9 yaşındaki oğlumun piskolojisi ne olacak ?

Saolun cok zor oluyor ama 3 yıl gecti alıstim artik her zorlukta offf demek deilde sabr deyip kalkiyorum gercektende annelirinden yana hic sanslı deiller keske en basta ben dogursaydim onlari o karaktersiz insan dogurmasaydı 😔
Eşinizle aranız nasıl peki?o görüyor mu bu fedakarlıkları?sizi el üstünde tutsa az kalır

Öyle hassas bir konu ki bu açtığınız, kelimeler arıyorum incitmeden yazacak. Iddia ettiginiz gibiyse uzak durmak hayırlı görünüyor. Içinde çocuk geçen her konu beni çok üzüyor. Onlara iyi bir anne olacağınızdan şüphem yok. Kolaylıklar dilerim
Tesekkur ederim anlattigim gibi malesef ne yaziyosam burda harfi harfine dogru yaşiyorum butun bunlari hem iyilik yapiyorm hem kotuluk onlara yani gorusturmesem cocuklar icin anne demek hersey demek bu kotuluk yapms olurum demek gorustursem tehlikeli kadin herseyi yapar yani simdiden akrabalarina kizimi sana vercem buyuynce oglumu sana vericem dio hayal kuruyo bi ilgisi yok cocuklarla ama ben buyuyunce ne olacaksn meslegniz ne diyorum o cocuklarina koca dusunuyo simdiden yazik..

Eşinizle aranız nasıl peki?o görüyor mu bu fedakarlıkları?sizi el üstünde tutsa az kalır
Evet onunla cok iyiyiz o kadin bole kotu oldukca beni zirveye tasiyo haberi yok oysaki ben istrdim tabi oda boyle gunluk deilde evlilik yapsa annelik yapsa arada bir nasil yetistirmek konusunda yardimci olsa iyi olurdu ama pırıl pırıl cocuklr olurlardi boylede olurlar bi yanı eksik sekilde ama ben bile bu yasta annemden ayri kalamam cocuklar icin bu dhada zor her sabah bska kadin var evde annelerini gormuyolar ne bilim buyuk travva ya valla

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.. bazilarinız bilir bi kac konu daha oncede açmıstim. Ben bir üvey anneyim benim cocugum yok. Esimin 3 cocugu var. Henuz tam annelik ney bilmiyorum yani icimden geldigi gibi davraniyorum hayata onlarin gozlerinden bakiyorum ama bu seferki konu hepsindende acı maaleseff. Dün aksam yemek yerken oglum bana anne sana bisey soylim mi yani bi sırrı vereyim mi dedi neymis o soyle bakalim dedigimde bana hani daha önceki annem var ya biz onceden siz babamla yeni evliyken beni biyere goturdu bi abiyle bi eve gittik ben orada oturdum annem telefonunu verdi bana oynamam icin bi kac yiyecek aldi bana ve gittj dedi telefonun sarji bittiginde ise annemin yanina gittim o yanimizdaki adamla icerde yatakta yatiyodu sonra bana git iceri geliyom dedi bende gittim iceri bekledim onu sonra evimize az uzak bi yerde indik eve geldik banada soledi bu aramizda sır kalsin kimseye deme cici annene bile soleme dedi die ben o yalan soylese anlarim kolay kolay biseyide soleme dediginde ise soylemez. Dogru mu deil mi bilmiyorum ama bu cocuk ozman yası 7 ydi yani neden boyle bisey desin durduk yere yada nerdn bilsin boyle seyleri suan annesiyle gorusmeyeli baya oluyo yani hic bir sehilde kendisi ilgilenmez yani annelik deil bu ya vallahi aklim almiyo bunu bana soylediginde basimdan kaynar sular dokuldu inanin ama anneside yani bu duruma musait biraz ayagi kacık. Goruyoruz da gecen agladi cocuk neden dedm annemi ozledm ddi aradim ben tabi onun icin sırf dedim ki sen aramasanda ben arim dedim arada geliyosun cocugun aklina ister istemez die dedim oda ogluna annecim aglama ben size yiyecek gondericem oyuncak alicam tamam mi diyerek teli kapatti.. buyuk konusmim ama yani Allah neden boyle insanlari anne yapıyo ben anlamiyorum.. cocugun yiyecege giyecege oyuncaga ihtiyaci yokki sana ihtiyaci var patlamak uzereyim nerde gorsem kadini gebertesim geliyo vllahi gram acımamıs cani 3 cocuk cıkartırken nyse uzun oldu kusura bakmayin ne olur benim bu durumda bi doktrdan yardim almam gerek demi cocuga ne cevap vericemi bilemedm dondum kaldım ole ya 😢 sustum lafi degistirdim napsamda silsem bunu ondan ilerde anlamini bilince bu olanlarin cok canı yanacak kin besliycek 😟😟
Pek size de inanmadım açıkçası🤷

