ablalarımm kardeşlerim yardımınıza ihtiyacım var

aldatması %99 imkansız, bunu sende biliyosun. meraktan telaş yapmışın bence o yüzden üstüne düştün. işin içinde bide özlem var varlığını hissetmek istiyosun bu tavrın çok normal. benimde asker tanıdığım var hemde çok fazla. şarz edemezdik telefonu kapatıp açardık diyorlar, acil wp dan yazı varsa çeken yer bulunca açar neti kapatırdık diyorlar. oda aynı şekilde böyle yapmış. birde başında yıldızlı komutan varsa telefon ikinci planda kalıyor uzman çavuş bile olsa. içini ferah tut ve bol bol dua et ona.. rahata kavuşunca ilk arayacağı kişi sen olacaksın emin ol :KK200:
Allah senden razi olsun o kdr kendini bilmezler yorum yapmis ki yok tek derdin aldatilmak felan. Yaa ben napiyim aşkı meşki benim askerim iyi olmadiktan sonra bu kdrda bi insana yuklenilmez ki yazik gunah banada yaa. Tek derdim onu cok merak ediyorm canina bisey olmasndan korkuyorm. Sen cok dogru yazmissin sana cok teşekkür ederim ❤❤❤r

Allah senden razi olsun o kdr kendini bilmezler yorum yapmis ki yok tek derdin aldatilmak felan. Yaa ben napiyim aşkı meşki benim askerim iyi olmadiktan sonra bu kdrda bi insana yuklenilmez ki yazik gunah banada yaa. Tek derdim onu cok merak ediyorm canina bisey olmasndan korkuyorm. Sen cok dogru yazmissin sana cok teşekkür ederim ❤❤❤r

Bak evlat burada kendini bilmezler dersen fena çuvallarsın ona göre ...

üzülmeyin ya, benim sevgilim de askerde kaldı ki sınırda falan değil ama uzakta yine de onunla çok konuşamıyoruz günde 1-1.30 saat falan usta birliğine geçti de anca öyle rahatladı biraz. İlk günler çok aşırı zordu. habersiz kalınca çok üzülüyor insan ruh gibi oluyor. tahmin ediyorum.

Ama aldatması bence de çooooooook zor ihtimal. Meşgul oluyordur, muhtemelen operasyondadı. Siz bol bol dua edin onun için. Kafanızı rahatlatacak şeyler yapın. Böyle sürekli sıkıntı stres size de zararlı. O size mutlaka yazar.

Operasyondadır büyük ihtimal ve şarjı bitmesin diye anca arkdaşlarıyla haberleşmek için kullanıyodur telefonu ama size de bir mesaj atabilir ben iyiyim merak etme diye.
Allah askerimizin yardımcısı olsun ayaklarına taş değdirmesin rabbim,aynı yollardan geçen biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.

ben beni arasın her saniye benimle mi konuşsun dedim allah aşkına sebepsiz yere kızmadan önce bi oku yazdığım yazıyı. beni aldatıyor demedim yapmaz bunu. ben sadece onu merak ediyorum onun iyi olduğundan endişeliyim. benim tek derdim bu. allah benim sağlığımı alıp ona versin ama yeterki benim askerim mutlu olsun yaşasın.
buralar böyle bacım...sen kaz dersin biz koz anlarık..

Kendin soyluyosun zatennnn askerrr yogunnnnn musait deillll seviyo cok yogunum dedi diyosun cok iyi taniyorum diyosun daha ne dememizi bekliyosun :KK76: Sadece sabir kolay deil asker yarenligi Rabbim tüm askerlerimizi korusun ❤

sınırrda görev yapıyor siz kesinlikle aldatmaz diyorsunuz. operasyonda olabilir yahu çok acayipsiniz.
adamcagiz orda gorev derdinde operasyon mu var tatbikat mi war bilinmez nobetmi war.Burda aldattimi yoksa niye aramiyo bisey mi oldu yoksa denince agzim acik okuyorum yazilan belli agzin bal yesin ya 😊

