Ablalarım görüşlerinize ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

serife05

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
169
307
İyi akşamlar ablalarım. Yöneticilerden ve sizlerden özür diliyorum öncelikle belirteyim ben bir erkeğim. Haliyle sinirleneceksiniz ve burda ne işiniz var diyeceksiniz. Hele bir hayatımı ve şu aralar yaşadığım problemimi anlatıyım ve bana lütfen tavsiyelerde bulunun. Sonra üyeliğim kapatılsın ya da iptal edilsin.
Ben iki bucuk yaşımdayken annemle babam trafik kazasında vefat etmiş. Rahmetli babaannem sahip çıktı. Allah razı olsun ondan bu hayatta sevgisini karşılıksız hissettiğim tek kadın oymuş meğerse ama 10 yaşımdayken babaannemide kaybedince amcam beni evine aldı. Asla isyan edemem kaderim buymuş ama 10 yaşımdan beri maalesef yüzüm pek gülmedi. Yengem olacak kadın kendi çocuklarını doyurur beni aç bırakırdı. Onları parka götürür beni götürmezdi. Mesela yağda yumurtayı çok severdim, sofrada iki lokma alırdım sen çok yedin birazda bunlar yesin der tavayı önümden alırdı. Birgün okuldan gelmiştim ben gelmeden öncede çocuklarına patates kızartmış buram buram kokuyordu canım çok çekmişti ama utancımdan benimde canım çekti diyememiştim bile. İşte o an annesizliğin ne demek olduğunu anladım bari bana sahip çıkacak bir ablam olsaydı o kadar çok isterdim ki. Annemle babam daha 4 yıllık evlilerken ölmüşler. Elimde üç beş fotoları var. Bu yaşımda hala onlara sarılarak uyurum her gece. Yengem olacak kadın kendi kızıyla oğluna ne kadar sevgisini veriyorsa bana da nefretini kusardı. Maalesef çok dayağını yedim ve ağır laflarını işittim. Geceleri yorganın altında ağlayarak geçti çocukluğum. Rahmetli annemle araları hiç iyi değilmiş. Herhalde onun hıncını benden çıkarırdı. Babaannem zaten komşulara hep derdi hatırlıyorum. Ben ölsem bu yetim bizim huysuz geline kalırsa kahrolurum mezarımda rahat edemem derdi. Maalesef annem kaçarak evlendiği için anne tarafımda beni hiç sahiplenmedi. Amcamda 14 yaşımdayken araları bozulmasın diye yengemin lafına uydu ve beni yatılı liseye verdi. Ve bir daha da akrabalarımdan hiç kimseyle görüşmedim. Bu konuları anlattıkça sabaha kadar anlatırım ama burada kesiyorum.

Allah’a şükürler olsun üniversiteden sonra güzel bir iş imkanım oldu. Evimi arabamı aldım. Maddi durumum iyi. Fikirlerine ihtiyacım olan ve beni olumlu şekilde yönlendiren bir kadın bir abla ya da kız arkadaş maalesef bu yaşıma kadar karşıma çıkmadı. Bende de sıkıntı var çünkü aşırı mesafeliyim. Çünkü kadınlara güven problemim var. Evlenme hayali kurduğum çok sevdiğim eski sevgilimin aldatması ve yengemin yaşattıklarından herhalde kadınlara güvenemez ve iletişime bile geçemez oldum. Çalıştığım yerde hep erkek. Sorum şu ki; Geçen ay beni instagramdan komşum olan kız ekledi çok şaşırdım. Kendisini apartmana girip çıkarken görürdüm. Ama öyle bakışmamız bile olmazdı. Hatta evlidir rahatsız olmasın filan die asansörde denk gelirdik sırtımı dönerdim. Mesaj atmış müsaitseniz sizinle tanışmak istiyorum diye. Bende kabul ettim ertesi gün cafeye gittik biraz sohbet ettik. Benden hoşlandığını farkettim açıkcası bende de biraz hoşlantı oldu. Sonra evlerimize geçtik. Görüşlerimiz uyumlu beraber vakit geçirmemiz çok çok hoş olmaya başladı. Bir kaç gün bu şekilde takıldık. Oh be dedim artık mutlu olabileceğim bir kadın karşıma çıktı dedim. Ertesi gün yanıma apartmanın yöneticisi abi geldi. Dün gece hanımla balkondayken üst kattaki kızla seni gördük maşallah yakışmış bunlar dedim hanıma ama hanım bu kız bu oğlanın parası için sevgili olur o kızı tanıyorum ne fena kaç kere farklı farklı arabalar apartmana bıraktı dedi. Moralim bozuldu açıkcası ablalarım. O yüzden biraz soğudum. İki gündür mesajlarına kısa kısa cevaplar veriyorum. Buluşalım diyor ama işim var filan geçiştiriyorum. Geçenlerde oturduğumuzda da maaşımı ve arabamın fiyatını filan sordu sohbet arasında ve buna benzer maddiyatla ilgili soruları ara ara oluyor. Birgün arabamla gezdireyim seni dedim. Benzin istasyonunda yakıt alırken cüzdanımdan kartımı çıkarcaktım o ara ona baktım gözlerini cüzdanıma kitlemiş öylece bakıyordu. Beni görünce hemen gözünü kaçırdı. Günahını da almak istemiyorum ama acaba yöneticinin eşinin dediği gibi biri mi? Sizce nasıl davranmalıyım? Gezinirken bu siteye denk geldim galiba burda sorunlara çözüm arayışları varmış. Fikir verirseniz çok sevinirim. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü ayrıca çok çok özür dilerim.

Öncelikle başınız sağ olsun; fakat sitede erkek üye yasak, birazdan banlanırsınız. Bahsettiğiniz kadın tekin gelmedi, yöneticinin iddialarını bilemeyiz gözümüz görmedi; fakat dün bir bugün iki olay nasıl maddiyata dönmüş. Arabanızın fiyatını, maaşınızı vs sorgulayabiliyor. Ben senelerdir tanıdığım adamla evlendim, maaşından evlenince haberim oldu. Hiç soramamıştım. Bence yolunacak kaz arıyor, yol verin gitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X