8 Ocak-1 Şubat 2021 Venüs Oğlak Burcunda: Aşk & Güç - Burçlara Etkileri

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392
Aşk, keyif ve paranın gezegeni Venüs bugün itibari ile Oğlak burcuna geçiyor.
.
📍1 Şubat’a kadar Oğlak burcunda hareket edecek Venüs artık sorumluluk duygusunu ön plana çıkarıyor. Hem ilişkilerimize hem de harcamalarımıza bu dönem ciddiyetle bakıyoruz.
.
❗️Peki Venüs Oğlak nasıl çalışır?

💗Toplumda prestijli bir eş arar. Statü kişi için önemlidir.

💗Venüs Oğlak ciddi ilişki kurmayı sever.

💗Genellikle ciddi giyinir. Kendine hedefler koyup bunları disiplinle tamamladığında kendine sevgisi ve saygısı artar.

💗Birikim yapmayı sever. Azla yetinen ve tasarruf edebilen kişilerdir. .Hale Şahin
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392
❤️İlişkiye hazır değilim diyenler
❤️ kafam çok aşırı karışık diyenler
❤️ben ilişki için hazır değilim diyenler
❤️ bu dönem hiç size göre değil
❤️baya elleriniz boş kalacak haberiniz olsun 😎
❤️ çünkü venüs oğlak burcunda artık herkes daha ciddi sözler ciddi niyetler ciddi emek bekleyecek
❤️biz şimdi neyiz konuşmaları sıkça yapılır
❤️ilişkilerde ciddileşme zamanı yani
❤️aynı zamanda para konusunda daha emin adımlar atmak isteyeceğimiz ve daha büyük risklerden kaçınıyor olacağımız bir dönem


Gülser Çelik
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392
venüz oğlak (9).jpg


Venüs oğlak burcunda! Sevgiyi alıp verme şeklimiz remiyete dönüyor!

Ocak Ayı’nın ikinci haftası gökyüzündeki enerjiler değişiyor, birden fazla gezegen aynı anda burç değiştirdi ve bunlardan bir tanesi “venüs” bugün oğlak burcuna geçiyor! merkür kova burcuna, mars boğa burcuna geçti. ilişki dinamiklerimiz doğum haritalarımıza bağlı olarak değişiyor. Biraz inatçı, kısmen tepkili ve mesafeli ilerleyecek!

Venüs’ün oğlak burcu seyahati ilişkilere disiplin ve kararlılık getirecektir. Sorumluluk duygusunu arttırarak daha gerçekçi ve sağlam adımlar atacağız!

Toprak grubu burçlar bu yerleşimden olumlu etkiler alacak.
Boğa, başak, oğlak burçları, temeli atılmış ilişkilerini sağlamlaştırabilir!
Deniz Altın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392
Venüs Oğlak burcuna geçti. İlişkilerde mantık ve güven ön planda olabilir. İlişkiye yönelik daha ciddi konuşmalar ya da beklentiler olabilir. Bu dönemde ilişkilerde saygı bekleyebiliriz. Bekarsak olgun kişilerle tanışabiliriz. Ve bu kişiler kariyer ve statü anlamında güçlü kişiler olabilir. Kariyer hayatımızda da kalıcı adımlar atabiliriz. Ani güzel gelişmeler de olabilir. Bu dönemde maddi ve manevi değerler ön planda olabilir. Ticari ortaklıkları başlatmak için ve kalıcı olsun istiyorsanız bu dönemde başlayın derim ama Merkür Retrosuna gelmesin aman dikkat ☺️ Cilt bakımı yapmak için güzel zamanlar.

En çok Toprak ve Su gruplarını olumlu etkiler.
Ateş grubu biraz zorlanabilir ☺️
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392

venüz oğlak (2).jpg

VENÜS OĞLAK BURCUNDA VENÜS OĞLAK GEÇİŞİ VE BURÇLARA ETKİLERİ​

8 Ocak-1 Şubat 2021​


Aşk-ilişkiler-evlilik- güzellik- sanat-sosyal yaşam ve para sembolizmi Venüs artık Oğlak burcunda ilerlemeye başladı.

