%70 indirimle dünyaca ünlü markalar

zanycem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
120
0
35
Kızlar yeni bir site buldum markafoni diye bugün eastpakın çantası nı aldm kardeşime 50 tlye boynerde 120ydi aynısı süper oldu..Arada bir bakın çok güzel ürünler kampanyada olabliyor fakat üyelk sistemi referansla oluyor sadece üye olmak isterseniz mail adresinizi vermeniz yeterli özel mesaj atgabilirsiniz davetiye yollarımm...kaydirigubbakcemile2

bende sürekli takip ediyorum..süper indirimler oluyor..erken bakmak lazım;güzeller hemen tükeniyor..

teşekkrler canm markann sitesine girmemz yaterli mi

Direk üye olunmuyor canım malesef ben de üye olmak için yana yakıla üye birini aradım referans yazmak için benim mail adresişmi referans yazabilirsin..Özelden mesaj atcaktım ama sanırım 50 mesajdan az yazanlar özelden atamıyormuş sen özel mesaj atabiliyorsan at ben cevap atabilirim sana o zaman sanırım..

Kızlarr yeni bir üyelik açtım markafoninin sitesine girip şimdi vereceğim e-mail adresini referans göstererek üye olabilirsiniz kolayca güzel güzel şeyler alın=)bu hafta reebok ürünleründe indirim varmış bakmak lazım..

Son düzenleyen: Moderatör:
böyle şeyler yasak arkadaşalr.
sırf her alımda 10 lira kazanmak istediğinizden açıyorsunuz bu konuları.
bunu niye direk olarak söylemiyorsunuz üzerimden üye olun da her alışverişinizde hesabıma para yatsın diyin de insanlarda bilsin.

Zaten sitenin her yerinde bu yazıyor sırf bunu için insanlar üye yaptıran program bile yazmış sonuşçta ben de internette bulduğum bir adresi referans göstererek üye oldum ve o adresi de aradım baya.. ılk alışverişimden kazandığı 10 milyonu da güle güle harcasın yani bunu kime zararı avr ben anlayamadım..

Ayrıca bu sitelerin satış pazarlaması bu böylece yayılıyorlar böylece insanlar bu siteyi öğreniyo yani bunun kötü ve ahlaksız bir davranışmış gibi algılanmasına çok üzüldüm ve kızdım doğrusu

isteidğiniz kadar kızın sitenin heryerinde söylüo ama kadolduktan sonra bunu görüyorsunuz.
Kaldıki siteye normal üye de olunabiliyor.
Bunu ticaret aracı olarak kullanmanız bence ayıp

Hayır arkadaşım amrkagfoni her türlü dışardan üyleiğe kapalı ya davetiye referansıyla ya da arkadaş referansıyla üye olabilirsiniz bilmediğiniz şeyler hakkında en azından konuşmasanız keşke..

Yani üye olmak isteyen biri her halukarda brinin referansıyla üye olacaksa ve üye bir tanıdğı yoksa herhangi bir referansla üye olmasının ne sakıncası var ben gerçekten anlayamıyorum...

markafoniye bende üyeyim çeşit olarak fazla bi ürünleri yok ama dönem dönem bazı şeyler gerçekten ucuz olabiliyo mailleri geliyodu uzun zamandır girmiyodum üye olduğumu bile unutmuşum :) gerçi alışveriş yapmadım internet üzerinden alışverişe halen pek sıcak bakamıyorum =)

Beni de bi arkadaş üye yapmıştı, ilk girdiğimde hiçbişey yoktu.
O zamandan beri de mail gelip duruyo hiç bakmadım, bakmaya da korkuyorum şimdi, hiç alışveriş yapcak zamanımda değilim :sinifsinif:

Yeni mesaj yazmıyım, ekliyim dedim.
Kızlar site cidden gelişmiş, süper indirimler var.
Pierre cardin mayo bikiniler 49TL ya, ben kkdan ikinci el bir sürü bikini aldım 15er liradan, içim gitti :bbo:
Her markaya indirim giriyo, açık artırmalarla falan uğraşmam artık, alışveriş adresimi değiştiriyorum. Sözlüğe falan baktım, yanlış siparişlerde yada sipariş edilen ürün elde olmadığında aynı ürünü bazen de fazlasını hediye göndermişler üyelere mafoldumben
İsteyene referans olabilirim böylece ben de hediye çeki kazanırım :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
theshe en azından sen açık yüreklilikle söyledin.
buarada karıştırmış tabiki olabilirim limangoda da tek başıma üye oldum ama.
valla benim sorunum referansla üyelik değil sonunda size kazandıracaklarını üye yaptığınız kişilerle paylaşmamanız.
şimdi herkes bildisiğine göre soru yok benim için

Sitemizde lütfen msn adresi vermeyiniz. Referans meferans farketmez, yasak:nazar:

X