9 Aylık İlişkim Bitti

Konusursan tekrar başlar ama:KK43:
Yoo kesinlikle ne telefonlarını açıyorum ne de mesajlarına cevap veriyorum. Konuşursam dediğiniz gibi beni bir şekilde ikna edebilir ya da ne bileyim tekrar tatsızlaşabilir. Çünkü onunla konuşulmuyor ben düzgünce konuşurken bana geri zekalı diyen biriyle konuşacak birşeyim kalmadı. Veda etmek istedim düzgünce ama o benim düzgün halimde bile karşılığını bana geri zekalı diyerek verdi. Veda etmeye bile değmez onun için hiçbir şeyi haketmiyor o. Dün bir de ben ona cevap vereyim diye kışkırtmaya çalıştı beni. İşte niye cevap vermiyorsun korkuyor musun benden korkmaya devam et korkak falan diye mesaj attı. Bir de göz dağı verir gibi whatsapptaki resminde de elinde tabanca almış öyle bir resim koymuş. Çocuğun aklı yok onda istediğini yapsın tek bir mesaj bile atmayacağım bundan sonra zerre kadar sesimi bile duyamayacak.

çok akıllısın ki kısa zamanda görmüşün ne olduğunu. adam resmen küçümsüyor beğenmiyor. ne kadar parası olursa olsun adam olmayınca olmuyor işte. hiç üzülme :KK63:
Evet gerçekten dediğiniz gibi insanın statüsü adamlığını etkilemiyor. Ama bana çok iyi tecrübe oldu bundan sonraki hayatımda yapacaklarım için ders oldu yanımda olacak insan için nasıl davranmam gerektiğini öğrenmiş oldum. Biriyle bir yola çıkmadan öncesinde konuşacağım ben buyum şöyle bir ailem böyle bir hayatım var düşüncelerim hayata bakışım böyle kabul edersen aynı yola çıkalım diyeceğim. Öyle hemen kimseye yelkenleri suya indirmeyeceğim. Üzülmüyorum üzülemiyorum bu olanlardan sonra kızgınlığım daha ağır basıyor.

O senin aptalligin değil ki iyi niyet ve dusuncenden kaynaklaniyo görünen o ki kaybeden o olmuş bence senin eğitim ve is durumunu sorun edip isleri ayrilik noktasına getirdi ise gör bak istediğinin tam tersi biriyle birlikte olacaktır sana dönmek istemez se tabi bu isler boyle eden bulur dunyasi :-)
Şu var ben onun için bir takım fedakarlıklarda bulunmayı göze alabildim. Normalde ben ondan önce okulumu dört yıla çıkarmayı bir iki üniversite daha okumayı açıktan ya da yine iki yıllık ama iyi bölümler okumayı özelde bir yerlere gelebilmeyi istiyordum. Ama onunla tanıştıktan sonra kısa sürede nasıl memur olabilirim diye fırsat kollar hale geldim. Ben hayalim olan şeylerden vazgeçebilme fedakarlığını gösterdim. Ayrıca kendisi asker olduğu için doğu görevleride olacak onunla her yere gitmeye de razı oldum. Ben böyle şeyleri sorun etmezken o sadece para ve memuriyet derdinde oldu. Bakıldığında onun bana karşı göze aldığı bir fedakarlık bir çaba hiç olmamış. Bende öyle düşünüyorum o bu kafayla devam ederse hiç mutlu olamaz. İnsanlar bir şeyler için diretince gerçekten söyledikleri şeyin tersinde durumları yaşamak zorunda kalıyorlar. Bir tanıdığımız vardı illa üniversite mezunu 4 yıllık okumuş biriyle evleneceğim diyordu. Evlendide ama eşi ev hanımı. Bazı şeyler diretince olmuyor. Allah büyük diyorum elbet çark dönecek. O şuan aldığı maaşın ve çevresinin verdiği erkek ortamının rahatlığıyla eğlensin. Ama ileride hepsi dank edecek kafasına ne yaptım diyecek.

Sen bence hayallerinden vazgeçme ve üzülme 9 ay çok uzun bir sure değil söyle düşün en azindan nazil biri olduğunu öğrendim hayatin kurtuldu düşün sen onun için doğu ya gitmeyi göze almissin normalde hangi sehirdesin bilmiyorum ama asker esle bir evlilik biraz cesaret ister zaten nereye gideceğiniz belli değil ailenin fen sevdiklerinden uzak ta ya'niz değecek bir insan olduktan sonra tabi ki buna katlananilir ama degmedigini gördün zararin neresinden donsen kardir simdi hangi bolumu okumak istediğini düşün ve kariyer sahibi olmaya bak elbet senin paranın değil senin değerini bilen biri cikacak tir hayat uzulmek için çok kisa :KK66:

Sen bence hayallerinden vazgeçme ve üzülme 9 ay çok uzun bir sure değil söyle düşün en azindan nazil biri olduğunu öğrendim hayatin kurtuldu düşün sen onun için doğu ya gitmeyi göze almissin normalde hangi sehirdesin bilmiyorum ama asker esle bir evlilik biraz cesaret ister zaten nereye gideceğiniz belli değil ailenin fen sevdiklerinden uzak ta ya'niz değecek bir insan olduktan sonra tabi ki buna katlananilir ama degmedigini gördün zararin neresinden donsen kardir simdi hangi bolumu okumak istediğini düşün ve kariyer sahibi olmaya bak elbet senin paranın değil senin değerini bilen biri cikacak tir hayat uzulmek için çok kisa :KK66:
Evet zaten bundan sonra kimse için hayalerimden vazgeçmeyeceğim. Yapmak istediğim şeyleri yapacağım :)
Evet zararın neresinden dönersek kar çok geç olmadan öğrendim gördüm gerçek yüzünü bundan sonra sadece kendi isteklerim önemli benim için :)

Son durumu aktarmak istiyorum. Mesajlarına cevap vermedim yine. Önce anneni arayacağım haberin olsun falan dedi sonra sana aşkım demeyi özledim puf sapşik dedi ve hala telde sevgilim olarak kayıtlısın diye mesaj attı gülen yüzlü mesajdı. İçten içe de güldüm bu haline ne kadar çocukça diye. Neyse ben faceye resim atmıştım liseden kız arkadaşımla buluştuk kahve falan içtik bende kahve fincanlarının resmini çekip happy days yazdım herkese açıktı resim neyse işte belli ki o resmi görmüş mesaj attı oo yeni sevgili yapmışız hayırlı olsun diye mesaj attı. Whatsapptanda faceden de engellemiş yani sanırım tamamen kurtuldum. :) Ama cidden çok çocukça geldi nasıl böyle birşey düşünebilir gerçekten hayret ettim. Sonuçta kahve içtiğim kişi annemde olabilir ki biz annemle de ara sıra kahve içmeye gideriz.. Neyse öyle ya da böyle en azından artık beni rahatsız etmeyecek :)

X