abim, eşi ve ailem

Değişik olaylar. Sizin kızın fiziksel özelliklerini begenmeyip çirkin bulmanız, abinizin arada laf taşıması, sizden araba istemeleri, kovmaktan beter tavırları. İletişimi kesmeniz en uygunu sanki. Arada bu kadar sıkıntılar varken iletişimi sürdürmek mantıksız değil mi?
Ben ve annem kesme taraftarıyım, güvenmediği 2 hafta önce altınları çaldı dediği eşi ve ailesiyle ne kadar huzurlu olacağı meçhul. Babam ısrarcı, oğlumdur atsam atamam satsam satamam diyen. Şu anlık iletişim yok, sustuk.

Yaw kimse melek numarası yapmasın. Çirkin bulduğumuz birini en yakınımız olan abimize söyleriz :KK70: ben söylerim vallah. Yakışmıyorsunuz derim. Söylemem diyene de inanmıyorum ben.
Abimin evleneceği kadının dış görünüşü en son ilgileneceğim şey olur. Çünkü bana ne. Sevmiş beğenmiş evlenmek istemiş bana halt yemek düşer.

Yaw kimse melek numarası yapmasın. Çirkin bulduğumuz birini en yakınımız olan abimize söyleriz :KK70: ben söylerim vallah. Yakışmıyorsunuz derim. Söylemem diyene de inanmıyorum ben.
İki abim var hiç seçmece karpuz gibi görüştükleri kızların resimlerini yollayıp nasıl diye sormadılar.
Sorsalarda çirkin falan demezdim.
Kendi beğeniyorsa gerisi beni ilgilendirmez.

Ya abim bize zaten gelip nasıl, güzel mi beğendiniz mi demese ben zaten çirkin demem ki bize dümdüz güzel mi çirkin mi diye soruyor, üzerine karşı tarafa yetiştiriyor bunu bana ne yoksa kendi sevmiş beğenmiş biz evlenmiyoruz sonuçta

Abinizin hiç aklı yok. Engelli filan mi acaba?

Yengeniz fesat olabilir. Amenna. Ama abiniz bir fesattan çok daha fazlası. Ve siz de anne kız çok akıllı değilsiniz bana kalırsa

Acaba anne babanız toplumun geneli gibi erkek evladına tapıyor olabilir mi?

Genelde kendisine tapilan erkeklerde çıkıyor bu psikopat ve gerizekali hareketler.

Allah erkek evlat sapığı olan herkese erkek evlattan buldursun diye beddua ederim sık sık. Sizi bulmasına üzüldüm.

Babanızın yerinizde olsam iletişimi tamamen kesip mirastan men ederim. Ama tabi bizim toplumumuzda erkek evlat hiçbir zaman suçlanamaz. Burada suçlanacaksa gelin hedef alınır.

Erkek evlat sapıklığı yüzünden kendimize düşman erkekler yetiştiriyoruz. Ama erkekleri o kadar seviyoruz ki yine onu suclamaktansa elin kızını suçluyoruz.

Allah belâmızı veriyor işte.

Karıncayı incitmeyen bir dinin inananlari olarak kadınları incitiyoruz. Bu sebeple de iki yakamız bir araya gelmiyor.
Sosyal zekası düşük birisi, çok süzgeçten geçiremiyor insan ilişkilerini.
Yok evlat sapıklığı değil olay, tam tersi abim her zaman bana olan kıskançlığını belli etmiştir sanki annemler evlat ayrımı yapıyormuş gibi.

Ya abim bize zaten gelip nasıl, güzel mi beğendiniz mi demese ben zaten çirkin demem ki bize dümdüz güzel mi çirkin mi diye soruyor, üzerine karşı tarafa yetiştiriyor bunu bana ne yoksa kendi sevmiş beğenmiş biz evlenmiyoruz sonuçta
Abin cidden omurgasız ya 🤮inan bana hayatından def et. Kafan da rahatlar.

Abimin evleneceği kadının dış görünüşü en son ilgileneceğim şey olur. Çünkü bana ne. Sevmiş beğenmiş evlenmek istemiş bana halt yemek düşer.
Sana güzel mi dese ve hoşuma gitmese ne dersin mesela ? Bilemiyorum biz abim ve kardeşimle biraz dedikodu yaparız :KK70: Allah affetsinnnn

Ya gerçekten, neden benden hariç kimse fake demiyor? Hanim apla kendini jacuzziye kitliyor ve millet halen normal yorum yaziyor.

Keşke burda yazmasaydin konu sahibi. Yapimcinin biri görür ve dizi yapar, reyting meyting hepsi olur. Yapma etme eyleme. Yazik günahtir konu sahibi, bu yeteneklerin boşa gitmesin.

Baba da normal değil. Eşek kadar adamı düğün gecesi alıp gitmekle tehdit ediyor gelini ve ailesini. Sanki okuldan çocuk alıyor.
Olayda ilk gece altınları ısrarla kendisinde tutmak istemesinden patlıyor üstelik. Gelin damat altınları istiyorsa yok illa vermem yarın alırsınız demek yanlış.

Ne kadar kaypak bir abi. Hayretler içinde okudum. Benim abim de sevgili olduğunda yengem hakkındaki fikirlerimizi sormuştu, ben de dimdirekt demiştim içimden ne geçiyorsa. Yengem asla bilmedi, tanıdıkça da sevdik gerçi. Ama anneniz de garip. Adamlar size tonla saygısızlık yapıp engelliyor hala enişteyi arayıp ulaşmaya çalışıyorsunuz. Biraz gurur yapın, annenize engel olun. Sizin bir duruşunuz olursa karşı taraf belki utanır ama böyle ısrar kıyamet peşlerine düşerseniz biz haklıyız kafalarına girerler.

Ben de arkadaşlara katılıyorum. Hepiniz hatalısınız. En başta kadının fiziksel özelliklerini eleştirmeniz çirkin. Abinizin her şeyi yetiştirmesi yersiz. Gelin ayrı çirkef, ailesi ayrı uyanık. Sonlardaki hırsızlık iddiasına denecek söz yok. Bu kadar problemli insan nasıl bir araya gelmiş hayret ettim.

Ya gerçekten, neden benden hariç kimse fake demiyor? Hanim apla kendini jacuzziye kitliyor ve millet halen normal yorum yaziyor.

Keşke burda yazmasaydin konu sahibi. Yapimcinin biri görür ve dizi yapar, reyting meyting hepsi olur. Yapma etme eyleme. Yazik günahtir konu sahibi, bu yeteneklerin boşa gitmesin.
Fake demek için sizi bekliyorduk. Rol çalma olmasın sonra. 😅

İki abim var hiç seçmece karpuz gibi görüştükleri kızların resimlerini yollayıp nasıl diye sormadılar.
Sorsalarda çirkin falan demezdim.
Kendi beğeniyorsa gerisi beni ilgilendirmez.
Benim abim de sormaz ama ben söylerim :KK70: kötü görümceyim ben. Zaten iyi olsakta kötüyüz görümceler :KK70: abimin eşi güzel Allah için ama içi……………….. :KK70:

X