8şubat ... beni unutma meleğim... seni seviyorum... çok özledim

buldum canım okudum nette. içim parçalandı Rabbim bol bol sabır versin öyle zordurki anlayamayız, düşünmesi bile kalbimi bukadara cıtırken bu durumu yaşamak çok zordur. tarifi olmaz sen çok güçlü bi kadınsın haksever senin imtihanın dünyalıkmış ama meleğin seni bekliyor cenntte elinden tutup senide sokacak cennete canım benim minik kızınıda öptüm Rabbim sizi korusun

link paylaşır mısın

Çok çok üzüldüm gerçekten..
Acına diyecek bir şey bulamam ama, Rabbim kucağına özlem duyduğun o evlat sıcaklığını nasip etsin.
Meleğimiz, Zeynebimiz cennetin kapısında seni bekliyor olacak..

Haksever, zaman zaman aklıma düşersin, ferahlığına duacı olurum.
İmtihanların en büyüğü ile sınandın. Ama çok dirayetli, çok itikatlısın. Allah cennetiyle mükafatlandırsın sizleri de. Önce sağlıklı uzun ömürler versin elbette...

Cennet çiçeği Zeynep, olabilecek en güzel yerde. Öyle inanıyoruz. Sana sabırlar diliyorum bol bol.İmtihanını kaybetme, bu duruşunu bozma, kazananlardan olacaksın inşallah.
Allah kızına uzun ömürler versin, bir parça da olsa bu hayatta mutluluk yakalamaya çalış e mi.
Bizleri de affet, hariçten gazel okumak kolaydır belki, seni teselli edecek cümle yok çünkü. Allah gönlüne ferahlık versin, senin de eşinin de..

Offf tüylerim diken diken gözlerim dolu dolu... rabbim size sabırlar versin. Siz çok güzel bi annesiniz...
Meleginiz cennette... belki peygamber efendimiz başını okşadı sevdi... rabbim tüm yavruları annelerine bağışlasın... rabbim size sabır versin

Konuyu açıp nickini gördüğümde bi anda boğazım düğümlendi
Allahım sabırların en büyüğünü versin kardeşim

Allah sana sabirlar versin. Sare'ye aaglik mutlu uzun ömürlar versin. Seni ona onu sana bagislasin. Zeynep'in cennette seni bekliyor

Gözlerinden akan yaşlara kıyamam..
Allah sabır versin. Büyük bir imtihan yaşıyorsun. Diliyorum ki Allah seni ya bu dünyada ya da öteki dünyada güzelliklerle ödüllendirsin. Acını ferahlatacak hiçbir kelime yok. Allaha sığın bitanem..
Seni hiç tanımayan biri olarak en kalpten dualarımı ediyorum.

cnm konu sahıbbın 1,5 yaşındaki kızı melek oldu zeynep bebek nette var pncereden düşme sonucu melek oldu
Ruyamda 2 yasindaki oglum dustu, kabustu uyandim, uyku tutmadi. Ustelik bende bes aylik hamileyim
Pesine bunkonuyu gordum
Nasil bir tesaduftur bilemedim
Konuyu okuyamadan goZlerimden yaslar akti
Yuce rabbim evlat acisiyla sinamasin
Cok Zor olmali
haksever haksever Allah'im evladini kazalardan belalardan korusun, saglikli omurler nasip etsin insallah
Sen guclusun belli, ustesinden geliyorsun sevginlee... Allah im sana dayanma gucu versin herdaim insallah

Canım benim kendini kesinlikle suçlu hissetme , sen inançlı birisin bunun adı Kader. Maalesef bunu yaşamak zorundaymışsın . Sen yanında olsaydın da , tutmaya çalışsaydın da hatta tutsaydın da yine aynı sonuç olacaktı . Alnımıza yazılmışı asla değiştiremiyoruz . Bebeğinin de bu dünyada ki görevi melek olarak gelip melek olarak gitmekmiş belliki. İnşallah Ayşe Sare'ni sağlıkla , huzurla ve mutlulukla büyütürsün .Sana cennette şefaatçi olacak bir meleğin var .

Konuyu okuyamadım ama mutlaka okuacağım.
Allah sabır versin çok büyük bir imtihan gerçekten ne denir bilmiyorum.
Böyle konuları görünce de diyorum ne kadar küçük şeylere üzülüyoruz,utanıyorum sonra.

Yazını tesdüf gördüm ve inanılmaz üzldüm. Bursa topiğinde yazışıyorduk belki hatırlasın belki hatırlayamazsın .Okuyunca şok oldum içim parçalandı. Çok mücadele verdik uludfağ üniv. yollarında, benimde 7 sene sonra Rabbim nasip etti. senin kendiliğnden hamile olduğun yazdığın gün aklımda...Rabbim diğer kızına güzel ömürler versin.

X