Kara kuru gri bulutlu Satürn yönetimindeki bu burçta yer alan Venüs, elbette Satürn'ün karakteristik özelliklerini yansıtacaktır. Venüs Oğlak burcunda yer alınca, hayata bakış açısı somutlaşır ve ilişkiler daha ciddi ve rasyonel bir hava kazanır. Venüs Oğlak’ta rasyoneldir, materyalisttir, sorumludur, statü ve prestij sever, muhafazakar, geleneksel, klasik çizgide, hırslı , rekabetçi ciddi ve başarılı olmak ister.

Güçlü, başarılı , kariyer hayatında ilerlemiş, zengin hayatta bir yere gelmiş insanlara saygı duyarlar, içi boş pırıltılarla ilgilenmezler, geçici değil kalıcı , zamana dayanıklı, geleneksel ve değeri ispat edilmiş şeylere ilgi duyarlar. İlişkilerde arkadaşlıkta ve evlilikte de bu bakış açısını sürdürürler.

Venüs Oğlaklar Satürn'ün Burcu olduğu için melankoliye depresif ve karanlık bir ruh haline yatkındırlar, özel hayatları kıymetlidir ve kendi alanları içerisinde kendi kuralları çerçevesinde yaşamayı severler, kendi kabuklarına çekildikleri zaman sahip oldukları sessizliği huzuru veya yalnızlığı kolay kolay terk etmek istemezler.

Bu dünyadan gittiklerinde geride bir miras bırakmak isterler. İster iş ister çocuk ister sanat ister fikir alanında, sevdiklerine veya topluma bir şeyler bırakmak isterler. Sanatın ve güzelliklerin klasik ustalarına hayrandırlar, yeni trendlere ve yeni moda şeylere çok fazla ilgi göstermezler, klasik güzelliklere çekilirler.

İlişkilerde karşı tarafın saygısını kazanmak ve zaman içerisinde yavaş yavaş acele etmeden kazandığı güveni korumak önemlidir. Oldukça gururlarına düşkündürler, reddedilmekten veya küçümsenmekten nefret ederler.

Oğlaklar kadın veya erkek olsun kendi başarılarını yaratırlar hayata sıfırdan başlayıp, yavaş yavaş belli bir noktaya gelene kadar çabalarlar, verimli hırslı çalışkan bir enerji ile istedikleri hedefe varırlar. Sevdikleri ile güçlü bağlar kurarak, stabil ve güven dolu bir ilişkiye doğru büyümeye önem verirler. Yaşlandıkça gençleşen nadir görülen bir özellikleri vardır.

BURÇLARA GÖRE KISA KISA VENÜS OĞLAK GEÇİŞİ

KOÇ
: Kariyer alanında sizi tepelere taşıyacak toplum önünde ve iş hayatında daha fazla görünür olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni iş ve kariyer fırsatları önünüze açılacaktır. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars ile güzel açı içinde yer alacak Venüs sayesinde maddi konularda ve yatırım kazanç konularında da olumlu gelişmeler beklemek mümkün.

BOĞA: Burcunuzun yönetici gezegeni olması sebebiyle Venüs Oğlak geçişi size olumlu yansıyacaktır. Uzaklarla bağ kurmak, akademik çalışmalar, hukuki süreçler, resmi ve devletle ilgili işler, basın yayın baskılı işler promosyon ve kampanyalar yapmak isterseniz bu dönemde işlerinizi daha rahatlıkla ele alabilirsiniz. Kültürel felsefi konular, sinema TV veya uluslararası ticaret web siteleri ve yayınlarla ilgili olumlu gelişmeler yer alacaktır. İlişkiler uzaklarla bağ kurarak veya sosyal mecra üzerinden gelişebilir.

