8 ayda giden 30 kilo😊 resimli

Tebrik ederim canim😍
Ben karantinada kilo vereyim derken aldim.
90li kilolardayim son 6 yildir oncesinde 65-70 arasiydim hep..

Kisir donguye girdim her sabah baslayip oglen bozuyorum cok uzgun ve mutsuzum. Irademi tamamen yitirmis gibiyim. Sanki yemekler beni esir almis gibi.. Onlara karsi koyamiyorum. Ogluma diye yapip kendim yiyorum..
Cok utaniyorum ve bunaliyorum.

Tebrik ederim canim😍
Ben karantinada kilo vereyim derken aldim.
90li kilolardayim son 6 yildir oncesinde 65-70 arasiydim hep..

Kisir donguye girdim her sabah baslayip oglen bozuyorum cok uzgun ve mutsuzum. Irademi tamamen yitirmis gibiyim. Sanki yemekler beni esir almis gibi.. Onlara karsi koyamiyorum. Ogluma diye yapip kendim yiyorum..
Cok utaniyorum ve bunaliyorum.
Çok teşekkür ederim:KK200:
Tam yemek yeme isteği duyduğunuzda kendinizi oyalayacak birşeyler bulun.Ben öyle yaptım yesen ne kazanacan tekrar mutsuz olacaksın diye psikolojik baskı kurdum kendime.Sevdiğin birini arayabilirsin,tansiyon problemin yoksa yarım limonu sıkıp yeşil çaya döküp onu içebilirsin bende işe yaradı açlık bastırma konusunda.İstersen bana yazabilirsin motive etmeye çalışırım:KK50:

Tebrik ederim ama bundan sonra hep dikkat etmeniz gerekiyor verdiğim 20 kiloyı fazlasıyla geri aldım
Teşekkür ederim:KK200:
Bir plan belirledim kendime onunla ilerlemeyi düşünüyorum.
Siz nerelerde hata yaptığınızı düşünüyorsunuz bu süreçte?

Tebrik ederim sizii🤲 ben zamanında 20 kg verdim hep 57,58 kilo olan ben şu an 64 üm 1 aydır günde 1.5 saat spor yaptıgım halde bir gram verememişim diyet değil ama tatlı ve ekmek hamurişi yememeye yönelik bir beslenme düzenim vardı o 6 kg yu veremiyorum ya bana da yazıklar olsun ☹️😁

Tebrik ederim sizii🤲 ben zamanında 20 kg verdim hep 57,58 kilo olan ben şu an 64 üm 1 aydır günde 1.5 saat spor yaptıgım halde bir gram verememişim diyet değil ama tatlı ve ekmek hamurişi yememeye yönelik bir beslenme düzenim vardı o 6 kg yu veremiyorum ya bana da yazıklar olsun ☹️😁
Çok teşekkür ederim :KK200:
1,5 saat spor gerçekten çok iyi temponuzda mı sıkıntı var acaba?
Yada arada ekmek dahil edip vücudunuzu mu şaşırtsanız?
Sizin vermeniz gereken çok az:halay:mutlaka verirsiniz.Bende sizi tebrik ediyorum 20 kg dile kolay.

Çok teşekkür ederim :KK200:
1,5 saat spor gerçekten çok iyi temponuzda mı sıkıntı var acaba?
Yada arada ekmek dahil edip vücudunuzu mu şaşırtsanız?
Sizin vermeniz gereken çok az:halay:mutlaka verirsiniz.Bende sizi tebrik ediyorum 20 kg dile kolay.
Aslında nerde hata yaptıgımı anladım benim metabolizmam çok yavaş eskiden sporumu sabah aç karna yapıp ardından yeşil çay ve yulafla güne başlardım metabolizmam çılgın gibi olurdu 😁 e şimdi dışarıda yürüyemiyorum evde spor yapıyorum leslie ardından 30 dk cardio şimdi tartıldım gram verememişim 😁☹️ yine aç karna sabah erken kalkıp spor yapmam lazım yağ yakmam için inş bende veririm sizin gibi azminize hayran kaldım🍁

Aslında nerde hata yaptıgımı anladım benim metabolizmam çok yavaş eskiden sporumu sabah aç karna yapıp ardından yeşil çay ve yulafla güne başlardım metabolizmam çılgın gibi olurdu 😁 e şimdi dışarıda yürüyemiyorum evde spor yapıyorum leslie ardından 30 dk cardio şimdi tartıldım gram verememişim 😁☹️ yine aç karna sabah erken kalkıp spor yapmam lazım yağ yakmam için inş bende veririm sizin gibi azminize hayran kaldım🍁
İnsan kendinin doktoru gerçekten .Cevabı bulmuşsunuz:KK200:o zaman çılgınlık zamanı gelmiş:halay:

Çok teşekkür ederim:KK200:
Tam yemek yeme isteği duyduğunuzda kendinizi oyalayacak birşeyler bulun.Ben öyle yaptım yesen ne kazanacan tekrar mutsuz olacaksın diye psikolojik baskı kurdum kendime.Sevdiğin birini arayabilirsin,tansiyon problemin yoksa yarım limonu sıkıp yeşil çaya döküp onu içebilirsin bende işe yaradı açlık bastırma konusunda.İstersen bana yazabilirsin motive etmeye çalışırım:KK50:
Cok isterim canim🙏
Denemedigim yol kalmadi. Her gece mutsuzlukla uyuyup uyaniyorum

Çok teşekkür ederim.
Bende tebrik ederim harika vermişsiniz sanırım fotoğrafları kaldırmış siniz ama başarı muhteşem 👍🤗
Acaba günlük beslenme önerileri verir misiniz neler yediniz
Kaç saat Spor yaptınız Sabah akşam demişsin ama
Bende çok yavaş veriyorum metabolizma çok yavaş bide İnsülin direnci var çok zorlanıyorum pes etmek üzereyim o derece yani 🤷😘

Bende tebrik ederim harika vermişsiniz sanırım fotoğrafları kaldırmış siniz ama başarı muhteşem 👍🤗
Acaba günlük beslenme önerileri verir misiniz neler yediniz
Kaç saat Spor yaptınız Sabah akşam demişsin ama
Bende çok yavaş veriyorum metabolizma çok yavaş bide İnsülin direnci var çok zorlanıyorum pes etmek üzereyim o derece yani 🤷😘
Merhaba.Teşekkür ederim. Fotoğrafları kaldırdım😥.
Benimde insülin direncim vardı ilaç kullandım doktorumun önerisiyle şuan insülin direncim yok. Sabah 40dk akşam 1 saat şeklinde yürüdüm. Sakın pes etme. Kiloyla birlikte kurtul insülin belasından🙏

X