9 aydır hamile kalamıyorum

canim cocuk istiyosan sogan kurunu uygulama o bebegin varsa bile rahimden atilmasi icin
yardimci olur. sogan kuru rahimdeki yabanci maddeleri temizlemek icin uygulaniyor .
kist vs seyler icin sadece incir kurunu uygula. yeter canim. bide aklindan cikar inanki nezaman aklindan cikariyosun o zaman oluyo. simdiden gecmis olsun. allah tum isteyenlere saglikli bebk nasip etsin.

balsuratt delisin vallaa:roflol::roflol::roflol: ooooo ben 5 tane 9 ay geçirdimm..hatta küsüratı bile varrr..yani şu an burda rekor bendeee:lepi:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Pelinim Evet rekor sende şuanda.. Ama sen 1. çocuğu yaptın 2.yi çalışıyorsunn.Ben ise 1 tane bile yapamadım korkma sana yaklaşıyorum bendee :roflol::roflol::roflol:

Pelinim Evet rekor sende şuanda.. Ama sen 1. çocuğu yaptın 2.yi çalışıyorsunn.Ben ise 1 tane bile yapamadım korkma sana yaklaşıyorum bendee :roflol::roflol::roflol:

yok yok olacak senin bebişinnn:CüvCüv: şu tatilini yap kafanı bi dinlee gelincede bol bol çalışşŞeniz araya biraz zaman girince tüm organların dinlenmiş olurr...eee tabiii kocanınkide:eek:kaydirigubbakcemile3yaaa içime doğuyoo sankiii

X