İKİZLER: Bu dönemde maddi kaynakların yönetimini temsil eden alandan geçiş yapacak Venüs sayesinde finansal konularda çok daha fazla somut rasyonel ve planlı davranmanız mümkün. Ortaklı işler, ticari girişimler ve bonus, tazminat veya gelirleri artırıcı gelişmelerle bütçeniz destek görecektir. Vergi ve sigorta işlerinizi daha rahatlıkla ele alabilirsiniz. Aileden veya eşten gelecek maddi destekler sizi rahatlatabilir. Eğer kredi veya borç almak isterseniz keza yine kolay yoldan halledebilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınızı dengelemek akılcı harcamalar yapmak ve zamana dayanıklı yatırımlar yapmak adına köklü adımlar atmanız mümkün. Çekiciliğiniz artabilir ve karşı cinsten daha fazla karşılık bulmaya ilgi görmeye başlayabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu dönemde Venüs evlilik ve ortaklık alanınızdan geçiyor olacak. İlişkilerde daha mantıklı ve ayakları yere sağlam basar bir tutum ve davranış yansıtmanız mümkün. Eşinizle daha ciddi ve akılcı konuşmalar yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı daha ciddiyetle ele almak, ebeveynlik görevlerinizi daha dikkatle ve disiplinle sürdürmek gerekecektir. Eşle daha fazla ilgilenmek veya eşit bir göre dağılımı yapmak için istekli olabilirsiniz. İş ortaklıkları yapmak veya çalışma ortaklığı yapmak için uygun bir zaman. Kalbi boş Yengeçler bu dönemde hoşlandıkları biriyle karşılaşabilirler ancak yavaş yavaş ilişkiyi geliştirmek üzere işi ağırdan alabilirler.

ASLAN: Bu geçiş sizlerin iş, çalışma ve günlük hayat alanınızda gerçekleşiyor. İş alanında ilişkilerde veya işle ilgili çabalarınızda oldukça verimli olabileceğiniz bir zamandasınız. İş ilişkileri oldukça akılcı ve rasyonel bir tutum içinde ele alınacak. Sağlığınızı korumak kendinize bakmak saç cilt ve diş bakımı yapmak için güzel bir transittir. İş aramak görüşmeler yapmak ve başarılı olmak için fırsatınız var.

BAŞAK: Bu dönemde Venüs aşk ve romantizm alanınızda geçiyor. Aşk hayatınızın canlanacağı ilişkilerde daha çekici ve cazip hissedeceğiniz bir zamandasınız. Yaratıcı çalışmalarınız, varsa hobiler ve sanatla ilgili çalışmalarda başarıyla ilerlemek mümkün. Çocuklarla ilişkiler daha sorumlu ciddi ve disiplinli bir hal alabilir ama bir yandan da çocuklarınızı mutlu etmek için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Kalbi hali hazırda dolu olan Başaklar için de bu dönem sevdiğiniz kişiyle daha somut akılcı ve güven verici konuşmalar yapabileceğiniz bir zaman dilimidir.

TERAZİ: Venüs burcunuzun yönetici gezegeni ve bu dönemde sizlerin aile yaşamı ev ve aile içi ilişkileri sembolize eden alanınızda yer alıyor. Aile ile daha fazla ilgilenmek gerekecektir. Evde tadilat tamirat dekorasyon gibi işleriniz varsa bu dönemde ele alabilirsiniz. Evde daha fazla insan ile sosyalleşmek misafir ağırlamak veya ebeveynlerle ilgilenmek söz konusu olabilir. Ev alım satım kiralama taşınma işleri ön plana çıkabilir. Evden çalışan kendi işini yapan Teraziler için de Venüs bu 3 hafta boyunca size işle ilgili olumlu fırsatlar yaratabilir.

AKREP: Bu dönemde Venüs sizlerin iletişim alanında kalacak. Eğitimler, kurslar, iletişim, haberleşme ve kısa yolculuklar öne çıkıyor. Kardeşler, akrabalar ve yakın çevre ilişkileriniz daha sosyal ve hareketli geçecektir. Zihinsel projeler, sunumlar, web siteleri, kendinizi ve fikirlerinizi güzel ifade etmek, kitaplar, yazılı anlaşmalar ve sözleşmelerden yana şanslı olabilirsiniz. Cep telefonu, bilgisayar veya ofis aletleri, işinize yarayacak ne gibi araç varsa bu dönemde alım satımını yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ilgi göstereceğiniz. Okullar öğrenciler öğretmenler ve eğitim ile ilgili her konuda işlerinizin gelişeceği bir süreç olacaktır.

