Bebek Beslenmesi 9 aylik bebegimin boyu kisa

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Belkidahaiyisin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
506
220
31
9 aylik erkek bebegim var.7.800 gr kilosu.boyu 68 cm. Suan istanbuldyaiz esimin akrabalarinin yanina geldik.doktora goturduk doktor 9 kilo 72 cm olmasi gerektigini soyledi.yemegini artir dedi.ama yemiyor dis cikariyor istahi gtti.bi yogurt yemek istiyor.esim ise basimin etini yiyor her gordugu bebekle karsilastirip kafayi bozuyor.gercekten sinirlerim cok bozuk.gorumcem esimin teyzeleri hepsi ayni kafada onu mu versek bunu mu versek.arkamdan konustuklarini da hissediyorum.esim de gelmis biraz once biz mi bakamiyoruz diyor.gercekten sinirimden agliyorum.cok mu anormal yani.kendi annem de kafaya takma bisey yok onda diyor.napicagimi sasirdim

9 aylik erkek bebegim var.7.800 gr kilosu.boyu 68 cm. Suan istanbuldyaiz esimin akrabalarinin yanina geldik.doktora goturduk doktor 9 kilo 72 cm olmasi gerektigini soyledi.yemegini artir dedi.ama yemiyor dis cikariyor istahi gtti.bi yogurt yemek istiyor.esim ise basimin etini yiyor her gordugu bebekle karsilastirip kafayi bozuyor.gercekten sinirlerim cok bozuk.gorumcem esimin teyzeleri hepsi ayni kafada onu mu versek bunu mu versek.arkamdan konustuklarini da hissediyorum.esim de gelmis biraz once biz mi bakamiyoruz diyor.gercekten sinirimden agliyorum.cok mu anormal yani.kendi annem de kafaya takma bisey yok onda diyor.napicagimi sasirdim

Internetten baktigim persentil tablolarına göre her şey normal.
Neden etrafınızı bu kadar takıyorsunuz?
Başka çocuk doktorundan fikir alın. Rahatlatacaktır.
Istahsiz bebek var ortada nasıl daha çok yedir.
Gel sen yedir diyesim geliyor böylelerine.

Merhaba benim bebegimde yiyen bir bebek değil zorla yediriyirun eşim kayinvalidem herkes bana kızıyor sizinde biraz ısrarcı olmanız lazım ne yazıkki d vitamini ve kan surubunu aksatmayın

X