Abdülkadir Göksele beye revizyon olanlar

Revizyon için acele etmemenizi öneririm.Ben 5.ayda burnumdaki bazı sorunlara takılıp 13.ayda kendi doktoruma revizyon oldum.Sonuç o kadar kötü ve eskisini aratır oldu ki hayatımdaki en büyük pişmanlığım diyebilirim.Her ameliyat bir risk.Güzel bir burna sahip olmak için daha çok zamanınız var.İkinci şansınızı çabucak tüketmeyin.
Doğal burun konusunda doktorunuz haklı olabilir.Ben doğal istediğime de pişmanım açıkçası.

Merhaba Ben toplamda beş kez ameliyat oldum her seferinde düzelecek diye bir umutla ama daha kötüye gitti sakın acele etmeyin bu konuda şimdi hayatım mahvoldu diyorsunuz ya bir ameliyatla ben sizin yaşadığınızın beş katını yaşıyorum hayatım bitti artık doktorlara da güvenim kalmadı acele karar vermeyin lütfen sonucu iyi olmuyor çünkü
5 ameliyatı farklı doktorlara mı oldunuz? Sorununuz neydi nasıl ilerledi bahsedebilir misiniz?Ben İkinci için olayım rahatlayayım dedim ama kabus o zaman başladı ne yazık ki.Üçüncüyü istiyorum ama zaman konusunda birkaç yıl beklemek konusunda kendimi zorluyorum .Hiç göründüğü gibi bir ameliyat değil.Özellikle doku kaybı varsa yerine koymak ve pürüzsüz sonuç elde etmek çok zor oluyor.

Merhaba Ben toplamda beş kez ameliyat oldum her seferinde düzelecek diye bir umutla ama daha kötüye gitti sakın acele etmeyin bu konuda şimdi hayatım mahvoldu diyorsunuz ya bir ameliyatla ben sizin yaşadığınızın beş katını yaşıyorum hayatım bitti artık doktorlara da güvenim kalmadı acele karar vermeyin lütfen sonucu iyi olmuyor çünkü
Merhaba.
Bu ameliyatlari kim yapti, sora bilir miyim?

Göksel beye ameliyat olmadan önceki burnum açıkcası aşırı problemli bi burun değildi. Fakat bi bayan olarak göze batıcak kadar da sıkıntıları vardı. Hafif bi kemerim vardı, burnum zaten büyük bir burun değildi. Burnumun orta kemiği olması gereken yerde değildi yani sağa doğru içerden hafif bir eğrilik vardı. Deliklerimde asimetri vardı. Burnumun kalkıklığında bi sıkıntı yoktu. Doktor bey açısı yüzüne göre orantılı dedi fakat gülerken burun kanatlarım olması gerekenden yukarıya doğru çıktığı için sanki burnumun ucu düşük gibi görünüyodu. Ve burnumun iç kısmı göründüğü için sanki burun deliklerim çok büyük gibi bi algı oluşturuyodu. Doktor bey sadece kemerini aldı. Burun ucumu güçlendirdi. Burun ucumu kaldırmicağını söyledi. Ve gülme kaslarıma müdahele etti. Burnumun kanatları yukarıya olması gerektiğinden fazla çıkmasın diye. Bir de burun orta kemiğini olması gereken yere getirdi. Ameliyatımda en zor kısım kemiği ortaya grtirdikten sonra burun deliklerimde oluşan asimetri onu çok uğraştırmış. Dengesi bozulmuş milimetrik ayarlicaz diye çok uğraştık ama yaptım dedi.
Merhaba şuan burnunuDan memnun musunuz acaba

X