değilim kullanıp ğörecem

Bende şipariş verdim bekliyorum yarın elime ulaşacak yorumlara baktım instagramdan çok iyi sonuçlar var garanti veriyorlar sizinle iletişime geçiyorlar yazdığınız zaman yorumlarda da çoğu kişiyi gördüm güven sorunu yaşayan bende kararsızım tamamen bitkisel deniyor ama bende emin değilim kullanıp ğörecem
Kullandınızmı ??? Bende almak istiyorum

Kullandınızmı ??? Bende almak istiyorum
Bize güvenilir gelmedi vazgeçtik sonradan kullanmadığımız için bilemiyorum ama tek başına bir hapın fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

X