YAY: Bu dönemde Venüs Maddi kaynaklarınızı ve birikimlerinizi sembolize eden alandan geçiyor. Finansal konularda daha akılcı somut ve tedbirli davranmak isteyeceksiniz. Yatırımlarınızı değerlendirmek, birikimlerinizi artırmak ve kaynak yaratacak yeteneklerinizi geliştirmek için daha somut bir çaba içine gireceksiniz. Kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz bir zamandaşınız. Bu süreçte bazı Yaylar için daha fazla alışveriş veya harcama yapmak anlamına gelebilir. Öz değer duygunuzu geliştirmek için kendinize hediyeler alabilirsiniz. Kariyer alanında öne çıkmak için fırsat gelebilir.

OĞLAK: Bu dönemde Venüs burcunuzda geçiş yapıyor olacağı için her şeyden evvel ilişkilerde çok daha ön planda olacaksınız ve kendinizi gösterme fırsatı elde edeceksiniz. Beğenme ve beğenilme katsayınız artacaktır. İş ve kariyer fırsatları, iş ortaklıkları veya ortak çalışma yapma imkanları çıkacaktır. Güzelleşmek ve kendinize bakım yapmak için bu geçişi değerlendirebilirsiniz.

KOVA: Bu süreçte Venüs sizlerin arka plan alanından geçiş yapacağı için bir süre kendi başınıza kalmak kafa dinlemek ruh ve beden bütünlüğünüz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bazı Kovalar bu dönemde çok ortaya çıkarmak istemedikleri saklı bir ilişki yaşayabilirler. Kimsenin özel hayatına karışmadan laf taşımadan dedikodu yapmadan bu dönemi atlatmak daha doğru olacaktır. Yoga meditasyon veya spiritüel çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz veya bu konularda iş yapmak proje geliştirmek için adım atabilirsiniz. Sağlığınıza ve bedeninize daha fazla önem verebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Kolektife hizmet etmek iyilik yapmak ve yardımlaşmak idealleriniz için de uygun bir zamandır.

BALIK: Bu dönemde Venüs sizlerin arkadaşlıklar alanınızdan geçiş yapıyor. Sosyal hayatınızın oldukça canlanacağı bir zaman geçireceksiniz. Sosyal bağlarınız güçlenecektir. Arkadaşlarla iş projeleri yapmak ortak gelecek hedefleri ve idealleri belirlemek için Venüs size destek oluyor. Gruplar, ekipler, takımlar ve klüpler gibi alanlarda ciddi profesyonel ve akılcı hedefler belirleyip gelişebilir isterseniz kariyer ve iş hayatınızı destekleyecek arkadaşlar veya gruplardan yardım alabilirsiniz.

Naz Bayatlı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392

OĞLAK BURCUNDA YENİAY​

13 Ocak saat 08:00 de 23 derece Oğlak burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniaylar yenilik zamanlarıdır yeni adımlar, yeni kararlar gündemdedir. Oğlak yeniayı ile birlikte öncü kararların hayatımıza dahil olacağının işareti. Aynı zamanda bu yeniay Plüton kavuşumu olduğu için güçlü, dönüştürücü, etkileri beraberinde getirmekte. Köklü bir karar enerjinin devreye girdiğini anlamaktayız, geleneksel konularda değişim döngüsü başlıyor

Oğlak yeniayı ile birlikte kurumsal konular, finansal mesleki konular, aile, ev hayatı, gayrimenkul, toprak, devlet ile ilgili konularında yeni adımlar gündemde. Ancak plutonik bir dolunay olması nedeniyle, maddi zorlanmalar, toprak sorunları, depremler gündeme gelebilir. Güçlü şirketlerin zorlandığı, kapanış kararı aldığı ilginç haberlerin gündemde olduğu haberler duyabiliriz. Bu yeniayda yenilik kararı kolay yoldan olmayabilir, zorlanarak alacağımız kararlarla birlikte gelebilir.

