Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri abimin düğünün de abiye seçimi...

dermannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
332
19
kızlar abimib düğünü için bu elbiseler abartımı kaçar tabi 2. elbisede beyaz olmayacak lacivert olacak..bu arada benim boyum kısa 168 falan olurum topukluyla

Eklentiler

• 2276547.jpg
    2276547.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 1.588
  • 7527e9ed58_.jpg
    7527e9ed58_.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 654
rengi beyaz olmayacaksa bence gayet uygunlar. kardeş düğününde de giymeyeceksen başka nerede giyilir böyle abiye...

öyle mi diyorsunuz bana daüstümde ki baskıdan abartı geldi yani abimin nişanlısı 10 kere sordu ne giyeceksin napcaksın diye,durmadan abim de soruyor aslında hiç ilgilenmez ne giydiğimle o yüzden kararsız kaldım..tabiki beyaz olmaz 2. elbisede

Abartı olmaz kardeş en yakın sonuçta.
Abinin nişanı olsa giyme derdim bak gelinin abiyesine denk düşebilirdi.
Ama düğüne gayet uyar..

1.elbiseye bayıldım.
hiç abartılı değil.aksine abimizin,kardeşlerimizin düğününde hepimiz böyle giymeliyiz ki birkaç ay önce ablamın düğününde bende böyle elbise seçmiştim ve giymiştim.

elbiseler cok guzel bence 2. nin baska bi rengi cok guzel olur.. ben biraz daha sade giymistin abimin dugununde 2 sene once ama simdiki aklim olsa senin gonderdigin tarzda giyerdim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 573
tamam şimdi net olarak kafam da oturdu teşekkür ederim abartı olmazsa bnlardan birini alayım içimde kalmasın .okta begendim:))...evet sizin abiyeniz daha sade ama gayet şık

Aynı dertten muzdaribiz ya,:KK50: 1.elbise çok şık duruyo gerçekten..Bende böyle bir abiye arıyorum..:KK14:

böyle bir abiye buldum ama daha taşlıydı almadım o yüzden taşıyamadım taşlarını bu arada seçil store dan buldum ama bulduğum bu sezon değil sanırım...neyse ben yine bu model lacivert bana daha çok yakışan bir elbise aldım ankarada isen izmir caddesine mutlaka bak :)

böyle bir abiye buldum ama daha taşlıydı almadım o yüzden taşıyamadım taşlarını bu arada seçil store dan buldum ama bulduğum bu sezon değil sanırım...neyse ben yine bu model lacivert bana daha çok yakışan bir elbise aldım ankarada isen izmir caddesine mutlaka bak :)

senin adına sevindim, darısı benim başıma.:KK68:.maalesef ankarada değilim, İstanbulda bakıcam mecbur..Son bir haftam var yahu :mad:

Benimde kına elbisem hazır ,Düğün için elbisem yok, henüz bulamadım sanırım abimin düğününe kot pantalonla katılıp bir ilk gerçekleştiricem :KK49:

kınaya nasıl bişey aldın peki uzun mu kısa mı? karar veremedim ben hani basit olmasın ama öyle gösterişlide olmasın..yokk bulursun o zmana kadar o ilki gerçekleştirme :)

X