Abur cubur belasi

Kizlar ben cocuklugumdan beri abur cubur hastasiyim suan 27 yasindayim bebegim oldu 80 kiloyun 1.70 boyum. Eve cikolata girmesin girince bi pakette olsa bitirmem lazim diyelimki dolapta duruyo bi paket o aklimdan cikmiyo bitirene kadar ugrasirim canimin istedigini de bilmiyorm sadece yemek istiyorm diyelimki gece 2 ye kadar sabrettim dayanamiyorm alip yiyotm yas pastanin hepsini bi oturusta yerim yada gelir gider yerim yani illa bitecek o. Sizce bu nedir kizlar anlamiyorm. Kardesim 1 tane cikolata yer midem bulandi ayy cok geldi der ama ben 10 tane yesem yetmez bana :KK43: nolcak benim halim. Sizce bu hastalikmi nedir nasil kurtulurum. Benim gibi olan varmi veya kurtulan. Eft teknigi diye bisey gordum simdi netten ona bakiyorm uygulicam bende insallah faydasi olur
Bende bndee tamamen duygusal açlık 177 boyun kilom en son 85 ti

Ben asmaya calisiyorum bu aliskanligimi yoksa asiri kilo alcam suan bu konuyu actim acali 4 5 kilo gitti
Bnde bnde seninleyım emzirirken kolay veriyorsun almak da kolay oluyör geçen aylarda dikkat ederek 10 kilo verdim şimdi 5 i ni geri aldım çok dengesz yedim ya

Bnde bnde seninleyım emzirirken kolay veriyorsun almak da kolay oluyör geçen aylarda dikkat ederek 10 kilo verdim şimdi 5 i ni geri aldım çok dengesz yedim ya
Ben inatci davraniyorum nefsime artik yoksa olmuyo bende yani ya hep ya hic. Bir lokma bile almiyorum bakmiyorum tadina. Çozdum isi. Cikolata hastasiydim suan tadini unuttum bile

Aynı ben durduramıyorum kendimi yemesem canım çıkamakmış gibi hissediyorum:olamaz:
Dolapta bir paket cips var aklım onda uyku bile tutmuyor muhtelemelen yer yatarım:kızgın:
Konuyu takipteyım..

Kizlar ben bide nefsime ders veriyorm artik :)) evi abur cuburla doldurdum inadina yemiyprum inanin aklima gelmiyo onlarin dolapta oldugu cunku oyle adapte ettim ya kendimi ben yemicem bh aniden gelen misafirlerme diye faydasi oluyo.

Bende abur cubur delısı olarak marketle evım 200 mt daha marketten cıkmadan acıp apartman kapısında bıskuvı paketı bıtırmıslıgım var
Ama baktım olmuyor 75 kg gorunce dukan dıyetıne basladım yemezsen ıstemıyosun bunu ogrendım
Kan sekerı fırlıyo hızla dusuyo tekrar ıstıyosun kısır döngü halıne gelıyor cok sukur 14 kg verdım 61 kg suan 5 aydır hıc yemedım canımda ıstemıyor hatta sımdı tatlı deyınce mıdem bulandı

bir çoğumuz abur cuburu severiz ancak ne yersek yiyelim miktarını belirlemeliyiz. yoksa önünü alamazsınız.

Bende abur cubur delısı olarak marketle evım 200 mt daha marketten cıkmadan acıp apartman kapısında bıskuvı paketı bıtırmıslıgım var
Ama baktım olmuyor 75 kg gorunce dukan dıyetıne basladım yemezsen ıstemıyosun bunu ogrendım
Kan sekerı fırlıyo hızla dusuyo tekrar ıstıyosun kısır döngü halıne gelıyor cok sukur 14 kg verdım 61 kg suan 5 aydır hıc yemedım canımda ıstemıyor hatta sımdı tatlı deyınce mıdem bulandı
Harikasın darısı başıma :)

Kizlar ben cocuklugumdan beri abur cubur hastasiyim suan 27 yasindayim bebegim oldu 80 kiloyun 1.70 boyum. Eve cikolata girmesin girince bi pakette olsa bitirmem lazim diyelimki dolapta duruyo bi paket o aklimdan cikmiyo bitirene kadar ugrasirim canimin istedigini de bilmiyorm sadece yemek istiyorm diyelimki gece 2 ye kadar sabrettim dayanamiyorm alip yiyotm yas pastanin hepsini bi oturusta yerim yada gelir gider yerim yani illa bitecek o. Sizce bu nedir kizlar anlamiyorm. Kardesim 1 tane cikolata yer midem bulandi ayy cok geldi der ama ben 10 tane yesem yetmez bana :KK43: nolcak benim halim. Sizce bu hastalikmi nedir nasil kurtulurum. Benim gibi olan varmi veya kurtulan. Eft teknigi diye bisey gordum simdi netten ona bakiyorm uygulicam bende insallah faydasi olur
eve abur cubur almayın.

Aynen bende oyleyim canin istiyo inatlasiyosn yemiyosn unutuyosn sonra tekrar istiyo yani kisacasi hersey bizim elimizdeymis irademizi konusturcakmisiz

Ya dusundum kendi kendime dedim oruc olunca nasil yemjyosn aslinda yiyebilirsin ama niyetli oldugun icin bu surecin icinde oldugun icin yemiyosn iradeni konusturuypsn orda beynine uyari gonderiyosun hayir niyetlisin yiyemessin diye ve yemiyosn ayni normal hayatindada bunu uygulayabiljrmissn beyninize uyari gondercekmissnz kisacasi heeersey bizim elinizdeymis onu anladim beyin mide vucudumuzu biz yonlendirelim onlar bizi yonlendirmesinnnn. Bak 1 aya yakindir yemiyorum kesinlikle abur cubur aklima gelmiyo bile dolapta duruyo ama yemiyorum onlar misafirlerin.

Aha aynı ben yapacak tek sey yavaş yavaş azaltmak bir de cikolata alirsan en ağır bitterini al başkasını alma belki kalorisi daha az olur

Ayrica örgü nakış dikiş belki puzzle yiyecek fikrinden uzaklaşmanı sağlıyor

X