9 seneden sonra nasılmı hamile kaldım buyrun anlatayım

Canım nbr? Görünce yazıyım dedim :) bacım pko öyle bi soğan kürüyle sökülmez ki zaten sende yok. Ben senelerdir pkoluyum soğan kürünüde çok yaptım adetimi söktü öyle ara kanamam hiç olmadı , azaltıyo iyi geliyo ama öyle hemen gitmiyo. O kanama başka bişeydendir.
aa mrb iyiyim cnm sen nasılsın?evet sogan kurunu uzun zman yaman lazımmıs ama bend eoyle bı kanam olunca ben ona bagladım tahlıllerımde de cıkmayınca bende sogan kuruyle gıttı herlde dedım cunku ınsulın dırencı olanların genelınde pko varmıs cnm bende yokmus ama cok sukur gercekten zor bı durum bende adet duzensılıgıde vardı hepsı pkoyı gosterıyo ama yok bence sogankuru ıse yaradı cnm ben oyle dusunuyorum hala bunyeden bunyeye degısır herlde allahım sanada şifasını versın inşaallaah cnm bıranonce pkodan kurtulursun senınle tekrar karsılasmak hosuma gıttı cnm:):):)):):)

Çok şükür iyi diyelim iyi olalım :) bende bugun regli oldum aradım randevumu aldım hsg için beklemedeyim. Bence sende devlette vakit kaybetme bunun için bi özele git derim. valla inş düşündüğün gibidir canım. İnş tabi kurtuluruz bizde :)

hmm daha cok erken 6 ay hamıle kalmazssan ozman şüphlen cnm sn süt maydonoz buharını yap yada ısırganotu buharı iltıhapı sokuyormus bırde adacayıyagı acıema dıyede gecıyor inş gerek kalmazda biranonce hamiş kalırsın allahım isteyen herkese nasip etsin inşaallaah
sağol canım amin inş hepimize

Çok şükür iyi diyelim iyi olalım :) bende bugun regli oldum aradım randevumu aldım hsg için beklemedeyim. Bence sende devlette vakit kaybetme bunun için bi özele git derim. valla inş düşündüğün gibidir canım. İnş tabi kurtuluruz bizde :)
allahım iyiyliklerele karsılastırsın inşaallaah cnm :)cnm ben bırkacyere danıstım 400 falan dıolar ama benım suan acıl olarak odemem gereken borclarım var kımıldayamıyorum yanı beklıycem artık bıdahakı ayı cnm :KK43:inş sen hayırlısıyla çektirip kurtulursun o dertten en azından bılınclı bır sekılde ılerlersın darısıda benım basıma inşaallaah rabbim hayırlısıyla en yakın zmanda bızlere ve tum bebek hasretı cekenlere yavrusunu nasip eder cnm senın sonucunu merakla beklıyorum :)

Amin amin amin canım aynen bir an önce kurtulmak lazım. Evet 400 tl az da değil insafsızlık resmen ama insanları mecbur bırakıyorlar. Bizimde borçlar var ama bu ay ayarladık ayırdık kenara çok şükür.inş Allahım daha fazla sınamaz bizleri.

Amin amin amin canım aynen bir an önce kurtulmak lazım. Evet 400 tl az da değil insafsızlık resmen ama insanları mecbur bırakıyorlar. Bizimde borçlar var ama bu ay ayarladık ayırdık kenara çok şükür.inş Allahım daha fazla sınamaz bizleri.
evet cnm ya resmen parmaklarında oynatıyorlar mecbur oldugumuzu bıldıklerı ıcınde elınde gelen acımasızlıgı yapıyorlar devlet hastnesı ucretsız yaparken ozelde 400 vermek ınsanın sinirlerini zıplatıyor ama napalım adelet dıye bısey kalmadıkı saolsunlar herseyı mahvettıler .... bende gelecek ay alamazssam mecbur yıne borc edınıp yapıcaz esımı durduraamam cunkı:KK43:hersey kısmet cnm bende hergun dua ederken allahım benı ve tum bebek ısteyenlerı bebek hasretıyle sınama rabbım diyorum cunku allahuteala bızlerı en cok ıstedıgımız seylerele ımtıhan edermıs inşaallaah rahım fılmıne gerek kalmadan hamile kalabilirz cnm :KK33::KK33::KK33::KK33:

Ben 29 gundur hayit tohumu suyu ve polen kapsulu kullaniyorum 8 mart bat tarihim ama hicbi belirtim yok uzuluyorummmm cokkk sana mucizeni hayitla veren Allahim bizede versin cocuguna ve sana saglikli uzun omurler versin isallahhh.. belirtilerin neydi nasil anladin

evet cnm ya resmen parmaklarında oynatıyorlar mecbur oldugumuzu bıldıklerı ıcınde elınde gelen acımasızlıgı yapıyorlar devlet hastnesı ucretsız yaparken ozelde 400 vermek ınsanın sinirlerini zıplatıyor ama napalım adelet dıye bısey kalmadıkı saolsunlar herseyı mahvettıler .... bende gelecek ay alamazssam mecbur yıne borc edınıp yapıcaz esımı durduraamam cunkı:KK43:hersey kısmet cnm bende hergun dua ederken allahım benı ve tum bebek ısteyenlerı bebek hasretıyle sınama rabbım diyorum cunku allahuteala bızlerı en cok ıstedıgımız seylerele ımtıhan edermıs inşaallaah rahım fılmıne gerek kalmadan hamile kalabilirz cnm :KK33::KK33::KK33::KK33:
Rahim fılmı bende çektırdım sorun cıkmadı artık beklıyorum sabrla

Kızlar 400 tl hsg ıcın vermeyın yazık paraya.onun ıcın zeynep kamıle gıdın yapıyorlar orda.boşuna 400 tl vermeyın özele.ben zeynep kamılde yaptırdım tuplerım de acıkmış...

Zeynep kamil uzak bize sürekli gitgel yapana kadar verdim gitti 400 tl yi canımdan kıymetli mi Allah sağlık versin :) çok şükür temiz çıktı.

Zeynep kamil uzak bize sürekli gitgel yapana kadar verdim gitti 400 tl yi canımdan kıymetli mi Allah sağlık versin :) çok şükür temiz çıktı.
Git gel yapmıcaktın guzelım 2 cı de soncunu alıp cvb soyluyorlar onu da bosuna yaptırıp acı çektım sorun yokmus

Ben hayit tohumu ve polen kapsulu kullanmaya basladim 29 gundur kullaniyorumbeklemedeyim

Git gel yapmıcaktın guzelım 2 cı de soncunu alıp cvb soyluyorlar onu da bosuna yaptırıp acı çektım sorun yokmus
Bi arkadaşa sıradan dolayı gün verememişler şimdi baktım profiline daha şubatta çektirmiş ben aralıkta halletim çapada tedavi görüyorum oradan istediler.vakit kaybıydı o an.

X