8. haftada bebeğimin kalp atışları yok gelişimi geride lütfen yardım edin!!

Arkadaşlar benim de sekiz haftalık gebeyim ama doktorlar kese sekz bebek 6 haftalık kürtaj olman lazım napcam bilmyorum bi umut yok dediler

Lütfen yardım edin ilki de kimyasal gebelikti oda haftalık iken düşük yaptım ama bunda hic kanamam da yok ama dediler kalp atışı yok iki hafta geriden gelyo

8 Haziran SAT günümdü ovulasyon testiyle 20 haziranda yumurtam çatladı ve gebeliğe ilk adımı atmış oldum.. 4 Temmuzda 205,53 beta hcg sonucuyla 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. 15 Temmuzda kese 5 haftalık olarak göründü tüm testlerim yapıldı 24 Temmuzda testlerim gayet güzel çıktı ama bebek 5+4 günlük olarak görüldü ama dün yani 30 temmuzda başka bi doktora ve hastaneye gittim 7+3 günlüktü SATa göre ilk kez vajinal ultrasonla bakıldı ve kalp atımı alınamadı bebek de boyut olarak 5+6 günlük olarak görüldü yolk kesesi de fazla büyümüş olduğunu söyledi doktor bu bi sorun bebek fazla gelişmemiş dedi ve haftaya salı da eğer gelişim görülmez ve kalp atımı alınmazsa bebeği alacaklarını söyledi :KK43:( başına böyle bişey gelip olumlu veya olumsuz sonuçlanan arkadaşlar lütfen bana tecrübelerinizi yazar mısınız çok endişeliyim :KK42::KK42::KK42:
Ben

Arkadaşlar benim de sekiz haftalık gebeyim ama doktorlar kese sekz bebek 6 haftalık kürtaj olman lazım napcam bilmyorum bi umut yok dediler
Başka doktora da görünseydiniz.
Kalp atışı başlayıp mı durdu yoksa hiç olmadı mı?
Benim 6 haftalıkken kalp atışı vardı , 6+2de kalbi durdu, ben farketmedim tabii, kese 10 haftalıkken bebek 6 haftada kalmıştı, o kadar sürede beni bile zehirleyebilirmiş hemen alındı tabii.
Sizin geç döllenme falan olabilir mi? Ben farklı doktorlara da gösterirdim sanırım.

Başka doktora da görünseydiniz.
Kalp atışı başlayıp mı durdu yoksa hiç olmadı mı?
Benim 6 haftalıkken kalp atışı vardı , 6+2de kalbi durdu, ben farketmedim tabii, kese 10 haftalıkken bebek 6 haftada kalmıştı, o kadar sürede beni bile zehirleyebilirmiş hemen alındı tabii.
Sizin geç döllenme falan olabilir mi? Ben farklı doktorlara da gösterirdim sanırım.
Yok heralde bebek altı haftalık oldgu için normalmiş kalp atısı olmaması ama lese sekz hafta iki hafta geriden gelyo bebek 4 doktor baktı ama hep aynısı dedi özel dewlette

Ben 3 haftalık ken ögrendım degerler cok iyi cıktı hic bi sorun yoktu ama ben anlamyorm bu iki byle oldu napcm bi umut olr mu
Canım biraz daha beklemende fayda var.. Malesef benim o gebeliğim sonandırıldı 9,haftada kürtaj oldum.. İnşallah senin güzel haberini alırız.. Allah sabır versin :KK43:

Canım biraz daha beklemende fayda var.. Malesef benim o gebeliğim sonandırıldı 9,haftada kürtaj oldum.. İnşallah senin güzel haberini alırız.. Allah sabır versin :KK43:
Saol canım kendı doktorum özele gidiyorm dedi bosuna beklıyosn yuz yuz kürtaj olcan dedi ama iştr allhm yardım etsin

Saol canım kendı doktorum özele gidiyorm dedi bosuna beklıyosn yuz yuz kürtaj olcan dedi ama iştr allhm yardım etsin
Sen yine de 1-2 hafta bekle canım.. 1-2 haftada vücut zehirlenmez.. Zaten bu durumda genelde doktorlar kendiliğinden düşer diye bekliyolar biraz.. Benim hiç kanamam olmadı 9. haftanın sonuna kadar beklediler.. Hatta detaylı ulltrasona gönderdiler en son.. Orada da görülmeyince alındı malesef.. Belli olmaz bu işler neler duyuyoruz.. İnancını yitirme.. allah yardımcın olsun..

Cok zor bnm bu ikinci ilkide haftalık iken düşük yaptm
Malesef canım çok zor ben 4 kez kürtaj geçirdim 1 tanesi ikizdi ve tüp bebekti diğerleri normal gebelikti.. Sonra kan pıhtılaşması tespit edildi.. İstersen genetik test yaptır bebeğine de alınırsa -ki inşallah alınmaz- yaptırabilirsin.. Bizde genetik bi sorun çıkmadı ama bende kan pıhtılaşması çıktı.. Bundan sonra gebelik elde edebilirsek ona göre kan sulandırıcı kullanıcam..

X