Saç Rengi ve Saç Boyama 8.1 küllü acık kumral + 9 sarı nasıl olur sizce?

sevgi_6101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
221
3
kızlar merhabaa tekrar.. ben sacımın sımdıkı hallerını eklıyorum bu flaslı halıı $IMAG1279.jpg buda flassız cekımı $IMAG1278.jpg sımdı kızlarr ben bu 8.1 acık kulu kumral ve 9 sarıı ıkılısıne :KK9: boyasam saclarımı acaba nasıl bır sonuc cıkar ortaya.. :26:
amacım aradakı kızıllıkların gıdıpp ne cok acık nede cok koyu olan guzell bır kumral sarı arası dogal bır ton elde etmek.. Birde eger karıstırırsam bu boyaları % luk kullanmak ıstıyorum ıkı tanemı kullanayım yoksa tek sıseyemı koyayım bu ıkı boyayıda..?? yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar..:KK16:

kızlar merhabaa tekrar.. ben sacımın sımdıkı hallerını eklıyorum bu flaslı halıı Eki Görüntüle 352977 buda flassız cekımıEki Görüntüle 352976 sımdı kızlarr ben bu 8.1 acık kulu kumral ve 9 sarıı ıkılısıne :KK9: boyasam saclarımı acaba nasıl bır sonuc cıkar ortaya.. :26:
amacım aradakı kızıllıkların gıdıpp ne cok acık nede cok koyu olan guzell bır kumral sarı arası dogal bır ton elde etmek.. Birde eger karıstırırsam bu boyaları % luk kullanmak ıstıyorum ıkı tanemı kullanayım yoksa tek sıseyemı koyayım bu ıkı boyayıda..?? yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar..:KK16:

tatlım sacın cok guzel balyaj gıbı duruyor bence boyama derım

tatlım sacın cok guzel balyaj gıbı duruyor bence boyama derım

tesekkur ederım cnmm ... ama soyle bır durum var bazen banada guzell gorunuyor saclarım ancak resımde bellı olmamıss, sacım kızıldı kahveye boyayıp aralara paket attık 2 kere tabıkı bu arada kahve boya akıp yerıne kızıllar cıkmaya basladıı :2: sımdıı acılan yerlerr sarıı akmayan yerlerr hala kahvemsıı ve akan taraflarr ıse kızıl parlamalarr var.. yhanı 3 renkk alaca bulaca aslında :KK17: :KK17: bense tek renk sıtıyormm.. rofle gıbıde olsa onemlı degıllcunku roflelıktende bayaa uzaklastı sac rengım :26:

dedım kullu kızıllıgı alır bu boyalarlada sacımı koyultmamıs olurum :21: dıye dusudum..

sen ne renk istiyosun?? sarı bi renk bekleme aldığın boyanın iki ton koyusu tutuyo her zaman!! hafif açılır saçın o kadar

pardon ne istediğini yazmışsın :) ama dediğim gibi çok açmaz kumral olur ama sarı yansımalı istiyosan daha açık renkler al bence

sen ne renk istiyosun?? sarı bi renk bekleme aldığın boyanın iki ton koyusu tutuyo her zaman!! hafif açılır saçın o kadar

cnm ben basta su alacalıktan kurtulmak, kurtulurkende saclarımı koyultmadan.. ne sarı ne kumrall ıkısının arasıı guzel dogal bır ton ıstıyorum..:KK16:

:KK70: mesela cnmm ne gıbıı 8.1 ıle acık sarı yada platın gıbımıı ??? :26::26::26:

evet mesela 10-11 numaraya boyarsan anca sarımsı tonlar elde edersin deneyimliyim inan ben palettenin 10.1 ini çok beğenmiştim saçım seninkine çok yakındı çok tatlı bi sarı oldu ama çabuk aktı küllü renkleri çok seviyorum ama akınca çirkin bi kahve oluyo. Bir de 2. sayfada zeyn diye bir kullanıcı var o herkesin sorularını yanıtlıyor saç hakkında ona da sor bence:KK34:

evet mesela 10-11 numaraya boyarsan anca sarımsı tonlar elde edersin deneyimliyim inan ben palettenin 10.1 ini çok beğenmiştim saçım seninkine çok yakındı çok tatlı bi sarı oldu ama çabuk aktı küllü renkleri çok seviyorum ama akınca çirkin bi kahve oluyo. Bir de 2. sayfada zeyn diye bir kullanıcı var o herkesin sorularını yanıtlıyor saç hakkında ona da sor bence:KK34:

saol cnmm bakacagımm bırr...:KK54: bılıyorumm cnmm cok yardımları oldu bana :KK34: konu acayım dedımm bu ara bırazz ıslerı var dıye bılıyorum yazamayabılıyorr sık sık bu ara oyuzden.. bense yarın boyaları alacagımm onun ıcın acele edıyorum :KK1: pekı karısım yaparken 2 oksidanmı yoksa tekmı kullanayım???

