70.000 La İlahe İllallah-Kelime-i Tevhid dilek, hacet ve istekleriniz için dua

Soonnn

Bizi, bize bırakma ya Rabbim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2018
215
274
Soonnn Soonnn canım niyetini soyle sana başlıyoruz inşallah 🥰
Yeni girebildim. Kusura bakmayın. Adım Songül. Aile huzurumun devamlı olmasını sağlıkla sıhhatle eşimle yaşlanmayı nasip etsin Rabbim. Tüm hastalara ve kanser hastası olan anneme de tez zamanda Şafi isminin hürmetine şifa versin. Kaybettiğim 3 yavrumun yerini dolduracak sağlıklı hayırlı salih Saliha evlatlar nasip olur inşallah. Benim gibi isteyen herkese de nasip etsin tez zamanda.... Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah. Hepinizden Allah razı olsun

snow3414

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2020
1.960
1.547
Yeni girebildim. Kusura bakmayın. Adım Songül. Aile huzurumun devamlı olmasını sağlıkla sıhhatle eşimle yaşlanmayı nasip etsin Rabbim. Tüm hastalara ve kanser hastası olan anneme de tez zamanda Şafi isminin hürmetine şifa versin. Kaybettiğim 3 yavrumun yerini dolduracak sağlıklı hayırlı salih Saliha evlatlar nasip olur inşallah. Benim gibi isteyen herkese de nasip etsin tez zamanda.... Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah. Hepinizden Allah razı olsun
Feslegen Feslegen
memurhanim memurhanim
S snow3414
sadehayatt06 sadehayatt06
Karagullu Karagullu
Tospaagtd Tospaagtd
B Bademmm388
S snow3414
humanbeings humanbeings
kahvecibaby kahvecibaby
Soonnn Soonnn
M -Misk-

kızlar Songül arkadaşımızın duası yukarıda yazıyor. süremiz cuma gece bitecek kolay gelsin iyi okumalar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 41 gün geçti.

Bademmm388

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
2.059
2.649
29

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 538 gün geçti.

Tospaagtd

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2016
2.101
2.633
Songül arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

memurhanim

Benim Öyküm şimdi başladı ❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
2.015
5.423
31
Okudum cnm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 39 gün geçti.