98 den 70 e yolculuk

Aynı kilodayiz ve bende Diet yapmaya yen başladım hadi birlikte basaralm

5 sene sonra yine ben yine kilo sorunum🥹
Neyse ki artık 98 değil 90 kiloyum,ne güzel mart ayında 83 olmuştum stresten yine yedikçe yedim.
Bugün yeni bir diyetisyene gittim,bağırsak eliminasyonu programına başlıyorum yarın
Bakalım bu sefer hedefime ulaşabilecek miyim sadece 20 kilo ya ne kadar zor olabilir ki

Diyetin ilk günü ağrısız sızısız geçti,çok başım ağrır dedim ama iyiyim
Sabah Türk kahvesi+fındık+badem(çiğ)
12 de 2 yumurtalı ekmeksiz kahvaltı,ilk defa cevizin üstüne tahin ve tarçın döküp yedim eh işteydi
Arada 1 ufak şeftali+fındık+badem ve yeşilçay
Akşam koca tabak bamya yemeği,avuç içim kadar haşlanmış tavuk göğsü ve biraz tavuk suyu,yarım şeftali ve badem
Şimdi su ve yeşilçay içeceğim günü yemek olarak kapattım
Spor yapmadım,hiç hevesim yok şu an yarın yaparım diye umuyorum

Diyete devam bugün aşırı baş dönmesi yaşadım ama dayanmaya çalışıyorum,spor yapamadım

Sporsuz geçen bir 10 gün oldu,yarın diyetisyenle randevum var
Bendeki sonuç Pazar günü bir önceki gün yediğim mantının etkisiyle 91,4 ile başladım diyete
Bugün 88.8 idim
Üşenmeyip bantta yarım saat yürüsem,bir de 45 dk leslie yapsam o kadar iyi olacak ki

Evet 10 günlük sonuç -2,5 kg,1,5 kilo yağ kaybım var
Bugün biraz kaçamak yapıyorum yarın eski düzenimle devam

Evet diyette 17. Günüm bugün ve kontrolüm vardı bu hafat giden -1,5 kg,500 gramı yağdan.Güncel kilom 86.00.Bugüne kadar 2 kg yağdan gitti.Sıfır spor ve bol kaçamakla güzel bir sonuç aldığımı düşünüyorum
Bu hafta artık yoğurt,peynir ve ekmek serbest daha dikkat ederek haftayı tamamlamayı hedefliyorum

Regl haftasındaydım bugün bitti şükür,güncel bu hafta giden -400 hepsi yağdan
Haftaya çarşambaya kadar vermem gereken -2,500 muş diyetisyenime göre,bugün ufak tefek kaçamaklar yapıp yarın devam

Dün diyette 1 ayım bitti,diyetisyen randevum da dündü.
Bu hafta verilen 1200,1600 gr yağdan gitmiş
Başladığım kilo 90,güncel 84,3
Hedefimiz eylül 1 de 79 lu bir rakam görmek
Dün yemek istediklerimi yedim bugün muhtemelen +2 falanımdır tartılmadım ama diyete devam

Geçen hafta -400 gr verip 84.00 olmuştum
Bu hafta -1 kg yağdan vermişim,tartıda gözüken -900 gr
Güncel kilom 83.1
Bir sonraki randevuma kadar hedefim 79 u görmek

Yoğun geçen haftanın ardından bildirim yapayım,geçtiğimiz cumartesi diyetisyen randevum vardı,güncel kilom 81.2 yağdan 300 gr gitmiş
Güya bu cumartesi 79 u görecektim,maalesef olmayacak umarım artı çıkmam

5 sene sonra yine ben yine kilo sorunum🥹
Neyse ki artık 98 değil 90 kiloyum,ne güzel mart ayında 83 olmuştum stresten yine yedikçe yedim.
Bugün yeni bir diyetisyene gittim,bağırsak eliminasyonu programına başlıyorum yarın
Bakalım bu sefer hedefime ulaşabilecek miyim sadece 20 kilo ya ne kadar zor olabilir ki
Cok zor çok. 2 aydir ne cekiyoeum ben bilirim. Aclik zerre yok insani yoran psikolojik etkenler . Listeye uyuyorsun ama gran gram giden kilolar cok etkiliyor

X