Mars Satürn kare açısı ile maddi konularda iş konularında, iletişimde, teknolojide, sorunlar olabileceğini işaret etmekte, ayrıca elektrik, elektronik sorunları devreye girebilir. Çatışma, sakarlık, kaza sorumluluklarla ilgili mücadeleler olabilir.

Venüs Chiron kare açısı ile ilişkilerde stresler, pürüzler olabilir. İlişki sorunları, kadınlarla ilgili sorunlar veya maddi konularda ki sorunlarla ilgili radikal kararlar alınabilir.

Genel olarak toparladığımızda artık güçlü dönüştürücü bir kararla yenilik enerjisi gündeme gelsede, bu kararı verirken zorlanabiliriz.

Özellikle 23 derece civarında olan öncü burçlar
(oğlak, yengeç, koç, terazi) en yoğun etkiyi almakta. Diğer etkiyi alanlar ise sabit burçların ilk 10 derecesi (boğa, kova, aslan, akrep) yoğun etki alacaklar.


venüz oğlak (3).jpg


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR


Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda işiniz gerekçesiyle yeni kararlar almaya hazırsınız. Mesleki olarak atacağınız adımlarda finansal kazançlarınız olabilir. Sizleri yoran iş konuları veya aile konularında yaşadığınız streslere bağlı yeni kararlarınız gündemde. Bazı kişiler için maddi konularda yaşanılan tutarsızlıklarla ilgili karar almak isteyebilirsiniz. Bu dönem ciddiyetle planlar yapmanız gerekiyor.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, uzaklar, yurtdışı, yabancılar, eğitim, hukuksal konularda yeni kararlarınız var. Alacağınız bu kararlarda geri planda sizleri stres yapan gündemler tekrar odağınızda olabilir. Ayrıca iş ilişkilerinde yeni kararlar alırken , bazı gelişmeler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu yeniay sizler için her şekilde harekete geçirici olacaktır, sorunlara çözüm üretebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, finansal anlamda gelişmeler sizleri bekliyor. Başkasından kaynaklı gelirleriniz yönünde, banka, vergi nafaka gibi konularda yeni adımlarınız söz konusu. Ortaklı yeni kararlar alabilirsiniz yatırımlar gündeme gelebilir. Ancak yeniay süresinde alacağınız kararlarda iş streslerinizde gündeme gelebilir.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, ilişkilerinizle ilgili yaşadığınız gelişmelerde karar aşamasına gelebilirsiniz. Evlilik ile ilgili yeni adımlarınız söz konusu olabilir. Bazı kişiler için alacağınız kararlar hayatınız için önemli olacaktır. Yeniay civarı günlerde eve, aileye bağlı streslerinizde sizleri yeni kararlar almaya itebilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR


Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, iş koşullarınızla ilgili yeni durumlar içerisinde olacaksınız. İş arkadaşlarınız, günlük rutinleriniz, sağlık konularında gelişmeler söz konusu olabilir. Alacağınız kararlarda sizleri bir dönemdir yoran iş konularından yeni bir karar olabilir. Bu dönem iş yapış şekliniz değişebilir.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili gelişmeleriniz söz konusu. Bazılarınız için bu dönem yeni bir aşk ilişkisi başlangıcı olabilir veya ilişkilerle ilgili karar gündeme gelebilir. Bazılarınız için çocuklarla ilgili yeni konular söz konusu olabilir. Uzun süredir var olan maddi konularınızla ilgili bu dönem yaşayacağınız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Bu yeniay sizler için sorun yaratan konularda harekete geçeceğinizi işaret etmekte.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, eviniz, yaşamınızın temelleri yönünde gelişmeleriniz söz konusu. Ailenizle ilgili veya ev ile ilgili kararlar alabilirsiniz, uzun süredir sizleri yoran konularda yeni kararlar gündeme gelebilir. Bu dönem alım satım konularıyla ilgili veya ev ile ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz.


AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilgili yeni adımlarınız söz konusu. Eğitim, sosyal medya, ticaret konularında destekleriniz var. Bu dönem günlük işlerinizde ani gündemleriniz söz konusu. Bu süreçte iletişim problemleri, eğitim sorunları veya akraba sorunları olabilir ve bu durum sizleri yeni karar almaya itebilir.


YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, finansal gelişmeler, iş aktiviteleri, kurumsal hedefler açısından önemli adımlarınız söz konusu. Yeni bir yatırım veya yeni bir gelir artışı olabilir. Ancak bu yeniayda sorun yaşadığınız konularla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Özellikle eğitim, yolculuklar, kardeşler alanından sizi zorlayan meseleleriniz var ise, değişim kararı alabilirsiniz.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda önemli kararlar alıyorsunuz. Yaşamınızın genelini ilgilendiren konularda yenilikleriniz söz konusu. İşiniz, sorumluluklarınız, sosyal çevreniz konusunda yenilenme ihtiyacınız artıyor. Ayrıca eviniz, yaşadığınız yer, aileniz açısından ani gelişmeleriniz söz konusu olabilir, maddi konularda yeni kararlar gündeme gelebilir. Bazı kişiler için özellikle zorlandığınız konularda çözümler üretmeye başlıyorsunuz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, iç dünyanızda yenilik ihtiyacınız artıyor. Kendinizle ilgili sorun haline getirdiğiniz bir konuyu geçmişte bırakarak yenilenme yaşayabilirsiniz. Bazı kişiler için ise aile ile ilgili konularda sizleri zorlayan meselelerde dönüşümler gündeme gelebilir. Bu yeniay ile birlikte iş konularında yeni kararlar alabilirsiniz.


BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, sosyal gruplar içerisinde yenilikleriniz söz konusu. Arkadaşlar destek alacağınız bu yeniayda sosyal yenilenmeleriniz var. Ancak uzun süredir yaşadığınız sosyal sorunlar, arkadaş sorunları var ise bu dönem tekrar açığa çıkabilir ve bundan dolayı yeni kararda alabilirsiniz. Bazılarınız için bu karar akrabalar kardeşlerle ilgili konularda da olabilir. Bu dönem iç dünyanızda yeni kararlar gündeme gelmekte.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392
venüz oğlak (6).jpg
#venüs oğlak burcunda
8 Ocak- 31 Ocak arası Venüs oğlak burcunda.

💕Venüs ilişkilerin ,uyumun,
paranın,konforun,güzellik ve estetiğin,nasıl sevdiğimiz ve
sevilmek istediğimizi, ilişkiye bakış açımızı gösteren gezegendir.

💕Venüs oğlakta ilişkilere ciddi bir bakış açısı getirecek.İlişkilerde sorumluluk sahibi saygın kişilere çekilebilir,devam eden ilişkiler gözden geçirilir,beklentimize uyup uymadığına karar verilir, uzun süren ilişkiler ister,maddi manevi bizi tatmin etmeyen kişilerden uzaklaşırız.Artık sevgi için emek harcama ve sevgisini ispatlama zamanıdır

💕Venüs aynı zamanda paradır,ticari anlamda ortaklıklar başlatmak için de iyi bir dönemdir, maddiyat önceliğimiz olacaktır.Bu dönem iş aşkları çok görülebilir, partnerler aynı kurumda çalışan kişiler olabilir,bu kişiler size açılabilir.

⏩12,13,14 Ocak Venüs’ün boğa burcundaki uranüs ve mars ile olumlu bir açısı olacak bu günler sürpriz ani yeni bir ilişki başlama potansiyeli yüksek.
⏩28 ocakta venüs pluton kavuşumu artı eksi bir kaç gün ciddi ilişkilere çekileceğimiz çekim gücünün yüksek olduğu günler olacak.

Ümran Efe
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.625
1.392


Venüs (Oğlak) Uranüs (Boğa) etkisi... Aşk Aniden Gelebilir.


ilişkilerde hızlı ve beklenmeyen gelişmeler olabilir, keyifli zamanlar yakalanabilir. Aşk aniden gelebilir. Hem özgürlük hem de sağlamlık ve güven temasının olabileceği ilişkilere adım atılabilir. Sıcak ve samimi ortamlar yakalanabilir. Varolan ilişkilere bir hareket ve canlılık katılabilir. Yalnız olanlar bu etki altında teknolojiden ve farklı yöntemlerden faydalanarak yeni kişilerle tanışabilirler. Arada mesafe olan ilişkiler için keyifli ve eğlenceli bir hafta olabilir.

