8gun geçen adet ve silik çizgi kizlar lütfen yardım

123yamsn45

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
149
30
25
Kizlar lütfen yardım edin
Adetim bugün itibatiyle 8gun geçti
Gecikmenin 2,ci günü erken gebelik testi yaptım negatif a.a sonrdan çizgisi çıktı neyse
Gecikmenin 6ci günü tekrar erken gebelik testi yaptım yine negatif sonra formlarda erken gebelik testlerin yanıltma payı olduğunu okudum gecikennin 7ci günü kaset test yaptım ve 10 dk içinde gözle görülür şekilde silik çizgi çıktı ve hala adet olmadım
Mide yanmasi bel Kasık karin ağrısı kokulara Hassasiyet var
Sabahları idrara çok sıkışık oluyorum göğüs hassasiyetimde var kizzlar nolur yardım edin
Sağlık ocağına gidemiyorum evim çok uzak eşimde şehir dışında çalışıyor yani şu an gitmem biraz zor🥺🥺🥺😭😭😭😭

Kuzum benim adet gecikmemden 7 gün sonra kanda 0.29 cıktı 1 hafta sonrada 93 çıktı hayırlısı canım üzülme rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sen yarın sabah ilk idrarla tekrar test yap bakalım

Sağlık ocağına verdim kanı canim sordum ne zaman çıkar diye yarın öğleden sonra çıkar dediler 🥲 silik çizgiyi sizinde görmenize sevindim inşallah vardır kuzum
Ben sabah verdim 1 saat önce sonucu aldim cnm internetten baktım bana birsey verdiler ona baktım.netten cikti sonuç aynı gün öğrenebilirsin saat 4 5 e kadar çıkar sonuç

Azmonce doktoruma gorustum bana kimyasal gebelik olduğunu bunu attığımı söyledi test yaptırdım bugünde 26.1 cikti hala kanamam var
canım gecmıs olsun deger 21 ıken nasıl kanama oluyor benım de 9 cıktı bugun kasıgım agrıyor korkuyorum kanama gelıcek mı dıye ıkıde bır wc gıdıyorum regl olcak gıbı kasıgım agrıyo21 dusukse dokuz daha da dusuk ama bata bir gun vardı yaptırdıgımda. dun battı . bugun bat bır gun gecıktı

canım gecmıs olsun deger 21 ıken nasıl kanama oluyor benım de 9 cıktı bugun kasıgım agrıyor korkuyorum kanama gelıcek mı dıye ıkıde bır wc gıdıyorum regl olcak gıbı kasıgım agrıyo21 dusukse dokuz daha da dusuk ama bata bir gun vardı yaptırdıgımda. dun battı . bugun bat bır gun gecıktı
Kanama başladıktan sonraki gün test yaptım 26.1 olmuştu ve hala.kanamam vardı doktorla gorustum düşer pazartesiye kadar değer dedi kimyasal gebelikmjs

X