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.. bazilarinız bilir bi kac konu daha oncede açmıstim. Ben bir üvey anneyim benim cocugum yok. Esimin 3 cocugu var. Henuz tam annelik ney bilmiyorum yani icimden geldigi gibi davraniyorum hayata onlarin gozlerinden bakiyorum ama bu seferki konu hepsindende acı maaleseff. Dün aksam yemek yerken oglum bana anne sana bisey soylim mi yani bi sırrı vereyim mi dedi neymis o soyle bakalim dedigimde bana hani daha önceki annem var ya biz onceden siz babamla yeni evliyken beni biyere goturdu bi abiyle bi eve gittik ben orada oturdum annem telefonunu verdi bana oynamam icin bi kac yiyecek aldi bana ve gittj dedi telefonun sarji bittiginde ise annemin yanina gittim o yanimizdaki adamla icerde yatakta yatiyodu sonra bana git iceri geliyom dedi bende gittim iceri bekledim onu sonra evimize az uzak bi yerde indik eve geldik banada soledi bu aramizda sır kalsin kimseye deme cici annene bile soleme dedi die ben o yalan soylese anlarim kolay kolay biseyide soleme dediginde ise soylemez. Dogru mu deil mi bilmiyorum ama bu cocuk ozman yası 7 ydi yani neden boyle bisey desin durduk yere yada nerdn bilsin boyle seyleri suan annesiyle gorusmeyeli baya oluyo yani hic bir sehilde kendisi ilgilenmez yani annelik deil bu ya vallahi aklim almiyo bunu bana soylediginde basimdan kaynar sular dokuldu inanin ama anneside yani bu duruma musait biraz ayagi kacık. Goruyoruz da gecen agladi cocuk neden dedm annemi ozledm ddi aradim ben tabi onun icin sırf dedim ki sen aramasanda ben arim dedim arada geliyosun cocugun aklina ister istemez die dedim oda ogluna annecim aglama ben size yiyecek gondericem oyuncak alicam tamam mi diyerek teli kapatti.. buyuk konusmim ama yani Allah neden boyle insanlari anne yapıyo ben anlamiyorum.. cocugun yiyecege giyecege oyuncaga ihtiyaci yokki sana ihtiyaci var patlamak uzereyim nerde gorsem kadini gebertesim geliyo vllahi gram acımamıs cani 3 cocuk cıkartırken nyse uzun oldu kusura bakmayin ne olur benim bu durumda bi doktrdan yardim almam gerek demi cocuga ne cevap vericemi bilemedm dondum kaldım ole ya 😢 sustum lafi degistirdim napsamda silsem bunu ondan ilerde anlamini bilince bu olanlarin cok canı yanacak kin besliycek 😟😟
Siz üveymisiniz sizce?
Bence değilsiniz demek istedim sadece.

Siz üveymisiniz sizce?
Bence değilsiniz demek istedim sadece.
Uvey kelimesi garip bi kelime dimi bunu zaten gercek hayattakiler bile inanmiyo yani sen salak msn neden 3 cocuklu adam bilmem ne ozmnda hic dusunmedm tamam dedim suan hala neden bole deiklerini anlamiyorum insanlarin cocuklarla evde kres hayatimiz var gayet duzenli 🤗

Çok acı.Herkes anne olmamalı hemfikirim sizimle.Artık eskisi gibi değil 7 yaşındaki çocuklar herşeyi biliyor gayet anlamıştır çocuk durumun farkındadır.Çocuk böyle şeyleri uydurmaz doğrudur.O çocuğun başına gelen en güzel şeysiniz belki de.İstiyor musunuz bilmiyorum ama şayet istiyorsanız size de hayırlı bir evlat nasip olsun inşallah.Anne baba ayrı olan her çocuk pedagog desteği almalı zaten ki bu yavru yaşadıklarıyla önceliği olmalı bu konuda diye düşünüyorum

Kendinize “üvey anne” demeyin lütfen..Biyolojik annesinden daha çok annesiniz o çocuğa okuduğum kadarıyla..
Merhametinizden dolayı sizi tebrik ediyorum,gerçekten yüce gönüllüsünüz💐💐

Çok acı.Herkes anne olmamalı hemfikirim sizimle.Artık eskisi gibi değil 7 yaşındaki çocuklar herşeyi biliyor gayet anlamıştır çocuk durumun farkındadır.Çocuk böyle şeyleri uydurmaz doğrudur.O çocuğun başına gelen en güzel şeysiniz belki de.İstiyor musunuz bilmiyorum ama şayet istiyorsanız size de hayırlı bir evlat nasip olsun inşallah.Anne baba ayrı olan her çocuk pedagog desteği almalı zaten ki bu yavru yaşadıklarıyla önceliği olmalı bu konuda diye düşünüyorum
Evet elimden gelen destegi yapicam cabaliycam onlar icin . Istiyorum ama en kucugu 3.5 yasinda abisini ablasni bile kiskaniyor o birz dha buyusun allah nasip ederse insallah bende 1 tane istiyorum annelik nasil bi his merak ediyorum açikcası

ANNELİK KUTSALDIR! HERKES SEVER! ANNE MERHAMET EDENDİR, KORUYAN KOLLAYANDIR BENİM NEZDİMDE...
Herkes bu şekilde değil ama. Doğurup çöpe atan, sevgilisi ile bir olup öldüren. Bunlar ne oluyor. Annelik kutsaldır diye genelleme yapılamaz. Her doğuran da anne olamaz

tebrik ederim sizi gönülden kucaklarım yüce gönüllü anne:KK200:
üçüne de destek şart maddi olarak yetebilecek misiniz peki?
Baba calisiyo bi tek kimseyede birakamiyoruz suan bende calissam ama buyuyunce bende calisrm ozmn kendilerine baka bilirler ben kardesmle cok kaldim evde yalnz annem babam calisti insallh bugnleride atlatiriz suan yapabilecek bisey yok seneye 2 cocukta okula gidicek biri 3 snf biride 1 bakalim hayirlisi 🤗

X