70 Kilo Sonrası Tüm Vücut Germe Ameliyatları

Çok geçmiş olsun. Nerede hangi doktora ve ne kadara yaptırdınız işlemleri? Bilgi paylaşırsanız çok sevinirim :)

Of of çok geçmiş olsun bende baska konuda ahkam kestım acımıyor dıye..1 hafta once suz ustunden gogus altına kadar lipo okdum, böyle acı cekmedım..5 kere dogururum yıne böyle olmaz… cok zormuş çokkk bilsem asla yaptırmazdım…

Merhaba
Oldunuz mu ameliyatları ?

Merhaba bende sizler gibi aşırı kilo verenlerdenim ve 22 gün önce ıç bacak germe ameliyatim yapildi. Aslında cok yeni oldugundanmi bilemiyoum ama suan cok endiseliyim. Bacak acma olaylarinda acı falan yok ancak vajinada cok aşırı daralma oldu bacagimi actigim zaman vajinal kısmın gerildiğini hissediyorum ve acıyor, denememe ragmen cinsel birliktelik yasayamadim bu hep boylemi olacak yoksa zamanla gececekmi sizdede boyle bir daralma oldumu? Lutfen tecrubelerinizi yazarsaniz cok sevinirim

Merhaba çok geçmiş olsun
Tek başına bacak germe mi yaptırdınız, karın , kol olmadınız mı?

Sehir hastanesi devlet yani özelde yaptıramadim malesef izler tabiki belli ama siliklesti goruntu olarak cok memnunum ama :) gecen gunde dikis izlerine plazmapen yaptirdim insalllah azda ondan sonra siliklesir

Ameliyatan ne kadar süre sonra kullanmak gerekir

Merhabalar ben de 1 yıl önce meme küçültme ameliyatı oldum çok memnun kaldım göğüslerim çok büyüktü. Şuan tamamen iyikeşti ve ameliyat izimde neredeyse hiç belli olmuyor. Çanakkale çomü araştırma hastanesi estek plastik cerrahi dr erkan orkun yaptı ben çok memnunum kendisinden. Ayrıca 2 ay önce de karın germe oldum ondan da memnunum ama hala ödemlerim var sanırım ama eskisinden daha düz karnım var. Dikiş yerimle göbek deliğimin arasındaki yer hafif popluk var dümdüz değil inşallah zamanla düzelir bilmiyorum..

Merhaba

Merhaba çok geçmiş olsun bende tüp mide ameliyatı oldum 40 kilo verdim .Vücut toparlama ameliyatlarınızı nerede kime yaptırdınız rica etsem

Benimde var düzeldimi acaba o potluk alt karınım var 40 gün oldu

Popon ve karın bölgen nasıl şuan istediğin sonuca ulaştınmı

Sehir hastanesi devlet yani özelde yaptıramadim malesef izler tabiki belli ama siliklesti goruntu olarak cok memnunum ama :) gecen gunde dikis izlerine plazmapen yaptirdim insalllah azda ondan sonra siliklesir
Bu tarz amelşyayları araştırma hastaneleri son derece güvenli ve güzel yapıyor

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…