Acik kumrallar konusunda cok tecrübeli degilim ama yine de yardimci olmaya calisacagim. Zeminin cok uygun, bu renklerle acik kumral ile koyu sari arasi güzel bir renk elde edebilirsin yalniz aktikca röflelerin ortaya cikacaktir onun icin ilk önce cila islemi yapmani tavsiye ederim. Sitede bazi arkadaslarimiz actigi konularda cila hakkinda bilgi veriyorlar.
Nevayi tavsiye ederim. Hem kaliteli hem fiyat olarak uygun bir ürün.

pardon ne istediğini yazmışsın :) ama dediğim gibi çok açmaz kumral olur ama sarı yansımalı istiyosan daha açık renkler al bence

Yansimanin sac renginin koyuluguyla ilgisi yok, acik kumral/koyu sari renk sacta da sari yansima olabilir. Arkadas kumral ve koyu sari arasi bir renk elde etmek istiyor, önerdiginiz renkler saclarini acmayabilir. Bu karisim zemini icin cok uygun, turunculuk olusmadan istedigi koyu sariyi elde edebilir. :KK34:

saol cnmm bakacagımm bırr...:KK54: bılıyorumm cnmm cok yardımları oldu bana :KK34: konu acayım dedımm bu ara bırazz ıslerı var dıye bılıyorum yazamayabılıyorr sık sık bu ara oyuzden.. bense yarın boyaları alacagımm onun ıcın acele edıyorum :KK1: pekı karısım yaparken 2 oksidanmı yoksa tekmı kullanayım???

Kac tüp boya karistiriyorsan o kadar oksidan kullan. Bir tüpe bir oksidan.
Kaclik oksidan kullanacaksin?

Acik kumrallar konusunda cok tecrübeli degilim ama yine de yardimci olmaya calisacagim. Zeminin cok uygun, bu renklerle acik kumral ile koyu sari arasi güzel bir renk elde edebilirsin yalniz aktikca röflelerin ortaya cikacaktir onun icin ilk önce cila islemi yapmani tavsiye ederim. Sitede bazi arkadaslarimiz actigi konularda cila hakkinda bilgi veriyorlar.
Nevayi tavsiye ederim. Hem kaliteli hem fiyat olarak uygun bir ürün.

Yansimanin sac renginin koyuluguyla ilgisi yok, acik kumral/koyu sari renk sacta da sari yansima olabilir. Arkadas kumral ve koyu sari arasi bir renk elde etmek istiyor, önerdiginiz renkler saclarini acmayabilir. Bu karisim zemini icin cok uygun, turunculuk olusmadan istedigi koyu sariyi elde edebilir. :KK34:

sal cnm benımmm.. ınan sımdı daha da cesaretlendım :21: inşallahh ıstedıgım gıbı olur cnmm...:KK16:

Diplerle uclar arasinda renk farkliligi var mi bizim göremedigimiz?[/QUOTE]

yok cnmm hepsı gordugun gıbı.. ama 3 renkk nerdeysekızıllıklarr var arada sarıı ve daha tam akmayan kahvemsı ton...:26::26: dıpten uca boyle cnmm..

Hangi renklere boyadiniz acaba ? Sonuc ne oldu ? Cok merak ediyorum. Benim sacim sizinkinden biraz daha acik . Sari kumral arasi.bi renk.istiyorum

Hangi renklere boyadiniz acaba ? Sonuc ne oldu ? Cok merak ediyorum. Benim sacim sizinkinden biraz daha acik . Sari kumral arasi.bi renk.istiyorum

cnm boyadım o soyledıgım renklere ama pek bı fark olmadı acıkcasııııı.. bende careyı karamel karısımında buldumm gecen ayy boyattım bı kac renk karıstırıp sımdı ıse tamamını actıracagımmmm :KK70:

anladımkı sarı ıstıyorummmmm :KK70: baska renkte gonlum avunmuyorr :KK70:
yaptıktan snra koyarım fotolarıdaa

X