9 gün önceden lekelenme olurmu?

Hanna makeup

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
47
14
44
Bir süredir bebek sahibi olmaya çalıştığımız için temiz içerikli ürünler kullanıyorum ve yiyorum ve takviyeler aliyorum. Bu ay adet oldugum sure boyunca göğüslerim cok hasasti ve karnım bellim hep agridi hatta bu reglim bittikten sonrada devam etti normalde yumurtlamamin olacağı zaman düşünerek birkere degerlendirebildik. Fakat yumurtlama testinde o gün gözükmüyordu. 2 günde bir yumurtlama testi yapıyordum ama negative çıktı herseferinde. Reglime bugün dahil 9 günüm vardı.bugun kanamam oldu. Hala karnim belim ağrıyor. Hemen dollenme olacağını dusunmedigim icin lekelenme olabilirmi bilmiyorum. Ama reglimin ilk gününe gorede çok az geldi. 9 gün önceden yerleşme kanamasi olabilirmi acaba ? Normalde cok düzenlidir en kötü ya 1-2 gün once veya 1-2 gün aksar. Birkere bukadar erken olmuştu ozamanda kovit asisi yaptirdigim icin olmuştu. Niye böyle olabilir acaba?

Yumurtlama testlerini adet biter bitmez düzenlk olarak hergun aynı saatte yapmanız gerekiyordu iki günde bir olmaz kaçırmış olabilirsiniz ilişki ise bir kez olmuş ve olduğu gün test negatif miş bunları baz alırsak gebelik ihtimali düşük zaten bukadar erken yerleşme kanaması olamaz anca önceki ilişkilerinizden biri denk geldi ise belki öyle üzerine adette görmüş olabilirsiniz

Sizin yerinzde olsam bir doktora giderdim hormonlarıniza baktırın bu düzensizliğin sebebini öğrenirdiniz

Umarım en kısa zamanda o güzel haberi alırsınız ☺️

X