9 haftalık bebeğimin kalp atışı Bi anda durmuş.

Aynen canım ben de sonuçları bekliyorum merakla. Bu arada tıbbi genetikten de randevu aldım haftaya bir gidip görüşeceğim ne olur ne olmaz test vermek istiyorum. Hamile kalmada problem yok işte üst üste ikinci kayıp yaşamak yordu.
Aynn eşinle birlikte gidin test verin o sonuçlarda 1 aya yakın sürede cıkıyor zaten. İnş tedavisi olan yada basit bir şey çıkar sonuç. Hayırlısı olsun ikimiz için de.

Aynn eşinle birlikte gidin test verin o sonuçlarda 1 aya yakın sürede cıkıyor zaten. İnş tedavisi olan yada basit bir şey çıkar sonuç. Hayırlısı olsun ikimiz için de.
Amin canım inşallah. Öyle yapacağız zaten birlikte gideceğiz ilk seferde sadece kardiyavaskuler risk paneli istendi sadece benden. Bu sefer birlikte artık.

Kızlar bende mol gebelik yaşadım, benim sorum kayıplar sonrası doktorunuz şu yada bu doktora gidin yada şu testleri yaptırın diye yönlendirdi mi? Benim doktor mol gebelik dedi, 1 yıl hamile kalmak yasak dedi sonrası için birsey demedi önlem alınacak bir durum varsa takip etmek istiyorum

Kızlar bende mol gebelik yaşadım, benim sorum kayıplar sonrası doktorunuz şu yada bu doktora gidin yada şu testleri yaptırın diye yönlendirdi mi? Benim doktor mol gebelik dedi, 1 yıl hamile kalmak yasak dedi sonrası için birsey demedi önlem alınacak bir durum varsa takip etmek istiyorum
Benim bebeğin Turner sendromu vardı. Genetik test sonucumuz da normal çıktığı için kürtajdan sonra kanama bitsin ilişkiye devam korunmana gerek yok dedi. Tekrar hamile kalabilirsin dedi. 1 sene içinde kalmazsan o zaman tüp bebek yaparız dedi.

Geçen hafta cumartesi günü doktora gittim. Adet tarihime göre 9 haftalıktı bebeğim. Ama doktor 5 gün geriden dedi. 8 hafta 2 günlük dedi. Onun dışında herhangi Bi problem yok dedi. Bebek gayet iyi kalp atışı iyi. Yeri kesesi gayet iyi dedi. 17mm dedi. Sadece idrar tahlili yapmıştı onda kum döküyorsun dedi. Bol su iç dedi.
Okulda gitmedim Bi haftadır evdeyim ara ara karın ağrılarım oldu. Kasıklarımda ve karnımda bende kum döküyorum diye düşündüm ki her gebelikte olur dediler ağrı. O kadar şiddetli değil çünkü. Neyse bu gün kontrole gittim tekrardan( 9 hafta 2 günlük) doktor kalp atışı yok dedi. Büyük Bi şok yaşadık. İnanamadım. Her şey çok yolundaydı. Bi başka doktora da gittim o da aynı şeyi söyledi. Kalp atışı yok. Doktorlar ikisinde net bişi söyleyemeyiz dediler. Pıhtılaşma problemim vardı normalde onun için hem iğne hem ecoprin kullanıyorum. Buna rağmen kalp atışı durdıysa sağlıksız embriyodur. Dediler. Daha öncr de Bi düşüğüm vardı. 2.düşüğüm olmuş oldu. Genetik taramaya gönderirix dediler. Belki Bi sepep bulabiliriz. Ona göre de Bi yol izleriz dedi doktor.daha önceden Genetik tarama testini eşimle yaptırdık kromozom analizinde Bi sıkıntı yok benim sadece pıhtılaşma problemim var çıktı oda çok düşük
Daha öncr bu şekilde olup genetik taramaya giden var mı? Sonuç alan. Sonuca göre Bi aşama kaydetip tekrar sağlıklı Bi gebelik yaşan var mı? Pazartesi kürtaj Olcam ona göre genetik taramaya göndersinler mi? Bazen çıkmaz, gereksiz yere yaptırıyorsunuz diyen doktorlar da var.
.
öncelikle çok geçmiş olsun ügünüm adına . bende iki defa düşük yaşadım boş kese ve bebeğin kalbi durdu , ilkinde genetik taptırdık ama bir şey çıkmadı . iikincisinde ise kalbi yavaş atıyordu ve durdu . ikisi peşpeşe olmuştu rahim yorulmuştu. 9 ay bekledik şuan hamileyim. 3 aylık üstelik . öncekiler sorunlu diye yine olacak sanma Allaha şükür sağlıklı şuan , senin gebeliklerin kaç ay arayla olmuştu canım

Kızlar benim de 10.haftayım bebeğim gelişimi 6 haftada kalmış kürtaj olacağım pazartesi
Bugün akıntım yoğun geldi, çok hafif de kanama ama var yok arası
Pazartesi ye kadar böyle olup vücudüm bekler mi acaba ya (düşük yerine kürtaj yaptırmak istiyorum çünkü genetik test yapıcak doktor hemde birde düşük acısı çekmek istemiyorum 😔)

öncelikle çok geçmiş olsun ügünüm adına . bende iki defa düşük yaşadım boş kese ve bebeğin kalbi durdu , ilkinde genetik taptırdık ama bir şey çıkmadı . iikincisinde ise kalbi yavaş atıyordu ve durdu . ikisi peşpeşe olmuştu rahim yorulmuştu. 9 ay bekledik şuan hamileyim. 3 aylık üstelik . öncekiler sorunlu diye yine olacak sanma Allaha şükür sağlıklı şuan , senin gebeliklerin kaç ay arayla olmuştu canım
Benim ilk gebelik 2020 nin mart ayında düşük yaptım 6 haftalıktı. . İkincisinde 2021 ocakta düşük yaptım. 9 haftalık tı. Bakalım inş bundan sonrası hayırlısı ve sağlıklısı olur inş.

Kızlar benim de 10.haftayım bebeğim gelişimi 6 haftada kalmış kürtaj olacağım pazartesi
Bugün akıntım yoğun geldi, çok hafif de kanama ama var yok arası
Pazartesi ye kadar böyle olup vücudüm bekler mi acaba ya (düşük yerine kürtaj yaptırmak istiyorum çünkü genetik test yapıcak doktor hemde birde düşük acısı çekmek istemiyorum 😔)
Kanama yoksa bişi olmaz ama çok şiddetli Bi kanama yada pıhtı giib gelirse o zaman acile git. Genetik test te yaptır muhakkak.

Kanama yoksa bişi olmaz ama çok şiddetli Bi kanama yada pıhtı giib gelirse o zaman acile git. Genetik test te yaptır muhakkak.
Şuan için normalde birşey yok gibi
tuvalete çıkınca hafif adet başında kanama gelir gibi olur ya onun gibi hafif kanama var

X