Yeniliklere açık bir haftadayız. Günlük rutinin monotonluğunu kıracak yenilikler yapabilirsiniz. Hayatınıza bir nebze olsun renk ve eğlence katabilirsiniz. Dış görünüşünüzde , saçınızda, kıyafetlerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ani kararlar vermediğiniz sürece değişimler yapılabilir.

Yaratıcılığın üst noktada olduğu zamanlardandır. Sanatçılar ve yaratıcı işler yapanlar için güzel bir dönem.

Maddi konularda hareketli bir hafta olabilir. Para hızla gelebilir, hızla gidebilir. Ticari konuları hızlandırabilir. Ortaklı işler ve ortak bağlantılar birden kurulabilir ve fayda sağlanabilir.

Özellikle Başak, Boğa,Oğlak, Yengeç, Balık ve Akreplere iyi gelecektir. Hem ilişkiler hem para konularında bir rahatlama yaşatabilir. Keyifli birkaç gün olabilir.

Koç; kariyer ve para konularında ani gelişmeler olabilir. Kariyerden partner karşınıza çıkabilir.

Boğa; Seyahat ve eğitim konularında fırsatlar çıkabilir, uzaklardan bir partner sizi heyecanlandırabilir.

İkizler; Başkalarının kaynaklarından faydalanabilir, pirim alabilirsiniz. Aşk ve cinsellikten yana fırsatlar var. Hediyeler gelebilir.

Yengeç; İlişkiler ve arkadaşlıklar alanınızda hızlı gelişmeler olabilir. Aşk kapıyı çalabilir. Sosyal ağlar ve sosyal çevreden fayda sağlanabilir.

Aslan; kariyerle bağlantılı ufak işler yakalanabilir. Yanınızda çalışan veya birlikte mesai yaptığınız kişilerle ani ilişkiler olabilir.

Başak; Aşk zamanı . Mutlu olabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. tatil ve eğlence imkanı var. Ek para kaynağı kazanabilirsiniz. Uzaklardan şans ve fırsatlara açıksınız, sosyal ağlar vasıtasıyla veya eğitimlerde - seyahatlerde yeni tanışmalar olabilir.

Terazi; Ebeveynlerle ilişkilerde keyifli bir hafta olabilir. Yaşam alanınızda yenilikler yapma şansı var. Cinsellik sürprizlere açık . Kendinizi mutlu etmek adına para harcamak için fırsatlar çıkabilir.

Akrep; Yeni tanışmalar mümkün. Anlaşma ve sözleşme şanslar yakalanabilir,iş bağlantıları birden bire kurulabilir. Hoşsohbetlerin geçtiği ortamlar yakalanabilir. Eğitim sansı olabilir. Aşk ve ilişkiler heyecanlı.

Yay ; Maddi konular ve yatırımlar konusunda ani fırsatlar olabilir. Kaynak artışı gelebilir. Yeni iş bağlantıları kurulabilir. Sahip oldukları değerlenebilir.

Oğlak; Güzelleşmek ve kişisel bakımlardan yana şanslısınız. Birilerinin ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Çekiciliğiniz artıyor. Aşk ve ilişkiler heyecanlı,sıcak ve samimi. Yeni kariyer başlangıçları aniden gelebilir. Hamilelik olabilir.

Kova; Gizli saklı ilişkiler aniden karşınıza çıkabilir, heyecanlı bir hafta olabilir. Kaçamak tatiller yapılabilir. Herkesten izole olma şansı yakalanabilir, kendinizi mutlu etmek için vakit ve para harcanabilir. Teknoloji yeni tanışmalara vesile olabilir.

Balık; Arkadaşlarınızla ortak kazançlardan fayda sağlanabilir. Kariyer gelirleriniz aniden artabilir. Yeni arkadaşlıklar kurulabilir. Aşk ve ilişkiler adına aniden tanışmalar olabilir. Varolan ilişki hareketlenebilir. Araba, telefon,pc almak veya eğitim fırsatı, tatil imkanı birden bire çıkabilir.


AstroGözde