Yasın kaç
Kaç zamandır berabersiniz
Benim kardeşim de Muş da askerdi
Ama bana pek inandırıcı gelmedi
Bu adam wc ye de mi gitmıyor

Whatsap girip çıkabiliyorsa size de yazabilir birkaç cümle yazmak bir dakika bile almaz
Telefonunu da şarj edebiliyor demek ki

Hadi whatsaoa da hiç giremese okey
Ama sizin mesajlarınızı okundu bile yapmamış
Neden giriyor o halde
Demek başka mesajları okuyor ya da anlık birilerine birsey yazıp çıkıyor

Sizi görmüyor mu orda girdiğinde bakabilir
Aldatma olayını bilemem
Ama umursamıyor gbi

Arkadasinizi baya bunaltmissiniz sanırım.Burada,sizin istemediginiz tarzdaki cevaplara bile cok agresif cevaplar vermissiniz.Bence arkadasiniz sağlıklı ama sizinle görüşmek,konusmak istemiyor aksi durumda mutlaka en azindan "merak etme canim,iyiyim yazamiyorum"derdi diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Beniki de asker canısı sakın ol operasyondadır girip çıkıyosa bile sevin haber verir yoğunluğu bittiğinde, gerçi böyle diyorum da ben 2-3 saat ulaşamiyim kafayı yiyorum, Allah yardımcıları olsun

Canim kardesimde urfada asker bu ara denetlemeler falan varmis cok yogun oluyorlarmis egitimler falan sıklasmis ondandir merak etme rabbim butun askerlerimizi korusun kotu bisey olsa kesin haberini olurdu en azindan ailesinin korkma bisey yoktur

ben beni arasın her saniye benimle mi konuşsun dedim allah aşkına sebepsiz yere kızmadan önce bi oku yazdığım yazıyı. beni aldatıyor demedim yapmaz bunu. ben sadece onu merak ediyorum onun iyi olduğundan endişeliyim. benim tek derdim bu. allah benim sağlığımı alıp ona versin ama yeterki benim askerim mutlu olsun yaşasın.
ne sacma bir felsefe.

Arkadaşım senin sevgilin biraz da yazmamak için yazmıyor gibi moralini bozmak istemem ama benim arkadaşım da doğuda uzman çavuş görevleri olsa da iki dakika zaman bulup "ben iyiyim canım merak etme " yazar. Çünkü biliyor ki ben telefonun ucunda merakla onu bekliyorum. Tabiki saatlerce konuşmayı yada mesajlaşmayı bekleme ama bir iyiyim yazmak cokta zor değildir BENCE.

Ay sen yine mi başladın "askerimm" meselesine :KK70:Ben darlandım burada adam napsın. Konuşma tarzından toyluğun o kadar belli ki.. Şuan hakkaride yaşıyoruz evlendiğimiz ilk zamanlar dahil eşimi nadir olarak evde görürüm büyük seylerde atlattı ama bigün şöyle ortalığı yıkmadım az sakin ol böyle olursan bu yol bitmez diyim ben sana:stop:

Konunun süresi geçmiştir belki de ama yinede yazmak istedim neden durmadan beni bırakmaz değil mi vs sözler söylüyosunuz ki o kadar bağlanmak neden yani?
Adam belki de sıkıldı sizden belki de istemiyor artık dünyanın sonu mu bu değil . Bunlar sadece varsayım beni topa tutmayın sakın . Sadece kendinizede değer verin böyle benim canım önün olsun falan nişanlı olup nasıl böyle aşka düştün şaşırtıcı da neyse . Çok bağlanma derim . Ayrıca herkes yorum yapmış evet ama ben istemediği için yazmadığını düşünüyorum zira bir iyiyim herşey iyi yazmak vatsaba giriyor sonuçta ses bile atabilir yani dimi ama. Ne diyim ilerde farklı bir hüzünle konu açmamaniz dileğiyle

X